• Kvalitni lahev

• Rychlost dodani
    • Vyber

Rychlé doručení, batoh je supr a potěšil dárek s poděkováním.

• široký výběr sortimentu
    • rychlé odeslání

kvalitní zboží, velký výběr a rychlé dodání

• přehlednost

Dobrý den, Danieli,
    děkujeme moc za vaše kladné hodnocení. Jsme moc rádi, že oceňujete strukturu webu a že se v něm dá jednoduše orientovat.

Vše v pořádku

Dobrý den, Renato,
    jsme moc rádi, že váš nákup, soudě podle stoprocentního hodnocení, proběhl v pořádku. Díky za to, že jste si našla čas na naše hodnocení. Vážíme si toho.

Supr

Dobrý den, Jano,
    moc děkujeme za kladné hodnocení. Každá pochvala nás hřeje a dodává energii ke neustálému zlepšování našich služeb a nabídky zákazníkům.
    Urban Master tým

Překvapila mě rychlost vyřízení objednávky. Zboží přišlo dobře zabalené, nepoškozené. Milé bylo zjištění, když z batohu, jako bonus, na mě vypadla propiska.

Reakce obchodu Urban Master

jak slibujeme na našich stránkách, zboží odesíláme každý všední den a za nákup nad 1000 Kč přidáváme každému malý dáreček. Jak vidíte, své sliby plníme :-)
    Moc děkujeme za vaše hodnocení a věříme, že se k nám v budoucnu opět vrátíte.

• vše dle objednávky

Reakce obchodu Urban Master

jsme moc rádi, že jsme si ve vašich očích vedli stoprocentně. Díky za váš čas a těšíme se na shledanou při vašem dalším nákupu na www.urbanmaster.cz
    Váš Urban Master tým

• Kvalita zboží
    • Výběr

Dobrý den, Jitko,
    jsme nesmírně rádi, že jste s nákupem u nás byla spokojena a vybrala si z množství produktů ten svému srdci nejbližší. Těšíme se, že se k nám na www.urbanmaster.cz opět vrátíte.
    Díky

Vše ok, spokojenost.

Reakce obchodu Urban Master

moc nás těší, že jste s nákupem u nás byli spokojeni. Děkujeme, že jste si našli čas kladně ohodnotit naši práci.
    Vážíme si toho.

• Rychlé dodání zboží
    • Zboží odpovídá popisu a vyobrazení na eshopu
    • Kvalita zboží
    • O žádné nevím

První nákup v tomto obchodě a veliká spokojenost, jak s rychlým dodáním zboží, tak jeho kvalitou. Výrobky sice dražší, ale snad něco vydrží :-).

Dobrý den, Jano,
    moc děkujeme za vaši recenzi. Kvalita je to, na čem si u nás zakládáme. Nejlepší zpětnou vazbou je pak pro nás minimum reklamací, se kterými se na nás zákazníci obracejí. Věříme, že to bude i váš případ.

• Vše v pořádku

Reakce obchodu Urban Master

moc děkujeme za vaše hodnocení a těší nás, že jsme si ve vašich očích vedli na jedničku.

• Kvalitní výrobek

Nelze noc vytknout, prostě spokojenost :))…

Dobrý den, Vlaďko,
    moc děkujeme. Těší nás, když je zákazník spokojen a pokud si najdete čas naše kvality ocenit i formou recenze, hřeje nás to dvojnásob.

• rychlost dodání
    • komunikace

Reakce obchodu Urban Master

díky za vaše hodnocení. Vážíme si toho. Snažíme se každému zákazníkovi vyjít vstříc a pomoci při výběru. Věříme, že někdy nemusí být online nákupu jednoduchou záležitostí a tak se snažíme být zde stále pro vás k dispozici.

• rychlost,prehlednost
    • ocenila bych moznost platby pres apple pay

Velmi dobra zkusenost.
    Kvalitni produkt. Rychla doprava.

Reakce obchodu Urban Master

moc děkujeme za pochvalná slova a věříme, že se díky pozitivní zkušenosti na naše stránky opět vrátíte.
    Urban Master tým

Jeden den objednáno, druhý doručeno. Spokojenost.

Reakce obchodu Urban Master

Dobrý den, moc děkujeme za super hodnocení.
    Zboží odesíláme každý všední den. Zpravidla pak u vás bývá hned na druhý den a vy si vaši objednávku můžete ihned užívat.
    Urban Master

• Přehlednost, rozmanitost
    • Žádné nejsou

Vždy vím, co potřebuji a tady to najdu

Reakce obchodu Urban Master

děkujeme moc, vážíme si vaší zpětné vazby. Těší nás, že oceňujte, že stránky jsou přehledně strukturované. To je totiž jedním z našich hlavních cílů. Abyste vy, naši zákazníci, měli život co nejjednodušší.
    Váš Urban Master

• Velmi rychlé doručení, zboží (pánský městský batoh) kvalitní, nepoškozený.

Reakce obchodu Urban Master

děkujeme za pěkné hodnocení a jsme moc rádi, že dodané zboží splnilo vaše očekávání. U každého výrobku se snažíme přidávat maximální množství fotek, videí a popisů, aby jste si produkt co nejlépe dokázali představit.