Nízká cena, i tak vyhozené peníze! Při otvírání střihu z e-mailu se mi málem zbořil systém v PC! Už nikdy!!!

Objednané zboží dorazilo až devátý pracovní den.
    Po předchozích zkušenostech jsem očekavala dodání mnohem dříve.

Dřív jsem čekala na objednávku maximálně týden, teď už začínáme druhý týden a ani náznak, že by se objednávka nějak pohla.

Reakce obchodu Unuodesign

Velice se omlouváme za veliké vytížení expedice, Vaše objednávka je již zabalená a čeká jen na předání dopravci. Bohužel, necelé týdenní čekání bylo způsobeno vytížením expedice a státním svátkem, což nás opravdu velmi mrzí.
    Uděláme však maximum pro to, abyste byla spokojená a ráda se k nám zase vracela.
    Ještě jednou se moc omlouváme a děkujeme za pochopení.

Váš tým unuodesign.cz

Nemám co hodnotit, zboží stále nedorazilo, i když při objednávání bylo u zboží uvedeno, že bude doručeno do 26.10.

Reakce obchodu Unuodesign

prosím, objednávka je stále ještě v rukou kurýra, zřejmě vinou státního svátku došlo ke zpoždění, za které se moc omlouváme.
    V nejbližších dnech byste měla zásilku obdržet. Pokud by byl nějaký problém, určitě se obraťte na nás zákaznický servis, rádi Vám pomůžeme.

Váš tým unuodesign.cz

Do dnešního dne mi střih nepřišel. Jsem velice zklamaná

Reakce obchodu Unuodesign

opravdu velmi nás mrzí, že máte takovou špatnou zkušenost. Pokud by Vám cokoliv na Vaší objednávce nesedělo, nebo byla prodleva s doručením střihu dlouhá, můžete se nám kdykoliv ozvat na email [email protected] a my Váš problém v cukuletu vyřešíme. Střih byl vše odeslán okamžitě po obdržení platby, tedy jsme udělali vše správně.
    Ještě jednou se moc omlouváme a doufáme, že si do budoucna zachováme Vaši přízeň.

Jsme tu jen pro Vás.

• unikátní zboží
    • dárky v balíčku
    • dodání až 8. den po zaplacení (uváděný 3. den ještě ani nestřihli)
    • nedá se nic přidat do odeslané objednávky (protože už byla zaplacena- ano kartou asi minutu po odeslání)

Neskutečně mě naštvali. Objednávala jsem v pondělí a uváděli doručení ve čtvrtek. Ve čtvrtek teprve "začali stříhat", ale "kurýr přijel brzo" takže odeslali až v pátek! Navíc když jsem chtěla do balíčku přidat kousek nápletu (který jsem v objednávce měla, mohl být i rozstřižený- to jsem uvedla) po telefonu to nebyl problém a měla jsem požadavek napsat emailem. Tím to ale již byl problém. Byl to můj první nákup zde a byla jsem pevně rozhodnutá, že i poslední. Reputaci vylepšili dárky v balíčku navíc (i když mi to přijde jako zboží, kterého se nemůžou zbavit). Přesto se budu příště hodně rozhodovat, zda zde ještě objednám.

Reakce obchodu Unuodesign

bohužel doručení balíčku je pouze orientační a měli jsme po té na stránkách dopravy uvedeno, že díky slevovým akcím se může dodání opozdit. Záleží na mnoha faktorech.. Kdy se připíše platba a kolik je objednávek před Vámi.. A jakmile je objednávka zaplacená nelze na ní nic již upravovat..
    Předem děkujeme za pochopení.

Váš tým unuodesign.cz

Tentokrát trvá vyřízení objednávky příliš dlouho. Je to týden a zboží dosud nedorazilo, což se mi v případě výprodeje skladových zásob nelíbí. K tomu se obchod ozval až po více než 5 dnech, do té doby žádné upozornění, že vyřízení bude trvat tak dlouho.

