• Škoda, že živý umělý plot má více děr, než listů.

• Umělý živý plot je poměrně nekvalitní, okamžitě z něho vypadávaly listy, takže se začaly dělat mezery. Myslím, že to dlouho nevydrží a na plot bych umělý plot vůbec nedávala.

Nevím, zda je i ostatní zboží tak málo kvalitní, ale tento výrobek bych už nekoupila.,

Reakce obchodu umely-zivy-plot.cz

děkujeme za reakci. Myslím že recenze se spíše vztahuje k produktu než k obchodu, zboží bylo odesláno obratem.
    Zakoupený produkt (nejlevnější z dané kategorie) již není v nabídce, nicméně prodali jsme jich mnoho a evidujeme jedinou reklamaci. Možná se jedná jedná o vadný kus, nebo došlo k poškození přepravou.
    Pokud si přejete zboží reklamovat, postupujte prosím dle obchodních podmínek.
    Děkujeme za pochopení.

Na interntu avizovali, že je zboží skladem. 7,5, jsem ho objednal a zaplatil do dnešního dne nedorazilo. A to si ještě drze vyžádají hodnocení. N E D O PO R U Č U J I.

Reakce obchodu umely-zivy-plot.cz

děkujeme z a rekaci, nicméně zboží bylo zřetelně označeno že není skladem u nás ale u dodavatele a že termín expedice je 5-10dnů. Zboží bylo odesláno v pátek (tedy v avizovaném termínu) a dnes Vám jej bude dopravce doručovat.
    Děkujeme.

Doručené zboží nebylo v dobré kvalitě...:-(

děkujeme za reakci.
    Zakoupeného produktu jsem prodali již velmi mnoho a nikdy problém nebyl.
    Pokud vám přišlo vadné zboží , vyměníme jej.
    Kontaktujte nás prosím případně emailem.
    Děkujeme.

Tento živý plot je tak řídký, že pokud za něj nedáte další nějakou clonu, tak je cca ze 40% průhledný. Výrobce evidentně šetřil na množství navázaných listů a fotografie na webových stránkách prodejce, ale i na samotné originál krabici, ve kterých plotové dílce přišly, neodpovídají realitě a jsou takové, jak bych si plot představoval. Dále rozměr 3 x 1 (1,5 m)metr je také pouze orientační. Třímetrová délka je v pořádku ale šířka ujíždí z 1 metru na 95 cm na druhém konci.

• Drahší doručovací slużby

děkujeme za příspěvek.
    Cenu poštovného jste potvrzovali v objednávce, bohužel doprava u nadrozměrné zásilky 2m rolí je dražší protože nelze posílat klasickým balíkem. Nicméně poštovné je pro vás dotováno, fakticky nám dopravce účtuje více, než zaplatíte.

Děkujeme.

• bohužel,obchod uvádí u stínící tkaniny,kterou jsem si objednala, neprůhlednost 90%-není to pravda.Tkanina byla velmi řídká a tudíž pro mě nepoužitelná.

Reakce obchodu umely-zivy-plot.cz

děkujeme za reakci, neprůhlednost tkaniny uvádí takto výrobce, prodaji jsem jich mnoho a nikdy s tím nebyl žádný problém.

• zboží není na skladě

děkujeme za příspěvek.
    Litujeme, ale bylo Vámi objednáno zboží které bylo a je zřetelně označeno že NENÍ SKLADEM.
    Nelze tedy poté očekávat že skladem je. Navržené alternartivy skladem ihned k odeslání jsme Vám zaslali obratem emailem, bohužel jsme ale od vás neobdrželi žádnou odpověď.