• nízká cena, dostupná prodejna

Hlavní výhodou ukazeme je samozřejmě cena. Zakoupila jsem dva kávovary Dolce Gusto Circolo, jeden bez problému používám a druhý jako dárek. Komunikace byla vždy rychlá a i když se vyskytla chyba ve skladových údajích, vše rychle vyřešeno k mé spokojenosti - nabídnutím jiné barvy. Na mé straně spokojenost. Plus je také dostupná prodejna v Praze

Reakce obchodu Ukážeme.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi že obchod proběhl úspěšně.

• žádné.
    • Zboží uvedeno skladem, ani po čtyřech dnech se neozvali. Přišel pouze mail s potvrzením objednávky a potom nic.

Příště si najdu jiný.

Reakce obchodu Ukážeme.cz

omlouváme se za nedbalé informování o stavu objednávky. Momentálně by naskladnění na webovém serveru mělo být autentické a reálné s fyzickým naskladněním.

Děkujeme za váš názor,
    Přeji hezký den.

• Zbozi bylo na strankach skladem, za dva dny prvni mail, ze zbozi nemaji. Bude naskladneno za 2-3 tydny max. Na moje emaily zadne odezva po mesici jsem obednavku stornoval jediny + dobra cena, ale kdo chce cekat?

rychlost a komunikace - - cena +

Reakce obchodu Ukážeme.cz

omlouváme se za nedodání zboží. Bohužel čekáme na zboží stejně jako vy, a tudíž nejsme schopni říci, kdy je možné zboží odeslat.

• neprodává zboží

Nevím k čemu ty stránky vlastně slouží, ale určitě ne k prodeji zboží, zboží jsem objednal 15.3, dne 21.3. mi přišla odpověď že zboží nyní nemají skladem a že bude za 2-3 týdny. Protože se 2 měsíce nic nedělo, tak jsem jim napsal 21.5. a dal jim lhůtu na dodání zboží. Odpověď přišla, že moji lhůtu nejsou schopni dodržet, tím jsem objednávku stornoval, obrázek ať si udělá každý sám, zbytečná ztráta času skoro 3 měsíce.

Reakce obchodu Ukážeme.cz

bohužel nás tato situace, která nastala mrzí. A to z důvodu že nebyl prodej uskutečněn. Stalo se tomu tak z důvodu nedostupnosti Vámi vybraného zboží u našeho dodavatele.

Přeji hezký den.

• přehledná nabídka,dostupná vzdálenost od místa bydliště,zajímavá cena.
    • zápory ani nevýhody jsem nezaznamenal

všem ostatním bych ho vřele doporučil

Reakce obchodu Ukážeme.cz

děkujeme za doporučení, vážíme si vašeho kladného ohodnocení.

• Cena.
    • Obchod nesděluje termíny dodání.
    • Nereaguje, nebo pozdě na zaslané e-maily.

Nedoporučuji. Na zboží čekám dlouhou dobu. Po urgenci zjistím, že v dohledné době zboží nebude skladem. Několikrát ruším objednávku a obchod stále nepotrzuje storno, proto si nemohu objednat jinde.

Reakce obchodu Ukážeme.cz

omlouváme se za nedodání zboží, bohužel se stalo že dodavatel již produkt v nabídce nemá. Tudíž ho nejsme jakkoliv schopni naskladnit.

Pokud jste zaslal žádost o storno, byla automaticky přijata.

• NEJLEPŠÍ CENA DANÉHO VÝROBKU
    • KOMUNIKACE
    • NEPRAVDIVÉ INFO O DOSTUPNOSTI ZBOŽÍ

Reakce obchodu Ukážeme.cz

Omlouváme se za špatné zobrazení skladových zásob, bohužel byla chyba u nás v systému, nýbrž k dnešnímu dni je vše vyřešeno a v pořádku.

Přeji hezký den.

