• Rychlost, ochota
    • Žádná

• Rychlost dodání zboží.

Především oceňuji rychlost dodání objednaného zboží, přišlo opravdu hned další den po objednání.

• Zboží jsem obdržela rychle a v pořádku. Doporučuji.

• Příznivé ceny
    • Akce ,,doprava zdarma"

Spokojenost doporučuji

Reakce obchodu Uvlasku.cz

děkujeme vám za vaši recenzi a jsme moc rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena. Přejeme vám mnoho radosti s vaším novým nákupem a těšíme se na vaši další návštěvu. Za celý tým U Vlásku zdraví Pan Vlásek.

rychlost dodání

Reakce obchodu Uvlasku.cz

velké díky za vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byl spokojený s rychlostí dodání vaší objednávky a těšíme se, že nás opět navštívíte. Za celý tým U Vlásku srdečně zdraví Pan Vlásek.

• Super rychlost
    • Skvělé ceny

Reakce obchodu Uvlasku.cz

Děkujeme vám za vaši skvělou recenzi! Vážíme si vaší podpory a těšíme se, že nám dáte příležitost vás obšťastnit i při vašich dalších nákupech. Za tým U Vlásku vám z celého srdce děkuje Pan Vlásek.

Rychlost doručení

Reakce obchodu Uvlasku.cz

Moc děkujeme za vaši recenzi. Je pro nás ctí, že můžeme našim zákazníkům nabídnout služby, které překonávají jejich očekávání. Doufáme, že budeme mít čest vás opět uvítat v našem obchodě. S úctou a přáním krásného dne, za celý tým U Vlásku zdraví Pan Vlásek.

• Velice rychle dodani

Reakce obchodu Uvlasku.cz

děkujeme vám za vaši ohromující zpětnou vazbu a za vyzdvihnutí naší rychlosti dodání. Je nám velkým potěšením poskytovat služby, které přinášejí našim zákazníkům radost a spokojenost. Vaše spokojenost je pro nás tou nejlepší odměnou. Těšíme se na vaši další návštěvu a přejeme vám mnoho šťastných momentů s vaším nákupem. Za tým U Vlásku s láskou zdraví Pan Vlásek.

• Sortiment, který je zajímavý

Rychlé dodání

Milá Olgo,

velice děkujeme za vaši recenzi a jsem rádi, že jste ocenila náš sortiment a rychlost dodání. Vždy se snažíme nabízet zajímavé produkty a zároveň dbát na to, aby vaše objednávky byly doručeny co nejrychleji. Jsme šťastni, že jsme mohli přispět k vaší spokojenosti a s radostí očekáváme vaši příští návštěvu. Za celý tým U Vlásku s pozdravem a přáním hezkého dne, Pan Vlásek.

• rychlost dodání

Reakce obchodu Uvlasku.cz

Děkujeme vám za vaši kladnou zpětnou vazbu a za to, že doporučujete náš obchod. Jsme rádi, že jste byl spokojená s rychlostí dodání vaší objednávky. Pro nás je prioritou, aby zboží bylo doručeno co nejrychleji a ve skvělém stavu.

Vaše spokojenost je pro nás tou nejlepší motivací.

Těšíme se na vaši další návštěvu, za celý tým U Vlásku zdraví Pan Vlásek.

• Ceny
    • Balení
    • Poštovné zdarma nad 1200,-

Reakce obchodu Uvlasku.cz

Velice si vážíme vašeho hodnocení. Je pro nás důležité, abyste byl s našimi službami plně spokojen a abychom vám nabízeli nejen výhodné ceny, ale i pohodlný a rychlý nákup.

Váš feedback nám dodává energii a motivaci k další práci a zlepšování našich služeb. Děkujeme za vaši důvěru a těšíme se, že vás budeme moci i v budoucnu potěšit naší nabídkou a službami.

Za celý tým U Vlásku zdraví a těší se na vaši další návštěvu Pan Vlásek.

