• V obchodě byli nepříjemní. Přijde mi zvláštní zkoušet si jen jednu botu. A když mi přijde i oblečení, tak si nejprve zkusit oblečení a pak boty... proč ne všechno najednou? Nesmyslné..a na velký obchod jen jedna na objednávky a i kasu...

děkujeme za vaši recenzi.

Nastalá situace nás velice mrzí. Spokojenost našich zákazníků a prozákaznický přístup jsou pro nás prioritou. Váš podnět pro zlepšení předáváme na příslušné oddělení. Věříme, že váš příští nákup již proběhne k vaší spokojenosti.

Ruda, UrbanStore

Objednal jsem si jarní bundu v černé barvě v cenové slevě, ale nebyl uveden důvod té slevy. Bunda mně byla doručena časově dobře. Po rozbalení zásilky jsem jsem zjistil, že bunda ve vrchní části ramen není černá ale místy rezatá, což je možnost jejího špatného obarvení.

Reakce obchodu Urbanstore.cz

děkujeme za vaši recenzi. Snažili jsme se s vámi telefonicky spojit, což se nám bohužel nepodařilo.

Nastalá situace nás velice mrzí. Zboží před odesláním podléhá kontrole a děláme maximum pro to, aby k takovým situacím nedocházelo. V žádném případě se nejedná o náš standard. Na našem e-shopu míváme pravidelně různé slevové akce, a to jak na určité kategorie zboží či značky, tak i na celé kolekce. Vždy však dbáme na kvalitu odesílaného zboží. Produkt nám můžete zaslat zpět na adresu pro vrácení: “VRATKA”, UrbanStore.cz, U Sanitasu 2246, 251 01 Říčany společně s vyplněným formulářem a vrátíme vám za něj peníze. Až zboží odešlete, zašlete nám prosím na e-mail [email protected] foto podacího lístku a číslo vašeho účtu. V tomto případě vám samozřejmě proplatíme také zpětné poštovné. Věříme, že váš příští nákup již proběhne k vaší spokojenosti.

• velikosti neodpovídají
    • nevracejí poštovné při vracení

uvedené velikosti pro Tom.... neopovídají. Standartně nakupuji 32/32 a sedí perfektně u Tom..... podstaně menší

děkujeme za vaši recenzi.

Velmi nás mrzí, že vám zakoupené zboží nesedělo. Velikostní tabulky uvedené na webu dostáváme od výrobců a jsou spíše orientační. V případě, že si nebudete jistý velikostí a zboží budeme mít přímo na našem skladě, neváhejte nás kontaktovat a produkt vám rádi necháme přeměřit.

Ruda, UrbanStore

• Při vyzvednut objednávka nebyla. Bylo mi řečeno, až do to objednám znovu

děkujeme za vaši recenzi.

Nastalá situace nás velice mrzí. V tomto případě bohužel nebyla objednávka na prodejně dohledána. Za vzniklé komplikace se vám velice omlouváme. Rozhodně se nejedná o náš standard. Na zboží jsme vám tedy vytvořili objednávku novou. Věříme, že již vše proběhne k vaší spokojenosti.

Děkujeme za pochopení.

Ruda, UrbanStore

Zboží je 10 dní zaplacené, ale stále nebylo ještě ani odesláno. Nechápu tohle jednání. Už zde nakupovat nebudu.

Reakce obchodu Urbanstore.cz

Nastalá situace nás velice mrzí. Objednávka byla z našeho skladu odeslána dne 19. 4., bohužel zde zřejmě došlo ke ztrátě během přepravy. Za vzniklé komplikace se vám velice omlouváme. Peníze vám budou vráceny během následujících pracovních dnů. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 222 262 019 nebo e-mailové adrese [email protected].

Ruda, UrbanStore

S nákupem peněženky Uni NEJSEM SPOKOJENÁ ☹️ Malé přihrádky na karty, nevlezou do peněženky. Zip zadrhava☹️Asi to byla peněženka = ŠPATNĚ usita.

Reakce obchodu Urbanstore.cz

děkujeme za vaši recenzi. Jsme rádi, že jsme se telefonicky spojili a situaci si objasnili.