Reakce obchodu Unuodesign

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a velice se omlouváme za komplikace. Moc nás mrzí, že tentokrát objednávka dorazila déle než obvykle. Odesíláme zpravidla 1 -2 dny po obdržení platby, ale závisí to také na aktuálním vytížení expedice. Nyní jsme právě díky velkému výprodeji měli opravdu velké množství objednávek. Vaše objednávka byla vychystána v pátek a bohužel už v době, kdy nebylo možné ji předat dopravci a tím se tedy dodání ještě více prodloužilo.

Opravdu nás to moc mrzí a kdybychom to mohli ještě nějak napravit, alespoň do budoucna, určitě nás prosím kontaktujte na naší zákaznické lince. Uděláme vše možné i nemožné, aby se Vám u nás dobře nakupovalo.

Tým unuodesign.cz

• BOHUŽEL NĚKTERE LATKY JSOU NASVICENÉ A MAJI VE SKUTEČNOSTI JINOU BARVU.VIDÍTE OBJEDNÁTE BILÝ PODKLAD, PŘIJDE SMETANOVY AŽ BÉŽOVY.KAŽDEMU TO NESEDNE.TAKŽE JA BOHUŽEL DOBROU ZKUŠENOST NEMAM.NEPOVEDLO SE.ZPĚT PENIZE ZA LATKY TAKY NEJSOU.ŠKODA

Reakce obchodu Unuodesign

děkujeme. Barvičku může zkreslovat monitor každý jinak díky kalibraci. Odstín máme vždy psaný u produktu. Pokud se látka nelíbí je možné určitě napsat Reklamaci nebo Vratku a to na on line formulář v pohodlí domova a to v patičce našeho eshopu. Vždy se snažíme vyjít zákazníkovi vstříc nebo najít společně jiné řešení či vrácení peněz. Velice nás mrzí, že jste nebyla spokojena.
    Team unuodesign.cz

• Objednávka za 3000 Kč přišla v otevřené krabici na Zásilkovnu. Obchod se hájí tím, že perfekně balí každou zásilku. Na krabici bylo minimum lepící pásky, takže se hned otevřela a ještě na ní někdo něco hodil, byla dost pomačkaná.

Reakce obchodu Unuodesign

bohužel od nás opravdu odešel balíček v pořádku. Nemůžeme bohužel za Zásilkovnu ručit.. :( Ale určitě s ní tuto věc dořešíme. Doporučuji v takovém případě prosím balíček nepřebírat. Velice nás mrzí, že byl balíček poškozen.
    Team unuodesign.cz

• Velký sortiment, rychlé dodání
    • Rychlá komunikace
    • Časté chyby v dodání ( chybějící nebo jiný produkt)
    • Křivě ustřižené látky

Reakce obchodu Unuodesign

chyby nás velice mrzí, pokud by nebylo něco v pořádku prosím vždy se obracejte na zákaznickou podporu a vymyslíme způsob kompenzace.

• ?
    • klamná inzerce na stránkách e-shopu

Nabízí k šicímu sroji originál kryt Brother zdarma (AKCE!!!) na internetu a pak nic nepříde a sránky smažou.

Reakce obchodu Unuodesign

Velice mě mrzí Vaše reakce. Žádné stránky jsme ovšem nesmazali. Nevím o žádném krytu navíc a kolegyňka Vám skrz email vše vysvětlila. Moc nás to mrzí. Pokud ovšem stroj chcete vrátit, je to možné a my Vám k nám zašleme štítek na doručení.

Děkujeme a přejeme, ať Vám naše látky ladí a nakupování u nás Vás stále baví.

Váš tým unuodesign.cz

• Objednaný prošev mi přišel kazový (v jednom místě je pruh zatrhaných nití po celé šířce)
    • Dlouhá dodací doba
    • Špatný přístup obchodu při řešení potíží. Jednou mi úplně zapomněli objednávku poslat a když jsem se po trpělivém vyčkávání telefonicky ozvala, paní mě velmi nevybíravým stylem osočila, že jsem se měla ozvat dřív a že si za to vlastně mohu sama
    • Malý výběr

Asi to byla má poslední objednávka z tohoto obchodu, protože o kazové zboží nestojím a abych se s někým dohadovala taky nemám zapotřebí. Navíc dodací doba byla neúměrně dlouhá velikosti objednávky.

