• Obchod nabí zboží které dávno NEMÁ

8 den a místo zboží dorazilo hodnocení obchodu. Celou dobu prý na cestě. Tak nevím odkud cestuje:(

děkujeme za vaši recenzi.

Nastalá situace nás velice mrzí. V tomto případě šlo bohužel o technickou chybu, za kterou se vám velice omlouváme. V žádném případě se nejedná o náš standard. Objednávka byla nalezena a nyní již je připravena k vyzvednutí na prodejně. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Nebudu hodnotit.
    Čtrnáct dní a zboží nikde

děkujeme za vaši recenzi.

Nastalá situace nás velice mrzí. Vždy děláme maximum pro to, abychom zboží odeslali co nejdříve. Za zpoždění z důvodu technické chyby se vám velice omlouváme. V žádném případě se nejedná o náš standard. Věříme, že váš příští nákup již proběhne k vaší spokojenosti.

• Včasné doručení
    • Není jiná možnost vrácení než povinnost vytisknout kopii faktury, vratku, zabalit zboží a zanést na poštu a zaplatit poštovné. Hrůza! Jiné e-shopy nabízí mnohem výhodnější možnosti.

Reakce obchodu Urbanstore.cz

Bezplatně vrátit zboží je možné osobně našich prodejnách v Praze a v Brně.

Ruda, UrbanStore

Čekam na balík skoro 3 týdny a krom jedné odpovědi, že prověříte objednávku na skladě, jsem se nedočkal žádného vysvětlení…
    Chtěl bych případně svoje peníze zpět, díky!

děkujeme za vaši recenzi.

Nastalá situace nás velice mrzí. V tomto případě šlo bohužel o technickou chybu, za kterou se vám velice omlouváme. Rozhodně se nejedná o náš standard. Peníze vám budou vráceny zpět na účet během následujících pracovních dnů. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Ruda, UrbanStore

Nakupuji zde často. Věřil jsem e-shopu v rámci dobrých cen. Jenže bohužel bunda byla o téměř 4.000,- dražší než na jiných e-shopech.

děkujeme za vaši recenzi.

Ceny zboží jsou utvářeny naším obchodním oddělením ve spolupráci s dodavateli. Pravidelně však na našem e-shopu míváme různé slevové akce, a to jak na určité kategorie zboží, tak na celé kolekce. Věříme, že váš příští nákup již proběhne k vaší spokojenosti.

• slozite vraceni

postovne pri vraceni plati zakaznik, prilohou neni formular pro vraceni - musi se tisknout, slozite

nabízené zboží není skladem a ani nelze dodat

děkujeme za vaši recenzi.

Nastalá situace nás velice mrzí. V tomto případě nám bohužel nebyla položka dodána od dodavatele. Za vzniklé komplikace se vám velice omlouváme. Věříme, že váš příští nákup již proběhne k vaší spokojenosti.

Ruda, UrbanStore

Nechápu, že v dnešní digitální době musí ještě člověk SÁM vyplňovat a především tisknout formulář o vrácení + fakturu a tyto dokumenty následně přiložit k vrácenému zboží. Vrchol je za mě to, že pokud vracíte zboží ve 14 denní lhůtě, tak náklady na dopravu hradíte na VLASTNÍ náklady .

Reakce obchodu Urbanstore.cz

Bezplatně vrátit zboží je možné osobně na některé z prodejen - v Praze a v Brně.

Přejeme vám hezký den.

Ruda, UrbanStore

Platba pouze v aplikaci Zásilkovna i když při objednávání bylo uvedeno zásilka přes PPL.

děkujeme za vaši recenzi.

U vaší objednávky jste si dle systému zvolil doručení do Z-boxu prostřednictvím Zásilkovny. Pokud vám tento způsob doručení nevyhovuje, prosíme o vytvoření nové objednávky s doručením prostřednictvím jiné přepravní společnosti, například PPL.

Ruda, UrbanStore

• Nabízí zboží, které následně zjistí, že nemají

děkujeme za vaši recenzi.

Nastalá situace nás velice mrzí. V tomto případě šlo bohužel o technickou chybu a daná položka bohužel nebyla dostupná. Za vzniklé komplikace se vám velice omlouváme. V žádném případě se nejedná o náš standard. Věříme, že váš příští nákup již proběhne k vaší spokojenosti.

Děkujeme za pochopení.

Ruda, UrbanStore

Kabát na fotce krásný zimní a když jsem rotbalila tak slabá výplň tak na podzim. Vracela jsem

děkujeme za vaši recenzi.

