• Cenu
    • -špatná komunikace se zákazníkem resp. musel jsem jim sám (když se po mé objednávce nic nedělo)telefonovat, abych se od nich dozvěděl následující
    • - nabízený-prodávají fotoaparát použitý a následně vrácený

- nedostupnust stejného zboží na alza, datart, elektroword
    - nejnižší cena
    - nedoporučuji
    - neuvádějí, že prodávají použité zboží

• ulhaní,nekorektní jednání

po telefonické domluvě doručení zboží do 3 týdnů,po 14 dnech e-mail ze strany obchodu,že z důvodů dovolených se zpozdila reakce na objednávku a zda mám ještě zájem o obj.zboží,že by došlo do 3 týdnů(opět).Po souhlasu jsem čekala zboží,za 2 týdny přišel e-mail že se obchod zrušil.Toto je nejhorší jednání se kterým jsem se za éry internetových obchodů setkala!!!!!!

• doufam že kvalitu zboží
    • dodání zboží- věřím že jen v létě

už jsem koupil v mnoha obchodech, takže slabý odvar. vzhledem k nedodání a ani potvrzeni kdy a jestli zboží mohu očekávat si myslím, že kontakt prostřednictvím robota (ne)spokojenosti je dost nevhodný.

• dodací lhůta
    • nesmyslné zaslání dotazníku před dodáním zboží

snad se vzpamatují

• Nabízí zboží které pak nejde koupit.

• nabízí zboží, které neumí dodat

• Nekorektní jednání.
    • Nabízí zboží, které nemají.
    • Uvádí ceny, které následně nejsou schopni garantovat.

NEDOPORUČUJI

• obchod na nic

ne kupovat v zadnem pripade

• Dobre ceny
    • Obchod nema skladem zbozi, ktere uvadi, ze skladem ma. Podle hodnoceni obchodu se jedna o dlouhodoby problem, ktery obchod neresi, i kdyz v reakcich nahodnoceni tvrdi opak.

Dobra cena je pekna, ale kdyz potom napisou, ze zbozi nemaji a objednavku rusi, tak je to akorat ztrata casu nas obou. Hlavne samozrejme meho. Trapne vymluvy, ktere nasleduji jen umocnuji negativni pocit z tohoto eshopu. Rozhodne nedoporucuji.

• Mohl jsem si zboží vyzvednout osobně!
    • Nabízel nejlepší cenu zboží, které jsem si chtěl koupit!
    • Není znám!
    • Nedodá zboží, které si objednáte!

Vícekrát již nebudu nakupovat!

Reakce obchodu Ukážeme.cz

bohužel nevím oč se jedná, tudíž nedokáži reagovat na přesné řešení, ale omlouváme se za případné komplikace. Doufáme že do budoucna tomu již tak nebude.

• inzerovali dobrou cenu
    • Nekomunikace

Na webu bylo napsáno zboží skladem, nevadilo by mi, kdyby se ozvali a řekli bude za 14 dní, ale velmi mi vadí, že ani po týdnu se nikdo neozval.

Reakce obchodu Ukážeme.cz

omlouváme se za naši nekomunikaci, doufáme že při příštím nákupu se již tak nestane.

• Dodací lhůta!

Reakce obchodu Ukážeme.cz

omlouváme se za nedodání zboží v dané dodací lhůtě. Doufáme že se tomu tak příště nestane.

Přeji hezký den.

• Přijde potvrzení objednávky, po x dnech pošlu mail, kdy objednané zboží bude na skladu - a žádná reakce, zboží nikde a přijde tento vtipný dotazník jak jsem spokojený - asi Vám lidi něco nefunguje :-)) !

zboží co je vedené skladem nebylo vůbec dodáno

Reakce obchodu Ukážeme.cz

omlouváme se za neinformovanost o objednávce, prosíme Vás pro příště piště na email [email protected]

Děkujeme, a přeji hezký den.

• nekomunikatívnost ze zákazníkem

přeji Vám štěstí, bez něj s tímto prodejcem nenavážete kontakt

Reakce obchodu Ukážeme.cz

Omlouváme se za neinformovanost. Doufáme že se tomu příště již tak nestane.

• Žádné
    • Nekomunikují se zákazníkem.

Výhýbat se zdaleka tomuto obchodu.

Reakce obchodu Ukážeme.cz

bohužel nevíme kde se stala chyba či oč se přesně jedná, ale za komplikace se samozřejmě omlouváme.

Přeji hezký den.

• Mrzelo nas ze zbozi bylo objednano tyden pak teprve prisel email ze zbozi neni

Reakce obchodu Ukážeme.cz

omlouváme se za prodlevu vyřízení Vaší objednávky, doufáme že další obchod proběhne již zcela v pořádku.

Děkujeme za Vaše hodnocení.

• žádné.
    • Zboží uvedeno skladem, ani po čtyřech dnech se neozvali. Přišel pouze mail s potvrzením objednávky a potom nic.

Příště si najdu jiný.

Reakce obchodu Ukážeme.cz

omlouváme se za nedbalé informování o stavu objednávky. Momentálně by naskladnění na webovém serveru mělo být autentické a reálné s fyzickým naskladněním.

Děkujeme za váš názor,

• neprodává zboží

Nevím k čemu ty stránky vlastně slouží, ale určitě ne k prodeji zboží, zboží jsem objednal 15.3, dne 21.3. mi přišla odpověď že zboží nyní nemají skladem a že bude za 2-3 týdny. Protože se 2 měsíce nic nedělo, tak jsem jim napsal 21.5. a dal jim lhůtu na dodání zboží. Odpověď přišla, že moji lhůtu nejsou schopni dodržet, tím jsem objednávku stornoval, obrázek ať si udělá každý sám, zbytečná ztráta času skoro 3 měsíce.

Reakce obchodu Ukážeme.cz

bohužel nás tato situace, která nastala mrzí. A to z důvodu že nebyl prodej uskutečněn. Stalo se tomu tak z důvodu nedostupnosti Vámi vybraného zboží u našeho dodavatele.

• Cena.
    • Obchod nesděluje termíny dodání.
    • Nereaguje, nebo pozdě na zaslané e-maily.

Nedoporučuji. Na zboží čekám dlouhou dobu. Po urgenci zjistím, že v dohledné době zboží nebude skladem. Několikrát ruším objednávku a obchod stále nepotrzuje storno, proto si nemohu objednat jinde.

Reakce obchodu Ukážeme.cz

omlouváme se za nedodání zboží, bohužel se stalo že dodavatel již produkt v nabídce nemá. Tudíž ho nejsme jakkoliv schopni naskladnit.

Pokud jste zaslal žádost o storno, byla automaticky přijata.

• NEJLEPŠÍ CENA DANÉHO VÝROBKU
    • KOMUNIKACE
    • NEPRAVDIVÉ INFO O DOSTUPNOSTI ZBOŽÍ

Reakce obchodu Ukážeme.cz

Omlouváme se za špatné zobrazení skladových zásob, bohužel byla chyba u nás v systému, nýbrž k dnešnímu dni je vše vyřešeno a v pořádku.