• Rychlé dodání zboží.
    • Široký výběr zboží.
    • Kvalitní značky.

Nákup proběhl v pořádku. Zaplaceno, obdrženo, bez známek kazů a jiných nedostatků. Za mě OK !!!
    100 % ještě někdy nakoupím.

Děkuji a ať se daří USAfashion !!

• Levné originální oblečení
    • Přehlednost

• rychle dorruceni
    • originalni zbozi

Doporucuji .

• USA FASHION

Velmi dobrá komunikace, rychle doručení. Vše na jedničku. Doporučuji!!!

• Poštovné zdarma
    • Velký výběr triček Hilfiger a Guess
    • Rychle doručení
    • Originální zboží za nízkou cenu
    • Nic jsem nenašla

Rozhodně doporučuji

• Velký výběr
    • Super ceny
    • Slevové akce
    • Přední světové značky oblečení
    • Žádné slabiny jsem nenašla

Se zbožím jsem velice spokojená, dodací lhůta je rychlá.. Děkuji.

• Kvalitní zboží, které jsem si kupovala v
    • New Yorku, jen by jsem si přála větší nabídku svetrů a pásků, bohužel celý sortiment svetrů již mám, musím nakupovat jinde.
    • Menší zásobu svetrů

Vynikající značkový e shop,
    doporučiji i náročným zákazníkům

Reakce obchodu usafashion.cz

Děkujeme za recenzi. Posíláme slevový voucher na 150Kč slevu pouze pro vás: HANA150 (platný do konce roku)

Objednala som si červený sveter značky Hollister a dorazil mi v ružovej farbe.

Reakce obchodu usafashion.cz

Omlouváme, je možné že fotka měla díky focení bleskem jiný náhled, než je skutečná barva. V takovém případě prosím zboží vraťte a proplatíme veškeré dopravní a další náklady. Přejeme hezký den

• Velkou vyhodou bylo doruceni zdarma a jeste sleva na zbozi. Velmi spokojena jsem byla take s komunikaci pres E-Mail kdy me prubezne informovali kde se moje zasilka prave nachazi.

Rozhodne bych tento obchod doporucila. Dodrzuji vsechny podminky a velmi kladne hodnotim komunikaci a sledovani zasilky.

• levné kvalitní značkové oblečení
    • malý výběr zboží

• atraktivní zboží
    • příznivá cena

přehledný a zajímavý

• Přehlednost, vyhovující ceny

• Dobré ceny, relativně široký sortiment
    • Rozhraní e-shopu je trošku pomalejší, filtry nefungují správně

Fajn e-shop se značkovým zbožím za dobré ceny. V mém případě došlo k problému na straně přepravce, nicméně ihned po mém e-mailovém dotazu přišla odpověď a vše se začalo aktivně řešit. Takže komunikace a ochota obchodu na 1*, stejně jako kvalita a sortiment zboží. Doporučuji.

• - široký výběr
    • - přijatelné ceny
    • - slevové akce
    • - rychlé dodání
    • - přední světové značky oblečení
    • - žádné slabiny jsem nenašla

Doporučuji, se zbožím jsem velice spokojená, dodací lhůta perfektní. Těším se na další nákupy. Děkuji.

• Objednala jsem si tričko a místo aby mi napsali, že již není na skladě, poslali mi jiné:-(

Reakce obchodu usafashion.cz

Omlouváme se, za vše může vánoční shon. Prosím o kontakt, nemáme od Vás žádnou stížnost nebo připomínku, až nyní se dozvídáme o problému. Mohlo dojít k záměně při balení nebo k chybě pracovníka. Kontaktujte nás pro dořešení věci

Rychlost doručení

• Originální zboží
    • Perfektní sledování objednávky
    • Komunikace s prodejcem
    • šíře sortimentu

Nakoupil jsem již poněkolikáté a opět perfektní. Využil jsem slevu pro konec roku. Zboží, které jsem měl v objednávce a již zaplaceno dodavatel před odesláním musel vrátit a dostal jsem nabídku k výběru jiného zboží. Rozdílná cena mi byla kompenzována.
    Absolutní spokojenost, nejlepší obchod, kde jsem oblečení nakupoval.
    Děkuji

• Značky které se u nás nedají koupit
    • Eshop je trochu nepřehledný

Celkově bych obchod doporučila super rychlé dodání ale tričko bylo roztržené a bohužel to byl vánoční dárek tak jsem byla zklamaná

• cena, komunikace - byť uváděná tel. linka je bezpředmětná, nikdo to nebere, ale obratem volají zpět. I přes mail reakce téměř ihned. Komunikace OK.
    • Asi nic. Tričko jsem vracel - peníze obratem odeslány zpět na účet + nabídnutá sleva na další objednávku. Takže super, dnes důležité při objednávce na eshopu. Ne vždy se trefíte velikostí.

Outlet, věci z eshopu odpovídají tomu co očekáváte. Pravděpodobně věci z výprodejů v USA, podle odtržených tiketů. Na turecké fejky to nevypadá.