• NAPROSTÁ SPOKOJENOST

SPOKOJENOST

• rychlost, kvalita, pěkně zabalené

Vše proběhlo v pořádku, některé zboží má i příznivé ceny...jsem spokojena, doporučuji..

Milá Ello,

děkuji za Vaši objednávku i napsání recenze. Moc mě těší, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti. Budeme se snažit i nadále, aby se Vám u nás dobře nakupovalo a ráda jste se k nám vracela :-)

Vaše Wolfka

Můj první nákup. Zboží přišlo rychle. Moc hezky zabalené. Kalhoty moc fajn, syn spokojený.

Reakce obchodu U Wolfky.cz

děkuji za Vaši objednávku i Vaši recenzi. Moc mě těší, že je syn spokojený. Budu se těšit zase příště.

Vaše Wolfka

• Velmi dobrá komunikace, rychlost dodání, pěkné zboží

Milá Dano,

děkuji za milé hodnocení. Moc mě těší, že jste byla se zbožím spokojená. Budeme se snažit, aby se Vám u nás dobře nakupovalo a ráda jste se k nám vracela.

Vaše Wolfka

Perfektni rychle odeslání, moc pěkné zboží, popis velikosti naprosto odpovídá. Maximální spokojenost a určitě objednam znovu.

Reakce obchodu U Wolfky.cz

děkuji za Vaši objednávku i napsání recenze. Moc mě těší, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti. Budeme se snažit i nadále, aby se Vám u nás dobře nakupovalo. Právě naskladňujeme novou jarní kolekci, tak brzy nakoukněte. :-)

• Rychlá dodací lhůta
    • Příjemná komunikace
    • Hezké zboží pro děti

Obchod doporučuji.

Reakce obchodu U Wolfky.cz

Milá Jiřko, děkuji za Vaši objednávku. Moc mě těší Vaše doporučení. Jsem ráda, že jste byla s objednaným zbožím od nás spokojená.
    Budu se těšit zase příště.

Reakce obchodu U Wolfky.cz

Dobrý den, děkuji za Vaši recenzi. Moc mě těší Vaše doporučení. Budeme se snažit i nadále, aby se Vám u nás i příště dobře nakupovalo.
    Vaše Wolfka

• S obchodem byla výborná komunikace

Reakce obchodu U Wolfky.cz

Dobrý den, děkuji za Vaši recenzi a moc mě těší Vaše spokojenost.
    Pokud budete cokoliv potřebovat, obraťte se na nás.
    Krásný den přeje Vaše Wolfka

• kvalitní pěkné zboží, rychlost vyřízení objednávky

Reakce obchodu U Wolfky.cz

děkujeme za hodnocení. Vaše spokojenost nás moc těší. Budeme se na Vás těšit i příště.
    Vaše Wolfka

• Pravdivé údaje - zakoupené zboží bylo ve velmi dobré kvalitě

Reakce obchodu U Wolfky.cz

děkujeme za recenzi. V našem vlčím doupěti máme radost, když vidíme, že jsou naši zákazníci spokojení.
    Těšíme se zase příště.
    Vaše Wolfka

Velký výběr zboží,hlavně zateplené legíny na větší holky ,které normálně v obchodech schází,cena je sice trochu vyšší ale i tak jsme spokojeni

Reakce obchodu U Wolfky.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Moc mě těší, že jste s legínami spokojení. Naše zákaznice si je hodně chválí. Budeme se na vás těšit zase příště. Vaše Wolfka

Nakupuji zde opakovaně a znovu mohu jen pochválit - podrobný popis nabízeného zboží, osvědčené značky a kvalita, perfektní a pečlivé zabalení a okamžité odeslání na zvolené místo.

Reakce obchodu U Wolfky.cz

U všech vlků chlupatejch! Moc nás těší, že se k nám vracíte. Těšíme se zase příště.
    Vaše Wolfka

Rychlé dodání ,kvalitní zboží, příjemné jednání.

Reakce obchodu U Wolfky.cz

Milá Hanko, děkujeme za milou recenzi. Jsem moc ráda, že jste byla se zbožím spokojená. Budu se těšit zase příště.
    Vaše Wolfka

• Kupoval jsem trička a na stránkách pro oblečení je uveden u každého trička i aktuální rozměr daného produktu ... to je skvělé
    • V emailové komunikaci pozitivní a příjemné jednání .

Reakce obchodu U Wolfky.cz

Dobrý den, moc mě těší, že se vám u nás dobře vybíralo.
    Zase brzy nakoukněte. Bude se naskladňovat nové zboží.
    Vaše Wolfka

Rychlost. Spolehlivost. Kvalita. Ochota.

Reakce obchodu U Wolfky.cz

děkuji za Vaši objednávku i napsání recenze. Moc mě těší, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti. Budeme se snažit i nadále, aby se Vám u nás dobře nakupovalo. Brzy bude nová jarní kolekce, tak zase nakoukněte. :-)

• spolehlivost, rychlost

Reakce obchodu U Wolfky.cz

děkuji za recenzi i Váš nákup. Budeme se snažit i nadále, aby se Vám u nás dobře vybíralo a přidala jste se mezi naše vracející se zákaznice.

Krásný den přeje Vaše Wolfka

První zkušenost, vše bylo v pořádku. Zboží pěkné a hezky zabalené.

Reakce obchodu U Wolfky.cz

děkuji za Vaši objednávku i napsání recenze. Moc mě těší, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti. Budeme se těšit zase příště.

• Rychlá dodací lhůta
    • Příjemná komunikace

Jsem spokojena a obchod doporučuji.

Milá Jiřko,

děkuji za Vaši objednávku i napsání recenze. Moc mě těší, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti. Budeme se snažit i nadále, aby se Vám u nás dobře nakupovalo a ráda jste se k nám vracela. Právě naskladňujeme novou jarní kolekci, tak nakoukněte. :-)

Reakce obchodu U Wolfky.cz

děkuji za Vaši objednávku i napsání recenze. Vaše spokojenost mě moc těší. Rádi vás zase brzy uvítáme u našich novinek.