• nabízí zboží, které nemá

nakupoval jsem poprvé a naposled
    objednal jsem zboží, za velmi nízkou cenu ve srovnání s konkurencí
    ihned po objednávce mi přišel mail, že zboží nemají a nebudou mít

Reakce obchodu Ukážeme.cz

zboží je v nabídce stále, ale bohužel se může stát že v danou chvíli se již výrobek nevyrábí či náš hlavní dodavatel již tento produkt nemá.

Přeji hezký den.

• Nabizi zbozi za lakave ceny, zbozi ale nejsou schopni dodat. Pry je vyprodane a neplanuji ho znovu naskladnit.

Reakce obchodu Ukážeme.cz

bohužel nejsme výrobci, a tak se stalo že náš hlavní dodavatel již zboží neměl, tudíž nejsme schopni ho dále distribuovat ani my.

• Dobrá komunikace
    • Konkurenční ceny
    • Horší lokalita - Bulovka

Podle mé zkušenosti (1 nákup) je to rychlý a levný e-shop. Takže spokojenost.

Reakce obchodu Ukážeme.cz

děkujeme za Vaše kladné ohodnocení.

• Špatná komunikace.
    • Nedovede si pohlídat zboží, které má a nemá k dispozici.

Reakce obchodu Ukážeme.cz

především se omlouváme za neuskutečněný obchod z naší strany, kvůli chybě naskladňování, kterou máme již vyřešenou.

Přeji hezký den.

• Objednala jsem si u nich chůvičku pro mimčo. Na stránkách psali, že je skladem, nicméně po mém dotazu, proč jsem nedostala info o datu doručení mně následující den odpověděli, že zboží není skladem a ani nebude. Toto se stát může. Nicméně pak nechápu, proč na svých stránkách mají u stejného zboží stále informaci, že skladem je...

Než si něco objednáte, raději si první ověřte, že zboží mají.

Reakce obchodu Ukážeme.cz

bohužel se tak stalo a chyba byla samozřejmě na naší straně. Bylo to především kvůli tomu že nám z technických důvodu nefungovalo naskladňování na našem webu.

Omlouváme se za způsobené komplikace.

Nyní je však vše zcela v pořádku.

spolehlivý, rozumné ceny

Reakce obchodu Ukážeme.cz

děkujeme za Vaše ohodnocení.

• ¨rychlostg dodávky
    • nevím

Reakce obchodu Ukážeme.cz

děkujeme za kladnou recenzi.

NESOLIDNI E-SHOP

Reakce obchodu Ukážeme.cz

bohužel ze slovního spojení "nesolidní eshop" toho moc nepoznáme. tudíž se k tomu nedokážeme vyjádřit.

Poprosil bych tedy majitele tohoto příspěvku, aby nás kontaktoval na emailovou adresu [email protected] a napsal nám, co je dle jeho uvážení nesolidní eshop.

Děkujeme, a přeji hezký den.

• rychlost vyřízení, max. spokojenost

Reakce obchodu Ukážeme.cz

děkujeme za Vaši kladnou recenzi.

• cena výrobku,rychlé dodání

Reakce obchodu Ukážeme.cz

jsme rádi že jste byla spokojena. Doufáme že i další nákupy u nás proběhnou v naprostém pořádku.

• osobní odběr

Reakce obchodu Ukážeme.cz

děkujeme za kladnou recenzi a přeji hezky zbytek dne.

• cena,prijemna obsluha
    • nezjistil jsem

spokojenost

Reakce obchodu Ukážeme.cz

děkujeme za kladnou recenzi.

Přeji hezký den.

zarazilo mě, že po týdnu čekání se prostě ani neobtěžovali poslat email, že zboží nemají.
    Za tu dobu jsem už mohl objednat jinde

Reakce obchodu Ukážeme.cz

omlouváme se, ale emaily se snažíme zasílat všem, kteří si objednají zboží, které momentálně není skladem s přibližnou informací o naskladnění. Nevíme tedy kde se stala chyba že Vám nebyl zaslán "alespoň" email s touto informací, za což se samozřejmě omlouváme.