• Příznivé ceny
    • Akce ,,doprava zdarma"

Reakce obchodu Uvlasku.cz

Děkujeme za Vaši velmi pozitivní zpětnou vazbu na rychlost dodání, příznivé ceny a naši akci "doprava zdarma". Jsme šťastní, že jste byla s našimi službami spokojená a že jsme mohli přispět k příjemnému zážitku z nákupu. Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na Vaše další návštěvy. S pozdravem a úctou za tým U Vlásku, Pan Vlásek.

• Super rychlost
    • Skvělé ceny

Reakce obchodu Uvlasku.cz

Děkujeme vám za vaši skvělou recenzi! Vážíme si vaší podpory a těšíme se, že nám dáte příležitost vás obšťastnit i při vašich dalších nákupech. Za tým U Vlásku vám z celého srdce děkuje Pan Vlásek.

• Ceny
    • Balení
    • Poštovné zdarma nad 1200,-

Reakce obchodu Uvlasku.cz

Velice si vážíme vašeho hodnocení. Je pro nás důležité, abyste byl s našimi službami plně spokojen a abychom vám nabízeli nejen výhodné ceny, ale i pohodlný a rychlý nákup.

Váš feedback nám dodává energii a motivaci k další práci a zlepšování našich služeb. Děkujeme za vaši důvěru a těšíme se, že vás budeme moci i v budoucnu potěšit naší nabídkou a službami.

Za celý tým U Vlásku zdraví a těší se na vaši další návštěvu Pan Vlásek.

• Bleskové odbavení objednávky
    • Vzoreček kosmetiky k objednávce
    • Velký výběr produktů
    • Příjemné ceny
    • Bodový klub

Reakce obchodu Uvlasku.cz

Děkujeme moc za vaši kladnou recenzi a za vysoké hodnocení! Jsme opravdu rádi, že jste byla s nákupem spokojená a vše proběhlo v pořádku. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a snažíme se neustále zlepšovat naše služby, abychom vám mohli nabídnout co nejlepší nákupní zážitek. Těšíme se na vaši další návštěvu, za celý tým U Vlásku zdraví Pan Vlásek.

• Momentální vyřešení objednávky

Reakce obchodu Uvlasku.cz

Děkujeme vám za hodnocení. Jsme velmi rádi, že jste spokojená s rychlostí dodání, způsobem vyřízení objednávky i cenou našeho sortimentu. Vaše spokojenost a důvěra v naše služby jsou pro nás nejlepší motivací. Těšíme se na vaši další návštěvu a přejeme vám krásné zážitky s novými produkty.

S pozdravem a úctou,
    za celý tým U Vlásku zdraví Pan Vlásek.