• Dobrý popis zboží
    • Doufat že je vše opravdu skladem, raději ověřit zda zboží je skladem. Vraceni peněz doposud neproběhlo. Peníze ještě nemám na účtu po cca 10 dnech

Poslední zkušenost není dobrá. Peníze nemám vrácené za zboží platbou předem. Zboží skladem není skladem.

Pane Balíku,

jedna z položek Vaší objednávky skutečně nebyla skladem, kvůli chybnému naskladnění, za tu jsme se Vám omluvili. Nicméně částku za nedodaný holicí krém jsme refundovali již před devíti dny. Zkuste prosím ještě jednou prověřit Vaši platební kartu, na kterou byla částka 69,- Kč zaslána zpět.

• výrobek je od jiného výrobce

Reakce obchodu UpravSe.cz

Nerozumíme Vaši poznámce. Odeslali jsme dva balzámy na rty, které jste si objednal. Přesně takové, které se běžně vyrábí.

• Na stránkách nepřehledné vyúčtování ceny výrobku, možná jsem byla jen málo ostražitá.

Vážená paní Novotná,

objednala jste 3 kusy Nogrey za 229,- Kč za kus. Přesně takhle je to uvedeno i ne našem e-shopu (velkými červenými čísly), žádné další ceny u produktu nejsou. V součtu Vám bylo účtováno 687,- Kč + doprava. Nechápeme v čem je vyúčtování ceny výrobku nepřehledné.

UpravSe.cz

• - vyšlo najevo, že samo zboží je totální podvod. Klamání spotřebitele, že přípravek regeneruje a stimuluje vlasové melanocyty. Nic takového se ve skutečnosti neděje, barví sám ten přípravek zvenčí, jen pomalu a postupně.
    • - zboží vráceno, obchod nevrátil peníze ani po mé důrazné výzvě, po 2 měsících jsem stále bez peněz

Rozhodně se této firmě vyhněte. Asi je lepší objednávat raději přes Heureku u někoho ověřeného. Jako samoživitelku mne bolí každá ztracená pětistovka.

Drahá paní Ježková,

nechápeme proč v této recenzi absolutně lžete? Zaprvé zboží jste si nevyzvedla a vrátilo se nám zpět, tak tu nelžete že přípravek Nogrey nefunguje, když jste jej ani nevyzkoušela.

Zadruhé platba Vám již byla více jak před třemi týdny vrácena na platební kartu, z které jste objednávku hradila, tak nás nenapadejte, jako například v e-mailu, že jsme „zloději".

UpravSe.cz

Dodání psané 2-3 dny. Je to týden od objednání a doteď mi nepřišla sms, že je zboží k vyzvednutí. Pokud si objednám něco do Alzaboxu, očekávám rychlost.

• Velký výběr zboží
    • Zboží bylo pravděpodobně otevřeno

Po delší době jsem nakoupil na upravSe.cz, no ale nevím nevím.
    U produktu Proraso Wood and Spice krém před holením 100 ml jsem rozdělal papírovou krabičku a hned byla cítit vůně výrobku, takže někdo již výrobek otvíral.
    U produktu Proraso Wood and Spice krém na holení 100 ml je tuba pomačkaná a zašpiněná něčím černým.
    Oba výrobky jsem zatím neotvíral, až dopotřebuji předchozí výrobky.

Reakce obchodu UpravSe.cz

Nezbývá nám, než na takovou recenzi reagovat. Opomíjíte, že by některý produkt mohl vonět i přes víčko. Konkrétně řada Single Blade (Wood & Spice) je velmi silně aromatizována. Tyto produkty jsou vonět nejen přes víčko, ale i přes papírovou krabičku a dokonce i karton, ve kterém jsou dodávány. Doporučuji se oprostit o šílenství „sterility", kterým je současná doba postižená.
    Co se týče nějaké čmouhy na tubě krému - vadu tisku mohou mít i produkty mnohem kvalitnější a dražší než je italský „Barbus" Proraso.

Zboží dorazilo poškozené.

• pestrá nabídka, zajímavé zboží, příznivé ceny...Pavel

tento strojek určitě nedoporučuji.. možná za tu cenu dobrý ale i tak .. radši si připlaťte za lepší a dražší

Reakce obchodu UpravSe.cz

tato recenze měla být k obchodu nikoliv k produktu.

UpravSe.cz

• Flakony, ktere jsem objednal, meli plastove vnitrky a rozprasovace. Nemyslim si, ze na strance byla fotografie vnitrku flakonu, tj. po sejmuti kovoveho stitu. Je to velka skoda, nikdy bych si platovy rozstrikovac nekoupil pro sve parfemy a zadny jiny parfimerista, ktereho znam, take ne. Je mi to lito.

