• Na zboží čekám skoro 3 týdny. Žádné info o doručení.

Na krabici byla faktura kdy byly k přečtení všechny moje osobní údaje a druh objednaného zboži

• Nemám.

Více než týden zaplacená objednávka a stále není vyřízená, ani nemám žádnou zprávu o odeslání. Přitom všechno objednané zboží bylo uvedené jako skladem. V dnešní době solidní eshopy vyřizují obratem.

Na 3 nožkách nerezové koše (ze čtyř) chyběly ochranné plastové čepičky, hrozí podření dřezu s vloženým a používaným košem.
    Při nákupu v obchodě nelze vybrat pro doručení zboží službu Zásilkovna, která funguje řádově lépe (perfektní informace o pohybu zboží, zboží vždy doručeno do zvoleného výdejního místa), než nespolehlivá služba Balíkovna.

• Bylo dodáno jiné zboží a komunikace pouze přes web.

Bezproblémový

• Příliš drahé. Jinde jde koupit levněji úplně ty stejné produkty.

• Vánoční dárek došel nekompletní, bez šroubků a upevňovacich systém, zjištěno při rozbalení u stromečku. Takže nefunkční výrobek, e-shop od 20.12.do 4.1. Nefunguje. Takže velké zklamání obdarovaného dítěte.
    • Vybranou balíkovnu mi na základě vlastního rozhodnutí změnili, do místa, kde se běžně nedostanu, přestože v okolí původní jsou cca čtyři další. Oznámili mi to sms. S platební bránou byl taky problém, podařilo se až na několikátý pokus.

Odkaz na stažení e-booku nebyl funkční.

Spatne zabaleno- vzhledem k velikosti jsem musela zbozi vyzdvihavat misto v boxu na poste, kam se mi nehodi zajizdet a vystat frontu. Jine firmy zabali zasilku do dvou baliku za jednu cenu.

• Objednala jsem v prosinci a je únor a stále mi nic nepřišlo.

Špatně uvedené rozměry produktů.

Polovina nádob , které jsem objednala byly špinavé a nefunguje otočný mechanismus na nálevku , objednávala jsem zde určitě naposledy

Nekompletni dodavka, chybely dve nozicky.

Obedar je menší, než na obrázku, celkove mi prijde moc detský a cena prehnaná ..