Nakupuji opakovane, vzdy spokojenost, rychle dodani

Reakce obchodu Uvlasku.cz

Je pro nás velkou ctí, že u nás nakupujete opakovaně a že jste s našimi službami vždy spokojená. Děkujeme vám za vaši loajalitu a důvěru v náš obchod. Vaše spokojenost s rychlým dodáním je pro nás důležitým signálem, že děláme svou práci dobře.

Těšíme se, že vám i nadále budeme moci nabízet kvalitní produkty a služby, které splní vaše očekávání. Děkujeme za vaše doporučení a podporu.

Za celý tým U Vlásku zdraví Pan Vlásek.

Reakce obchodu Uvlasku.cz

Velké díky za vaši pozitivní zpětnou vazbu! Jsme potěšeni, že naše rychlost dodání přispěla k vaší spokojenosti. Vážíme si vaší podpory. S pozdravem, tým U Vlásku - Pan Vlásek

Rychlé dodání zboží.

Reakce obchodu Uvlasku.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení a jsme velmi rádi, že jste ocenila rychlost našeho dodání. Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na další příležitost Vás potěšit. Za celý tým U Vlásku zdraví Pan Vlásek

• nakupuji zde již pár let a naprostá spokojenost
    • žádná

Reakce obchodu Uvlasku.cz

velice děkujeme za Vaše krásné slova a dlouhodobou věrnost našemu e-shopu. Je pro nás nesmírnou ctí, že jste s námi již několik let a že jste s našimi službami spokojená. Vaše spokojenost je pro nás největší odměna a motivace dále zlepšovat naše služby. Těšíme se na vaši další návštěvu, za celý tým U Vlásku zdraví Pan Vlásek.

Rychle dodani

Reakce obchodu Uvlasku.cz

Děkujeme Vám za pozitivní hodnocení a pochvalu rychlého doručení. Snažíme se o to, aby byly naše služby co nejrychlejší a nejpříjemnější pro naše zákazníky. Vaše spokojenost je pro nás velkým potěšením a zároveň inspirací pro další práci. Těšíme se na vaši další návštěvu, za celý tým U Vlásku zdraví Pan Vlásek.

Kvalitni pripravky za dobre ceny, vyborne furngujici poradenstvi i po telefonu.

Reakce obchodu Uvlasku.cz

Děkujeme Vám srdečně za Vaše kladné hodnocení a doporučení našeho obchodu. Jsme opravdu rádi, že jste byla spokojená. Velkou radost nám dělá i Vaše spokojenost s naším poradenstvím. Snažíme se našim zákaznicím a zákazníkům vždy poskytnout co nejlepší servis a je skvělé slyšet, že naše snaha má pozitivní vliv.

Vážíme si Vaší zpětné vazby, která nám pomáhá v neustálém zlepšování našich služeb. Těšíme se na Vaši další návštěvu a přejeme Vám mnoho dalších příjemných zkušeností s našimi produkty.

Za celý tým U Vlásku zdraví,

Pan Vlásek

• Skvělý obchod, dodání následující den po objednávce

Reakce obchodu Uvlasku.cz

Děkujeme vám za vaši nádhernou recenzi. Jsme opravdu rádi, že zboží dorazilo tak rychle a že jste s našimi službami spokojená. Vaše spokojenost je pro nás tou největší odměnou.

Těšíme se na vaši další návštěvu a přejeme krásné dny plné radosti.

Za celý tým U Vlásku zdraví,
    Pan Vlásek

• Bleskové odbavení objednávky
    • Vzoreček kosmetiky k objednávce
    • Velký výběr produktů
    • Příjemné ceny
    • Bodový klub

Reakce obchodu Uvlasku.cz

Děkujeme moc za vaši kladnou recenzi a za vysoké hodnocení! Jsme opravdu rádi, že jste byla s nákupem spokojená a vše proběhlo v pořádku. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a snažíme se neustále zlepšovat naše služby, abychom vám mohli nabídnout co nejlepší nákupní zážitek. Těšíme se na vaši další návštěvu, za celý tým U Vlásku zdraví Pan Vlásek.