Krásné zboží, obratem doručeno, naprostá spokojenost :)

Reakce obchodu Urban Master

Dobrý den, děkujeme moc, že jste si našli čas na napsání hodnocení, obzvlášť takto pozitivního.
    Nejvíce jsme ale rádi, že minimalistická peněženka naplnila očekávání a věříme, že vám bude dělat radost.

• Svévolně změněna adresa doručení
    • Žádná omluva ani kompenzace

Reakce obchodu Urban Master

Dobrý den, situace s uložením zásilky na jiném výdejním místě nás mrzí, ale toto bohužel nedokážeme ovlivnit. Je to čistě věcí dopravce. Zejména před Vánoci dochází často k zaplnění výdejních míst a je to pak čistě na dopravci, jak tuto situaci vyřeší. Bohužel, Zásilkovna zákazníky o změně místa výdeje neinformuje dopředu. Rádi bychom nad touto věcí měli kontrolu, ale není to možné.
    Urban Master

• Extremne rychle odeslani zbozi, ktere odpovida popisu :-)

Reakce obchodu Urban Master

Dobrý den, děkujeme moc. Jsme rádi, že i před Vánoci je u vás zboží rychle a vy tak můžete mít čas případně dárek ještě před Vánoci vyměnit. Ale podle vašeho hodnocení to určitě nebude váš případ. Snažíme se, abyste vy, zákazníci, nekupovali zajíce v pytli a tak zobrazujeme a popisujeme zboží v maximální míře tak, aby odpovídalo realitě.

Reakce obchodu Urban Master

moc děkujeme za kladnou recenzi. Jsme moc rádi, že i v poněkud hektickém předvánočním čase vše běží jako na drátkách a balíčky jsou u vás v maximálně rychlém čase.
    Urban Master tým

• rychla komunikacia a odoslanie
    • pekny tovar

Reakce obchodu Urban Master

moc děkujeme za vaše skvělé hodnocení. Jsme moc rádi, když můžeme zákazníkovi poradit ve výběru a o to víc nás pak těší slova chvály. Navíc nás hřeje, že koupené zboží splnilo očekávání.
    Váš Urban Master tým

Kvalitní a ekologické zboží za dobrou cenu

Reakce obchodu Urban Master

moc děkujeme za to, že jste si našel čas na napsání hodnocení. Jsme rádi, že batoh, peněženka i klíčenka udělali radost. Snažíme se pro vás, naše zákazníky, vybírat takové zboží, se kterým sami souzníme. A výběr k přírodě šetrnějším materiálům je rozhodně jedním z parametrů, na které se při výběru nového zboží zaměřujeme.
    Váš Urban Master

Rychlé dodání, zboží moc pěkné

Reakce obchodu Urban Master

jsme moc rádi, že batoh naplnil očekávání a věříme, že bude dobře a dlouhou sloužit.
    Děkujeme za vaše kladné hodnocení.

vše v pohodě

Reakce obchodu Urban Master

Dobrý den, jsme rádi, že jsme si u vás vysloužili plný počet bodů a vše proběhlo v pohodě k vaší spokojenosti.
    Díky

• Rychle dodání zasilky

Reakce obchodu Urban Master

Dobrý de, díky moc za vaše hodnocení. Rychlost je naše druhé jméno a tak odesíláme zboží každý pracovní den. Když se vše sejde, můžete mít zboží u vás za necelých 24 hodin.
    Díky
    Váš Urban Master

Vše proběhlo naprosto perfektně. Doporučuji.

Reakce obchodu Urban Master

Dobrý den, děkujeme, že jste si našel čas a vyjádřil jsou spokojenost s naší prací.
    Vážíme si toho
    Váš Urban Master

Dobrý výběr, rychlé dodání, výborná komunikace - je to můj první nákup, hodnotím velmi dobře!

