• Příliš přesušené nedá se to jíst

Velice špatná zkušenost s tímto “obchodem”. Tady už nikdy více !!!

Vážený zákazníku,

i tentokrát děkujeme za Vaši další, v pořadí již čtvrtou, negativní recenzi (z čehož jste dvě sám smazal). Je nám skutečnou záhadou, proč jste si naše sušené maso objednal již 4x od začátku měsíce dubna, i přesto, že jak sám píšete: "nedá se to jíst"? Zdá se, že naše sušené maso je jako dobrý hororový film – i když vás děsí, nemůžete se odtrhnout a stále se vracíte pro další. Jsme rádi, že jste u nás učinil již čtyři objednávky a těšíme se na pátou – ať už s lepší recenzí, nebo bez ní. V každém případě, doufáme, že i nadále budete naše sušené maso "strašně" milovat!

P. S.: Maso je sušeno tak, aby v něm nezůstal tuk, který by při špatném skladování mohl způsobit jeho zkažení. Jelikož do JERKY nepřidáváme žádná aditiva a změkčující látky, může být maso, na rozdíl od některé konkurence, tvrdší. Ale je to tak v pořádku, maso si uchovává veškeré výživové hodnoty i chuť. Za jeho kvalitou i chutí si pevně stojíme!

S pozdravem a přáním příjemného dne

Lenka z týmu Usušil & syn

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Místo HOVĚZÍ NATURAL XL (0,5 kg) mi bylo doručeno KRŮTI NATURAL XL, obchod zatím nereaguje na email. Doufám, že bude brzy vyřešeno.

Dobrý den Danieli,
    omlouváme se za nedopatření, velmi nás to mrzí. Stav reklamace obratem prověříme.
    S pozdravem a přáním příjemného dne

Lenka, za tým Usušil&syn

• Sušené maso není dobré, je příliš přesušené, tvrdé...

Bohužel sleva za první objednávku přišla s velkým zpožděním a protože jsem potřeboval dokončit objednávku, chtěl jsem slevu dodatečně. To už nešlo kvůli platbě kartou a jinou možnost mi obchod nenabídnul. Spletli složení balíčků masa.

Doručený mi bol tovar, ktorý je pre mňa nepoužiteľný lebo namiesto mnou objednaného produktu mi bol dodaný produkt ktorý zo zdravotných dôvodov nemôžem jesť, uvedenú vec som reklamoval bez odozvy od dodávateľa.

• Chuť

Reakce obchodu Usušil & syn

Děkujeme Vám za hodnocení. Moc si toho vážíme.
    S pozdravem,
    Honza za tým Usušil&syn