u nabídky zboží není uvedeno, že některé zboží není k dispozici. V tomto případě bych si jej zajistila jinde. Času bylo dost. Nyní mám problém, zbývající část zásilky nutně potřebuji doručit tento týden.

žádná zkušenost, jelikož jsem pouze učinila objednávku a nic neobdržela

nabízejí zboží, které nemají

• korektní a rychlá komunikace

Objednal jsem dostupné zboží, ale již jej neměli.

Maily od nich mi skončily ve spamu (obchod by mohl posílat maily kterým se toto neděje).

objednala jsem si zboží, po týdnu mi přišlo info,že zboží není skladem, a´t vyberu jiné a pak už bez odezvy.

• těžko hodnotit, když mám po 10 dnech teprve potvrzenou objednávku...
    • dlouhá dodací doba bez komunikace

nedostatek informací
    dlouhá dodací doba
    hodnotila bych, až jestli zboží dorazí...

• naprosto absentující komunikace s klientem

nebrat

• Po deseti dnech od objednání nedorazily ani informace potřebné k provedení platby ani potvrzení o objednávce. Obchod nereagoval ani na e-mail, kterým jsem se na věc po čtyrech dnech dotazoval. Šílenost.

Zásadně nedoporučuji.. Nenakupovat..

• zbozi tvarici se skladem, nebude nikdy skladem

zavolejte si dopredu, zda zbozi bude

Špatná komunikace,zboží uvedené na stránkách nemají.

• zajímavé a originální zboží

nevyzvedávejte zboží osobně! firma sídlí v "domě hrůzy" a samostné výdejní místo vypadá spíše jako squat, než reprezentativní prostor pro firmu. ale je to po čerstvém přestěhování, třeba to dají do kupy.

• Vtipné, designově zajímavé zboží.
    • Když už se ozvete, že dodací lhůta trvá, v mém případě, "poněkud dlouho", slíbí Vám, že to "dnes" posílají. Ani to bohužel není pravda. Navíc není ke zboží přibalena papírová podoba faktury. Prostě už jste ji dostali jednou elektronicky, tak co víc chtít, že ?

Pokud se smíříte s amaterismem, objednávejte. Zboží nakonec v pořádku dorazí. Je však třeba přiznat, že se mnou obchod opravdu komunikoval a vycházel mi vstříc při změnách faktury před objednáním.
    Na druhou stranu, objednal jsem něco "skladem", až po komunikaci s obchodem se dozvíte, že to skladem není.

• zadne
    • nulova komunikace

des a hruza

• pošle jiné zboží než je objednáno

po druhé objednávce špatná zkušenost, bez upozornění pošle obchod jiné zboží než je objednáno