Velice nás mrzí, že zakoupený produkt nesplnil vaše očekávání. Vždy se snažíme, aby fotografie produktů co nejvíce odpovídaly realitě. Věříme, že si u nás vyberete kousek, který vám udělá radost.

Ruda, UrbanStore

Bohužel krabicka od pásku byla silně poničena jelikož už ani nebyla jiná za kterou by to bylo možné vyměnit tak jsem ho vzal ale mohli mi dat slevu za zničeny obal nebo tak něco

Reakce obchodu Urbanstore.cz

děkujeme za vaši recenzi. Snažili jsme se s vámi telefonicky spojit, což se nám bohužel nepodařilo.

Nastalá situace nás velice mrzí. Zboží před odesláním podléhá kontrole a děláme maximum pro to, aby k takovým situacím nedocházelo. Rozhodně se nejedná o náš standard. Na e-mail jsme vám zaslali slevový kód na další nákup jako omluvu. Věříme, že váš příští nákup již proběhne k vaší spokojenosti.

Ruda, UrbanStore

Obchod proběhl v pořádku,já si vybral a zaplatil,zboží bylo odesláno a doručeno ale kvalita byla hrozná,obratem jsem zaslal zpět a víckrát už zde nakupovat nebudu,zcela evidentně je tomuto obchodu jedno co posílá.

Reakce obchodu Urbanstore.cz

Nastalá situace nás velice mrzí. Zboží před odesláním podléhá kontrole a dbáme na jeho kvalitu. Zašlete nám prosím případně na e-mail [email protected] foto podacího lístku a číslo vašeho účtu, v tomto případě bychom vám proplatili také zpětné poštovné. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Ruda, UrbanStore

Objednal jsem si 3ks obuvi, vše bylo vedeno jako skladem. Objednávku jsem řádně zaplatil, ovšem za pár dní mi obchod napsal, že mi objednávku ruší, protože zboží nemají. Dalších pár dní trvalo vrácení peněz. Velké zklamání :-(

děkujeme za vaši recenzi.

Nastalá situace nás velice mrzí. V tomto případě šlo bohužel o technickou chybu, za kterou se velice omlouváme. Rozhodně se nejedná o náš standard. Věříme, že váš příští nákup již proběhne k vaší spokojenosti.

Ruda, UrbanStore

Objednavka byla stornovana,ani jedna z veci neprisla

Ruda, UrbanStore

• v případě vrácení zboží doprava na vlastní náklady

Reakce obchodu Urbanstore.cz

děkujeme za vaši recenzi a také za váš podnět pro zlepšení, který předáváme na příslušné oddělení. Bezplatně vrátit zboží je možné osobně na některé z našich prodejen.

Ruda, UrbanStore

Neustale čekám až zboží dorazi a stále nic, přitom bylo zboží vyexpedovano v úterý.

děkujeme za vaši recenzi.

Nastalá situace nás velice mrzí. Vždy děláme maximum pro to, abychom zboží našim zákazníkům odeslali co nejdříve. Za zpoždění na straně dopravce se velice omlouváme. Dle ověření by již vaše objednávka měla být doručena. Věříme, že váš příští nákup již proběhne k vaší spokojenosti.

Ruda, UrbanStore

Objednávka byla zrušena eshopem kvůli nedodání zboží dodavatelem. Položka je ale na eshopu pořád vylistována a jde koupit.

děkujeme za vaši recenzi.

Nastalá situace nás velice mrzí. V tomto případě se bohužel jednalo o technickou chybu, za kterou se vám velice omlouváme. Rozhodně se nejedná o náš standard. Za vzniklé komplikace se vám velice omlouváme a věříme, že váš příští nákup již proběhne k vaší spokojenosti.

Ruda, UrbanStore

• Mail mi skončil ve spamu, následný pripominaci mail uz ne a na ten jsem reagoval nicméně pripominaci mail se trefil do víkendu nebo těsně před kdy objednávky neposouvate. Žádná snaha objednávku znovu dodat. Uz si u vás nic neobjednam.

Reakce obchodu Urbanstore.cz

děkujeme za vaši recenzi. Jsme rádi, že jsme se telefonicky spojili a situaci si objasnili.

Velice nás mrzí, že v tomto případě již bohužel nebylo možné úložní dobu objednávky na prodejně prodloužit. Za komplikace se vám velice omlouváme a věříme, že váš příští nákup již proběhne k vaší spokojenosti.