• V tomto případě je otázka zda doporučuji ano/ne mírně zavádějící. Mohu soudit pouze dle jednoho e-mailu.

zaplacená objednávky, a omluvný e-mail, že zboží z důvodů chybějícího jednoho komponentu bude naskladněn za měsíc... doručení tedy až za měsíc a půl???

• Mají e-shop s reklamou, takže kliknete
    • Děsně pomalá expedice. Týden zaplaceno a porad nic

• Nevím?
    • Kdybych věděl že těch par kilometru bude trvat 4 dni tak si tam zajedu na kole,navod na použití žadný.Ubohé.
    • Po SMS výzvě, že si mám vyzvednout zboží, tak po pokusu si zboží vyzvednout v podniku mi bylo oznámeno, že zboží nemají.

Zboží bylo odesláno jinému zákazníkovy. Po upozornění, zboží znovu odesláno, ale dosud nebylo doručeno, takže jsem musel jet zboží koupit jinam. Na otázku ohledně slevy, byl pán poměrně protivný... Takže výsledek 0

velmi dlouhá dodací doba i přesto, že při obječdnání uvádějí skladem.

• nedoručena část zásilky

Zboží dorazila půlka

• široký výber
    • Dodanie 7 dní, aj keď je tovar skladom, objednané v pondelok 16:00, odoslané v piatok, doručené v pondelok.
    • Nedodaná faktúra
    • Na e-mail nereagujú

• Velký výběr sortimentu
    • Dlouhá dodací doba

• Spatna sluzba, rikali mne budou volat zpet na instruce to produktu, ne volali a volal jsem zpet a nikdo tam muze mi pomahat☹️

čekání na zboží a nic na hovno podnik

Reakce obchodu UNIPACK

Dne 21. 8. 2019 Vám byla odeslána zásilka, která byla 23. 8. 2019 připravená k vyzvednutí. Nebyla doručena z důvodu nezastižení příjemce. Dne 26. 8. 2019 byla zásilka zpětně vrácena na naší prodejnu. Po vrácení zboží jsme se Vám snažili dovolat, ale bez úspěchu.

• zprvu se zdá nízká cena, ale kompenzuje jí drahá doprava
    • dopravu bez odsouhlasení se zákazníkem naúčtují několikrát, aby nemuseli balit zboží do jedné krabice.

bez předchozí informace o tom, jak bude nakonec zboží zabaleno, naúčtují klidně několikrát poplatek za dopravu, místo aby jednotlivé kusy zabalili do společné krabice - a ani se neobtěžují zákazníka zeptat, jestli s tím bude souhlasit... s takovým postupem jsem se ještě nesetkal a nelíbí se mi to.

Reakce obchodu UNIPACK

Je nám velice líto za Vaší nespokojenost s naší službou. Vaše zásilka překročila maximální rozměry nebo váhu, kterou je dopravce schopný přijat v rámci jednoho balíku, tudíž musela být zásilka rozdělena do dvou balíků. Toto upozornění je uvedeno při výběru možnosti dopravy v nákupním košíku, v naších informacích “Doprava a platba“ a emailu s potvrzením objednávky. Děkujeme za Vaší zpětnou vazbu a budeme se snažit naše služby co nejlépe zkvalitnit.

• nulová komunikace o stavu objednávky

nakupujeme u vás pravidelně cca 2x ročně, vždy platíme dopředu. nikdy jsme neobdrželi informaci typu,
    : vaše platba dorazila, zboží bude odesláno.
    dnes je cca 12 dní po objednání 7 dní po zaplacení a informace o dodání popř. odeslání stále žádná.

Telefonicky jsem ověřila, že zboží je skladem a že mi vystaví obratem fakturu - středa ráno, abychom zboží okamžitě zaplatili, oni viděli platbu a do pondělí jsme měli zboží u nás. V pátek jsem urgovala, že fakturu stále nemám a musela jsem změnit na dodání na dobírku. To proběhlo bez problémů.

Oceńujem rýchlosť dodania tovaru. Bohužiaľ, objednala som si zváračku plastových sáčkov, ktorá bola nefunkčná- aj napriek radám servismana spoločnosti sa ju nepodarilo sprevádzkovať, absolútne nehriala.

• Dodána 4 kusy zboží za cenu 200 kusů,po tel dohodě s UNIPAC zbytek (196 kusů) dodán opět za plnou cenu = podvod

• Návod na použitie dodaný výhradne v angličtine - to je neprijateľné a v rozpore s predpismi
  • Doposud mi nedorazila ani zálohová faktura! Tak nevím, zda se někdo ozve...

Týden jsem čekal na zálohovou fakturu k platbě. Po zaplacení jsem čekal 14 dní na zboží které nedorazilo a po provolání mi bylo sděleno, že jsem si to měl provolat. Takže po třech týdnech jsem stále bez zboží.

Reakce obchodu UNIPACK

Je nám velice líto za Vaší nespokojenost s naší službou. Na Vaší objednávku ze dne 1. 10. 2018, byla 3. 10. 2018 vydána zálohová faktura, která byla uhrazena 15. 10. 2018. Na základě stornování objednávky dne 19. 10. 2018, nebyla zásilka odeslána. Děkujeme za Vaší zpětnou vazbu a budeme se snažit naše služby co nejlépe zkvalitnit.

• tovar zatial nedorazil