Reakce obchodu Urban Master

Dobrý den, děkujeme moc za pochvalná slova. Jsme moc rádi, že jste s nákupem u nás byla spokojená a pevně věříme, že to nebylo naposledy.
    Urban Master

• Bohatý a kvalitní sortiment
    • Dobré ceny
    • Vybere si každý

Reakce obchodu Urban Master

Dobrý den, díky moc super hodnocení. Věříme, že díky naší cenové politice si u nás vybere každý. Ale ať už se jedná o produkty v nižší cenové kategorii, nebo naopak ty na opačné straně žebříčku, vždy pro vás chceme nabízet maximální kvalitu. Protože přesně to vy, naši zákazníci, oceňujete.
    Váš Urban Master

Zboží zůstalo viset v depu v Liberci v zásilkovně, majitel obchodu byl tak laskavý a nabídl se, že mi batoh, který byl určený na dovolenou, osobně doveze až domů. Zatím se mi nestalo, aby byl z eshopu někdo takto ochotný. Ještě jednou děkuji a obchod doporučuji☺️

Dobrý den, Katko,
    bohužel na depu dopravce Zásilkovna došlo 31.08.2023 k nestandardní situaci a zadržení mnoha odeslaných zásilek. Tento spor mezi Zásilkovnou a jejím externím provozovatelem depa bohužel v důsledku postihl hlavně zákazníky. Tedy nás, eshopy, ale také mnoho jednotlivců. Snažili jsme se i v této situaci být maximálně nápomocní. Samozřejmě jsme nedokázali všechno zboží znovu rozvézt sami, ale protože při cestě na veletrh, kde jsme pro vás hledali nové produkty, jsme měli cestu kolem vás a věděli jsme, že batoh nutně potřebujete, přišlo nám to jako samozřejmost vám vyjít vstříc.
    Díky za podporu v situaci, která byla nelehká pro mnoho obchodníků i vás zákazníků.
    Vážíme si toho
    Váš Urban Master

Vše bez problému, rychlé dodání.

Reakce obchodu Urban Master

Dobrý den, díky moc za vaše pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že jsme vám udělali radost, nikde jsme neškobrtli a že jste si mohli objednané zboží užívat co nejdříve.
    Váš Urban Master

• Přehledná nabídka zboží, rychlé dodání. Naprostá spokojenost s kvalitou.

Reakce obchodu Urban Master

Dobrý den, díky moc. Rychlost dodání je v dnešní době pro vás zákazníky naprosto klíčovou a tak odesíláme zboží každý pracovní den, aby vám mohla objednávka dělat radost co nejdříve. Zboží vybíráme v takové kvalitě, aby jsme si za ním mohli stát a vy, zákazníci, jste byli maximálně spokojení.

• rychlost / kvalita výrobku

Vše proběhlo v pořádku

Reakce obchodu Urban Master

Dobrý den, díky moc za to, že jste si našli čas na naše hodnocení a jsme moc rádi, že jsme si ve vašich očích vedli takto výborně.
    Díky, vážíme si toho.
    Urban Master tým

Obchod přehledný, zboží ve výborné kvalitě, komunikace s obchodem bez problémů, doručeno bez nějakých průtahů. Takhle bych si to představoval všude.

Dobrý den, Luboši,
    díky moc za vaše hodnocení. Vlastně jste ve vašem hodnocení shrnul všechno to, o co se snažíme. Pozitivní reakce nám vlévá novou energii do žil a "nakopává" k další práci.
    Věříme, že se k nám opět s dalším nákupem vrátíme.
    Urban Master tým

Byl to náš první nákup a maximální spokojenost, všem doporučujeme.

Reakce obchodu Urban Master

Dobrý den, díky moc za váš čas na napsání této recenze. Vážíme si toho. Jsme moc rádi, že jsme vás při vašem prvním nákupu u nás nezklamali a že se k nám opět v brzké době vrátíte.
    Váš Urban Master

• Skvělé jednání, nadstandardně rychlé vyřízení objednávky

Spolehlivý obchod, osobní přístup

Reakce obchodu Urban Master

Dobrý den, díky moc za vaši super recenzi.
    Snažíme se být rychlí jako vítr a jsme připravení vám kdykoliv poradit a pomoc, ať už na mailu, nebo telefonu. Každá podobná recenze nám pak vlévá novou energii do žil.

Příjemná a rychlá komunikace

Reakce obchodu Urban Master

díky za váš čas na napsání tohoto hezkého hodnocení. Vážíme si toho a jsme moc rádi, že jsme vám pomohli. Jsme tu pro vás v maximální míře připraveni poskytnout rady po mailu i telefonu.