Velice nás mrzí, že nejste s kvalitou zakoupeného produktu spokojena. Můžete nám jej zaslat zpět na reklamaci společně s vyplněným formulářem a vrátíme vám za něj peníze. Věříme, že váš příští nákup již proběhne k vaší spokojenosti.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.

Ruda, UrbanStore

• Velikosti neodpovídají běžným velikostem na trhu! L u vás znamená S nebo spíš XS! Považuji to za klamání zákazníků!

děkujeme za vaši recenzi.

Velice nás mrzí, že vám zakoupené zboží nesedělo. Velikosti se mohou u jednotlivých značek a modelů lišit. Pokud si nebudete jista velikostí a produkt budeme mít přímo na našem skladě, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 222 262 019 nebo e-mailové adrese [email protected] a produkt vám rádi necháme přeměřit.

Ruda, UrbanStore

Obchod nabízí zboží, které nemá skladem.

Obchod po zrušení objednávky zaslal slevový kód, který snad není možný uplatit, protože na e-shopu probíhají slevy. Nenarazila jsem na zboží u kterého lze kód uplatnit.

děkujeme za vaši recenzi.

Nastalá situace nás velice mrzí. V tomto případě bohužel produkt nebyl nalezen na skladě. Za vzniklé komplikace se vám velice omlouváme. Omluvný kód můžete použít na kterýkoliv produkt z naší nabídky, sleva se počítá z původní ceny produktu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 222 262 019 nebo e-mailové adrese [email protected]. Věříme, že váš příští nákup již proběhne k vaší spokojenosti.

Ruda, UrbanStore

• Pokud vracíte zboží, zaplatíte za to!!!

Reakce obchodu Urbanstore.cz

děkujeme za vaši recenzi a také za váš podnět pro zlepšení, který předáváme na příslušné oddělení.

Bezplatně vrátit zboží je možné osobně na některé z našich prodejen.

Přejeme vám krásný den.

Ruda, UrbanStore

• Neochota, nevstřícnost. K vyzvednutí na prodejnu dorazilo zboží se zjevnou vadou (obuv), přestože na prodejně měli jiný pár ve stejné velikosti (za vyšší cenu), trvali na tom, že mi nemohu dát ten, co je v pořádku, rsp. že ho můžu dostat, ale za tu vyšší cenu a bez možnosti vrácení. Objednávku jsem zrušil, už nikdy více.

děkujeme za vaši recenzi.

Nastalá situace nás velice mrzí. Zboží před odesláním podléhá kontrole a děláme maximum pro to, aby k takovým situacím nedocházelo. Rozhodně se nejedná o náš standard. Je nám velice líto, v tomto případě bohužel nebylo možné provést výměnu za jiný kus přímo z prodejny, neboť prodejna je samostatnou prodejní jednotkou, která má své vlastní skladové zásoby.

Ruda, UrbanStore

• Na fotce bundy byla jiná barva kožešiny, než na bundě která mi přišla

děkujeme za vaši recenzi.

Nastalá situace nás velice mrzí. Za chybu se vám velice omlouváme, rozhodně se nejedná o náš standard. Zboží nám můžete zaslat zpět společně s vyplněným formulářem na adresu pro vrácení: UrbanStore.cz, U Sanitasu 2246, 251 01 Říčany a vrátíme vám peníze. V tomto případě vám samozřejmě proplatíme také zpětné poštovné. Věříme, že váš příští nákup již proběhne k vaší spokojenosti.

Ruda, UrbanStore

Kabelka mi byla doručena,ale bez vnitřního organizeru,tzn.menší kabelky ,která měla být uvnitř.
    Také nebylo možné uznat slevu.

Reakce obchodu Urbanstore.cz

Nastalá situace nás velice mrzí. Zboží před odesláním podléhá kontrole a děláme maximum pro to, aby k takovým situacím nedocházelo. Rozhodně se nejedná o náš standard. Za vzniklé komplikace se vám velice omlouváme. Pokud by se vám v budoucnu stalo, že by vám sleva nešla do objednávky uplatnit, kontaktujte nás prosím na telefonním čísle +420 222 262 019 nebo e-mailové adrese [email protected] a slevu vám rádi do objednávky započítáme dodatečně.