Flakony, ktere jsem objednal, meli plastove vnitrky a rozprasovace. Nemyslim si, ze na strance byla fotografie vnitrku flakonu, tj. fotografie po sejmuti kovoveho stitu. Je to velka skoda, nikdy bych si plastovy rozstrikovac nekoupil pro sve parfemy, a zadny jiny parfimerista, ktereho znam, take ne. Prosim, pridejte fotografii samotneho rozprasovace, aby tato pravda byla Vasim zakaznikum jasna. Obchod bude transparentnejsi.
    Je mi to lito, ze jsem takto zainvestoval.

Reakce obchodu UpravSe.cz

bereme to jako poučení a přidali jsme materiál rozprašovače do popisu. Pokud nastane takový problém, vše se dá vyřešit bezproblémovým vrácením zboží.

UpravSe.cz

Doteď nic nepřišlo. Takže vtipný email, jestli jsem byl spokojen. Škoda, měl jsem to jako dárek

Reakce obchodu UpravSe.cz

Objednávky platební kartou, které nejsou uhrazeny, zcela logicky, neodesíláme.

Zvlastni obchod. Uz pred par tydnu objednan, ale zadna zprava do dneska!....

Reakce obchodu UpravSe.cz

při objednávce s platbou bankovním převodem, musíte počítat s tím, že zboží Vám odešleme až jej uhradíte. Dodnes od Vás žádná platba nedorazila.

• dodávka včasná

• Žadna

Neochota, zákazníkovi vůbec nevyjdou vstříc vůbec nedoporučuji!!
    Z

Reakce obchodu UpravSe.cz

vůbec Vaši recenzi nerozumíme. V 7:19h jste objednal pod falešným jménem a v 9:09h jste objednávku sám zrušil. Navíc v dotazníku uvádíte, že jste si zboží vyzvedl osobně, přitom jste vytvořil objednávku na Zásilkovnu. Celé to na nás působí jako dětinský naschvál.

• Není co dodat,po týdnu čekání dorazilo zboží úplně jiné

• Originální zboží
    • Řešení vzniklého problému

Doručené zboží neodpovídalo popisu z webových stránek (mělo být kožené, doručeno bylo však zboží částečně koženkové). Neodpovídající zboží jsem musela na vlastní náklady poslat zpět. Výměna za jiné zboží trvala poměrně dlouho, zboží si prodejce převzal až po mé urgenci (prodejce tvrdil, že nebyl Českou poštou informován o pokusu doručit vrácené zboží). Finální zboží je moc fajn, jen se k němu dostat stálo více času, nervů a peněz.

Níže vysvětlím, proč tak nízké hodnocení. Ceny mají víc než dobré. Zkušenost, o které se rozepíši níže vše kazí. Objednal jsem položku: Taylor of Old Bond Street Chrome rozprašovač. Originál rozprašovač stojí cca. 110-120 liber. V tomto obchodě perfektních 1630 CZK. Bohužel vám přijde OEM rozprašovač zabalený v igelitu. Pokud na fakt, že dochází ke klamaní spotřebitele upozorníte, dostanete odpověď od pí. Thumsové, že pokud nejsem spokojený, výrobek mohu vrátit. Bohužel jsem moc liný, tak jsem se rozhodl rozprašovač nechat.
    Výrobek jsem konzultoval s někým od Taylor of Old Bond Street v UK a přišlo mi, že jim je jedno, že někdo na nich parazituje.
    Recenzi píšu s odstupem, protože se mi na 99% náhodou podařilo narazit na dodavatele z UK, kde tento výrobek stojí 30 libez bez DPH (pokud se registrujete jako obchodník. Věřím, že pravidelný odběratel se dostane níže) a mám tak 100% jistotu, že se o rozprašovač značky Taylor of Old Bond Street nejedná (na stránkách dodavatele je to uvedeno jako OEM) ačkoliv je tak prezentován na webu prodejce.

chybělo zboží v objednávce

Reakce obchodu UpravSe.cz

nikdo není neomylný a vše se dá vyřešit. Pokud jste zjistila, že je Vaše objednávka neúplná, stačilo nás kontaktovat, což jste do dnešního dne neudělala.

V případě reklamace nás kontaktujte na [email protected].

• Předražené zboží.

Reakce obchodu UpravSe.cz

nechápeme Vaši reakci. Olej který jste si objednal je podstatně levnější než od ostatních prodejců, včetně výrobce.

• Evidentně žádné.
    • Žádné dodané zboží.

Budete zklamáni a dárky shánět narychlo jinde.

Reakce obchodu UpravSe.cz

Nechápeme Vaši reakci když jste sama odmítla zásilku převzít. Dne 15.9. jsme balíček řádně podali a byl Vám doručován dne 16.9. a následující den nám byl balíček doručen zpět s důvodem vrácení "adresát odmítl zásilku převzít".