• Aviváž je sražená nahnědlá, místo levandulové vůně pouze zápach
    • Nekupujte pokud to neznáte

Nespokojenost

Nic nepřišlo ani se nikdo neozval. Ruším objednavku

Reakce obchodu Uklizený dům

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu, ale u Vaší objednávky jste zadala formu převzetí "Osobní odběr", platba "Hotově". Z tohoto důvodu Vám objednávka nebyla odeslána. Děkujeme za pochopení

• Zboží dorazilo v poradku.

Zaplatila jsem si doručení do kanceláře, zboží jsem si musela vyzvednout v zásilkovne. Přestože máme na recepci stále někoho k dispozici, přišla mi zprava, ze jsem nebyla zastihnuta.

Reakce obchodu Uklizený dům

Dobrý den, vzniklé problémy nás mrzí vaší objednávku jsme odeslali, o její doručení se měla postarat doručovací společnost.
    Chyba není na straně našeho obchodu a proto negativní recenzi směřujte přepravní společností.
    Děkuji společnost Uklizený dům s.r.o.

• Zboží mi nebylo doručeno, žádné informace na email také nepřišli.

Reakce obchodu Uklizený dům

Dobrý den, dle telefonické domluvy jsme vyřešili problém.
    Nastalo nedorozumění zadala jste osobní odběr a zboží je již 14 dní připraveno k odběru.
    S pozdravem, Uklizený dům s.r.o.

• Vysavač jsem objednal před dvanácti dny. A i přes to, že byl skladem jsem zatím nedostal ani informaci o odeslání. Zatím nedorazil.

Reakce obchodu Uklizený dům

Dobrý den, děkujeme za Váš názor. Vysavače jsou skladem u dodavatele bohužel, teď v době prázdnin doba dodaní se protahuje. Ke všemu byli svátky, a o tom že vysavač bude doručován asi až tento týden jsme Vás informovali. Omlouváme se.
    Společnost Uklizený dům s.r.o.

• Hruza

Reakce obchodu Uklizený dům

Paní Pernická podala několik poptávek na odstranění skvrn z elastické podlahoviny u naší společnosti. Po zaslání fotografií jsme klientku předem informovali, že neznáme přesnou metodu řešení její konkrétní situace a následně odmítli její poptávku na čištění zrealizovat.

Po dotazu na konkrétní přípravek z nabídky našeho e-shopu, byly klientce emailem zaslány odkazy na dva přípravky pro možné vyzkoušení. Tato informace o "zkoušce" byla zdělena jak telefonicky, tak byla uvedena v našem emailu.

Klientce bylo nabídnuto při vrácení nepoužitých výrobků vrácení peněz.

zatím jsem zboží nedostal ani žádnou informaci, tak nemám co hodnotit

Reakce obchodu Uklizený dům

děkujeme za vaší reakci. Zboží bylo nedostupné o čem informovali jsme na našich stránkách. Po naskladnění balík Vám byl již odeslán.
    Společnost Uklizený dům s.r.o.