Držák kola na zeď za pedál - černý (D00005), číslo objednávky 17512882, číslo faktury 3212882.
    Výrobek má několik problémů - rozteč háků pro zavěšení za pedál je malá,
    průměr plastových "kloboučků" na těchto hácích je velký a z těchto důvodů bylo nutné tyto demontovat aby bylo vůbec možné provést zavěšení kola za osu pedálu. Dále u jednoho kusu je vadné svaření jednotlivých dílů - úhelník se dvěma upínacími otvory není v rovině se třetím upínacím otvorem na spodním plocháči!¨
    Vzhledem k tomu, že montáž jsem ještě neprovedl prosím o sdělení zda existuje nějaká možnost řešení uvedených problémů.

Zboží vracím - dorazil používaný výrobek (což obchod dodatečně telefonicky popřel), velmi mizerné estetické kvality ("designový držák na kolo") z nekvalitního materiálu s odérem oleje

• Neaktuální www

Reakce obchodu Ulozkolo.cz

mrzí nás, že Vámi objednané zboží nebylo k dispozici. Po obdržení Vaší objednávky jsme Vám obratem (0,5hod) zaslali omluvu a odůvodnění.
    Touto cestou se Vám ještě jednou omlouváme.

Pozn. Dostupnost nabízených produktů pravidelně aktualizujeme a většinu věšáků, držáků a stojanů máme skladem. V tom případě zboží odesíláme, podle času objednání, ještě tentýž nebo následující den.

Uložkolo.cz