Děkujeme za pochopení a přejeme vám krásný den,

Ruda, UrbanStore

• Dodnes jsem nedostala žádný doklad o zaplacení, platila jsem PPL kartou

Chybí jen ten doklad o zaplacení

Reakce obchodu Urbanstore.cz

Faktura je zasílána automaticky na e-mail uvedený v objednávce. V případě jakýchkoliv dotazů či přání nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 222 262 019 nebo e-mailové adrese [email protected]. Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou.

Děkujeme za pochopení a přejeme vám krásný den,

Ruda, UrbanStore

Po dvou emailech s ujištěním, že objednávka bude expedována se tak doposud nestalo.

děkujeme za vaši recenzi.

Nastalá situace nás velice mrzí. Vždy děláme maximum pro to, abychom zboží našim zákazníkům odeslali co nejdříve. Za zpoždění způsobené technickou chybou se vám velice omlouváme. Rozhodně se nejedná o náš standard. Vaše objednávka již byla dnes předána dopravci. Věříme, že váš příští nákup již proběhne k vaší spokojenosti.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.

• Příšernej materiál škrábou

děkujeme za vaši recenzi.

Nastalá situace nás velice mrzí. Pokud vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám jej do 30 dnů zaslat zpět na vrácení a vrátíme vám za něj peníze. Věříme, že váš příští nákup již proběhne k vaší spokojenosti.

• Objednávka byla na ponožky 43-45 došla vel 40-42 takže malé

Reakce obchodu Urbanstore.cz

Nastalá situace nás velice mrzí. Zboží nám prosím zašlete zpět společně s vyplněným vratkovým formulářem na adresu pro vrácení: UrbanStore.cz, U Sanitasu 2246, 251 01 Říčany a vrátíme vám za něj peníze. V tomto případě vám samozřejmě proplatíme také zpětné poštovné. Případně je možné také zboží vrátit osobně na prodejně. Věříme, že váš příští nákup již proběhne k vaší spokojenosti.

Ruda, UrbanStore

• Výhoda je že nemusím do kamenného obchodu.
    • Nelze si zkontrolovat zboží, po obdržení zboží byla jedna bota jiná, podruhé zase byl vadný kus v podobě špatného zpracování.

Reakce obchodu Urbanstore.cz

Nastalá situace nás velice mrzí. Zboží před odesláním podléhá kontrole a děláme maximum pro to, aby k takovým situacím nedocházelo. Za vzniklé komplikace se vám velice omlouváme. Věříme, že váš příští nákup již proběhne k vaší spokojenosti.

• 2x za sebou dodali zlú veľkosť

Reakce obchodu Urbanstore.cz

Nastalá situace nás velice mrzí. V tomto případě šlo zřejmě o chybu na našem webu, za kterou se vám velice omlouváme. Rozhodně se nejedná o náš standard. Zboží nám prosím zašlete zpět a vrátíme vám za něj peníze. V tomto případě vám samozřejmě proplatíme také zpětné poštovné. Věříme, že váš příští nákup již proběhne k vaší spokojenosti.

Ruda, UrbanStore

• Slibovaná sleva v košíku byla jen chvilku, po kroku objednat, skočila cena původní! Spodní prádlo je příliš velké.

Reakce obchodu Urbanstore.cz

Nastalá situace nás velice mrzí. V tomto případě šlo zřejmě o technickou chybu, za kterou se vám velice omlouváme. V případě, že se vám sleva do objednávky po vytvoření nezapočítala, kontaktujte nás prosím na telefonním čísle +420 222 262 019 nebo e-mailové adrese [email protected] a slevu vám v objednávce rádi uplatníme dodatečně.

Ruda, UrbanStore

Výrobek nebyl podle představ posláno zpět

děkujeme za vaši recenzi.

Velice nás mrzí, že zakoupené zboží nesplnilo vaše očekávání. Jakmile bude vrácené zboží zpracováno na našem skladě, budou vám vráceny peníze. Věříme, že váš příští nákup již proběhne k vaší spokojenosti.

Přejeme vám krásný den,