Dobrý den Peti,

je mi velice líto,že se objednávka nevyvedla. Díky svátkům se nám dodací doba prodloužila i v návaznosti počtu objednávek. Za to se moc omlouváme a již je vše v pořádku a již objednávky frčí jak po másle. Při řešení reklamaci se vždy snažíme vyjít vstříc zákazníkovi, jelikož o to nám jde především. Nedohledala jsem Vaší reklamaci ani email. Pro řešení nám prosím písněte na [email protected] a jistě rádi vyřešíme.

• Neochota.

Bez komentare.

Reakce obchodu Unuodesign

vidím, že kolegyně s vámi za 2 dny vyměnili asi 14 mailů, také vám zhotovili VO profil, odpověděly na všechny otázky tisku na bavlnu, který bohužel opravdu neumíme. Pokud byste mi chtěla sdělit více, kde se můžeme zlepšit budu ráda, prosím napište na můj osobní mail [email protected] .

děkuji majitelka P. Plemlová

• široký sortiment neběžných látek
    • reklamovala jsem obdrženou látku z důvodu zcela jiného odstínu, zamítnuto - prý mám jinak zkalibrovaný monitor. Odstín jsem posuzovala na třech různých monitorech, neodpovídal ani jednou. Jsem zklamaná z neochoty obchodu látku vyměnit.

Reakce obchodu Unuodesign

děkujeme za vyjádření, ale Vaše reklamace se stále řeší a zamítnuta nebyla. Snažíme se společně najít co nejlepší řešení pro obě strany. Bohužel odstín se může někdy lišit vlivem kalibrací monitorů. Na požadovaný odstín látky Vám před nákupem poradí i holky ze zákaznické látky, pokud si nejste jistá. Děláme vše pro spokojenost každého zákazníka. Mrzí nás Vaše nespokojenost a špatná recence. Upřímně si myslím,že to nebylo potřeba :( Je mi to moc líto
    Děkujeme

šťastný tým unuodesign.cz

• široký výber
    • Po dlhšej dobe som opäť nakúpila a opäť zlá skúsenosť. Približne na 1,5 metry látky plyš bielej farby je v strede (tam, kde je látka zložená) výrazný žltý pás. Nemám čas látku reklamovať, keďže ju potrebujem a musím si teda vystačiť s tým, čo mám, teda rozstrihať oveľa viac látky, ako v prípade, že by šlo o čistú látku. Ak by bol zafarbený kúsok, verím, že si to môžu pri strihaní nevšimnúť. Ale toto je naozaj veľmi viditeľné znečistenie. Keďže látku strihali, nie vzali nejaký hotový výrobok zo skladu a zabalili, museli ju mať odmotanú a proste nedokážem si predstaviť, že by im takáto vec unikla. K predchádzajúcim negatívam patrí, že mi prisľúbili objednať látku, ktorá bola vypredaná, spoliehala som sa na to, nezháňala som inde, trpezlivo som čakala, látka stále nikde. Keď som sa pripomenula, napokon mi napísali, že kočíkovinu budú vypredávať, takže už sa neobjednáva, len dopredáva. Bolo to asi pred dvoma rokmi a kočíkovina je stále v ponuke, takže to vnímam ako nejakú prvoplánovú výhovorku. Tretia zlá skúsenosť bola so strateným balíkom. Hoci išlo zrejme o chybu dopravcu, tváriť sa, že ich sa to netýka a poslať mi iba nesprávne číslo balíka, ktorý sa nedá dohľadať, to pre mňa nie je seriózny obchod.

Reakce obchodu Unuodesign

pokud nám nepošlete ani fotečku na mail , tak vám bohužel opravdu nemůžeme látku vyreklamovat, dát slevu... :( látky se stříhají přeložené a tak si opravdu děvčata nemusela všimnout a samozřejme se za komplikace omlouváme. Kočárkoviny jsme na nějaký čas z našeho eshopu opravdu vyprodaly, protože o ně nebyl valný zájem, nakonec jsme je opět zařadily, ale po pravdě, už to mají zase nahnuté, jelikož zabírají velkou část skladu a nejsou až tak oblíbené. Pokud se vám někdo od nás neozval, tak se samozřejmě moc omlouváme, ale po pravdě myslet na každého zákazníka a připomínat mu, kdy co dorazí bylo v nadlidských silách... ve chvíli, kdy se jednalo o desítky až stovky zákazníků měsíčně, tak jsme museli "doprogramovat tzv. hlídacího psa" a na toho už je větší spoleh. Rozhodně však nesouhlasíme, že bychom byly neseriózní obchod... podívejte se na stovky ostatních spokojených zákazníků... tím nechci popřít, že vám látka přišla špinavá a moc nás to samozřejmě mrzí, ale pořád jsme jen lidé a opravdu děláme co je v našich silách. Za dopravce se moc omluváme a samozřejmě ihned zjistíme kde se co pokazilo, i když na dopravce jako eshop nemáme vlastně žádný vliv :(

děkuji Petra

• nedostatečná komunikace se zákazníkem, žádná informace ohledně nedoručení zásilky.

Reakce obchodu Unuodesign

Dobrý den Evi, je nám líto tato vzniklá situace. Informační email je posílán automatem a nevím zda jste nezadala špatný email do objednávky. Jinak se snažíme své zákazníky informovat k maximální spokojenosti.

Krásný den

Vaše UNUO

žádné zboží jsem do dnešního dne nedostala

Reakce obchodu Unuodesign

objednala jste zboží, které mělo i na eshopu delší objednací lhůtu a navíc o svátcích. Velmi se omlouváme.

Vaše UNUO!

Vaše UNUO

• výběr hezkých designových látek
    • průměrné ceny
    • látky byly křivě nastříhané
    • látky obsahovaly i děrované okraje, které se při šití nedají použít
    • jemné látky na sobě měly cufky z jiných, takže bylo potřeba je hned brát odžmolkovacím válečkem

ceny nejsou špatné, takže to asi odpovídá tomu, že to nebude perfektně nařezané a zabalené (třeba mikroplyš jednotlivě...)
    poučilo mě to, abych látky kupovala spíše v kamených obchodech, kde člověk může osahat, jak je látka silná (protože plátno, co jsem si vybrala a bylo mezi plátny, bylo opravdu slaboulinké, ani ne na kapesník), a zkontrolovat si, že ji řežou rovně

Reakce obchodu Unuodesign

pokud vám látky nepřišly rovně střižené určitě to reklamujte na [email protected]. Pokud vám nějaká látka nevyhovuje bez reptání si pro ni pošleme kurýra a vrátíme penízky. Bohužel se žmolečky z jiných látek nejde moc dělat :( prostě chlupatinky pouští a předpokládáme, že stejně zákaznice všechny látky před samotným šitím vyperou z důvodu srážení i z hyg. pohledu. Doufáme, že se ozvete a vše vyřešíme k vaší spokojenosti. děkuji Vaše Julča

• Zpusob platby dobirka ( ackoliv je v nabidce , tak ji zamitnou )
    • Zbozi ktere je skladem , tak je to nejspis skladova zasoba dodavatele .

Pri zvoleni platby dobirka mi bylo zavolano , ze na dobirku neposilaji at poslu penize na ucet , pri komplikaci jsem tedy znovu zadal dobirku , kterou mi musela ovsem schvalovat "sefova" .

U polozky ktetou jsem nakupoval byl stav skladem , ovsem skutecnost byla jakmile jsem objednal , telefonicky mi bylo receno ze teprv objednavaji u dodavatele .

• možnost nákupu od 20cm metráže, rychlé dodání
    • neschopnost ustřihnout materiál přesně, tudíž chybí materiál, který jsem si objednala.

Už další objednávku neudělám, protože chybějící materiál považuji za okrádání zákazníků!