• obchod nekomunikuje

Po odeslani objednavky bylo mailem (pocitacem generovana odpoved) ihned doruceno potvrzeni o prijeti objednavky - super.
    Zbozi skladem - ocekavam odeslani nasledujici den - chyba.
    3 pracovni dny se nic nedelo - pisi zruseni objednavky a odstoupeni od smlouvy - ocekavam zpetnou reakci -chyba.
    Po tydnu zadna reakce . Divny obchod.
    Doporuceni:
    vyhnout se tomuto obchodu
    a hlavne nikde neplatit zbozi predem
    zvlaste pokud je na podobne divne domene .info

Reakce obchodu Uchytky.info

Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Velice nás mrzí, že došlo k této situaci. Jelikož v naši firmě došlo k tragické události, byla expedice této 4 metry dlouhé lišty o několik dni odložena. Je škoda, že jste nás vůbec nekontaktoval ohledně objednávky. Dále si myslíme, že Vaše vyjádřeni ohledně koncovky info, není podloženo vaší zkušenosti s naší firmou. Vaše objednávka byla na dobírku ne na platbu podpředu. Naše firma je na trhu s úchytkami a ostatními komponenty 20 let. S pozdravem Marta Marková

• Objednané zboží nedorazilo. Dále řešeno jako přestupek.

Doporučuji se vyhnout tomuto obchodu.

Reakce obchodu Uchytky.info

Dobrý den pane Fiala, děkujeme za vyplnění dotazníku. Vaše objednávka Vám byla odeslána 8. 4. 2020 a dostal jste email o odeslání zboží z našeho skladu. Doručena Vám byla ihned následující den 9. 4. 2020. Mohu Vám napsat jméno Vašeho zaměstnance, který zásilku přebíral. Prosím pokud zásilku osobně neobdržíte, je vhodné nás kotaktovat dříve. S pozdravem Marta Marková Ocadia s.r.o.

• rychla reakce na emaily
    • zmatecne doruceni. V datum indikovany obchodem jsem zasilku 2x po sobe nedostal, samotne cislo zasilky pro sledovani take ne.

Reakce obchodu Uchytky.info

Dobrý den pane Trubáček, děkujeme za Vaše hodnocení. Zásilka Vám byla odeslána z našeho e-shopu následující den od Vaší objednávky. Těsnící lišty mají délku až 4 metry. Dlouhodobě využíváme spediční služby Fofr, která má 98% doručení do druhého dne. Po odeslání zásilky odesíláme zákazníkům e-mail o předpokládaném termínu dodání následující den. Vaše objednávky byla před státními svátky, v tyto dny mají spedice obvykle větší objem zásilek a může se stát že je dodání opožděno. S pozdravem Marta Marková

• Před deseti dny jsem zaplatila objednávku, přišel mi dotaz na spokojenost, ale zboží dosud nemám.

Reakce obchodu Uchytky.info

Dobrý den paní Mallatová, děkujeme za Vaše hodnocení. V našem obchodě nabízíme zboží, které je skladem a je odesláno ihned. Část zboží se dováží z Rakouska na objednávku ( termín 14 dní). Tento sortiment je ponejvíce využíván architekty, aby mohli nabízet do svých projektů. Věšáčky které jste zakoupila byly na objednání. U každého zboží je uveden termín odeslání objednávky a zákazník je písemně vyrozuměn o termínu dodání. Vaše objednávka Vám již odešla a bude co nejdříve doručena. Vybrala jste velmi pěkné háčky a věříme že budete spokojena. S pozdravem Marta Marková Ocadia s.r.o.

• zboží dodáno za 8 dní po 3 urgencích

V den dodání nikdo nepřijel.Další den mi přišla zpráva,že balíček je někde na Praze 4 ve výdejně.Ihned jsem to reklamovala,že mám zaplacenou dopravu až domů.Paní mi sdělila,že na balíku je uvedené chybné tel.číslo a i popisné číslo domu- na adrese ulice i první číslo domu bylo správné(na faktuře bylo obojí správné).Bylo mi slíbeno,že tel.číslo opraví a balík přivezou co nejdříve.Tři dny se se stále nic nedělo opět jsem volala,opět slíbeno dodání co nejdříve.Tři dny stále nic,další reklamace-slíbeno,že to začnou řešit. Konečně jsem aspoň získala tel.číslo na řidiče-dříve mi ho nechtěl nikdo sdělit.Řidič po zavolání mi řekl,že v pátek jezdí pouze do 14 hod.,takže to nestačí přivézt tento den,syn má narozeniny a jde je slavit.Balík přiveze až v pondělí.V pondělí jsem se konečně balíčku dočkala.

Reakce obchodu Uchytky.info

Dobrý den paní Vaverková, děkujeme za Vaši recenzi. Velice nás mrzí Vaše komplikace se spediční firmou PPL. Využíváme ji velmi dlouho a je jedna z nejspolehlivějších. Bohužel všude můžou nastat komplikace. Avšak je nutno podotknou, že je velmi škoda, že jste nás za celou dobu nekontaktovala ohledně Vašich problémů s doručením zásilky. V případě že nastanou komplikace s doručením zásilek po Praze je možné dovézt osobně do několika hodin. S pozdravem Marta Marková Ocadia s.r.o.

• rychlé dodání bez nutnosti cestovat z domu
    • ne´vím

avizo, že balíček bude dodán na mail mi došlo
    až po dodání balíčku, takže mi avizo bylo nanic. Avizo je třeba posílat před dodávkou, aby upozornila na termín dodání.

• výhody zatím nevidím, když marně čekám na zboží

dtto

Reakce obchodu Uchytky.info

Dobrý den paní Zikmundová, velmi nás mrzí že nejste spokojená. Úchytky které jste si vybrala, jsme zařadili do naší nabídky a je u nich uveden termín dodání 14 dní ten platí. Jsou to úchytky s kameny Swarovski, které je nutno dovážet z Rakouska. V naší nabídce máme velké množství úchytek skladem a též je možné objednat takovéto speciální úchytky, které se v České republice neprodávají.

• Uvádí zde nepravdivé údaje a matou tak zákazníky. Eloxovaný hliník vydávají za nerez.

Koupil jsem kuchyňské těsnící lišty, které zde uvádějí jako nerezové. Nikde však už nepíší, že je to pouze imitace nikoli pravý nerez, což jsem zjistil až doma. Navíc lišty přišly zohýbané a konce lišt byly potlučené, což nevzniklo při přepravě, protože obalový materiál poškozen nebyl. Rozhodně tento obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu Uchytky.info

Dobrý den pane Šachl, velmi nás mrzí že jste nebyl spokojen. V případě že obdržíte zboží poškozené je vhodné kontaktovat obchod a dohodnout se na výměně, vrácení či jiné kompenzaci. Bohužel nám od Vás nepřišla zpráva, že lišty měly být poškozené. Povrchová úprava je v pořádku tak jak uvádí výrobce. Pokud hledáte lištu, která bude čistě jen z nerezi, je u ní uvedeno materiál celonerezová, nejsme si jisti zda na českém trhu lze takovouto lištu zakoupit. S pozdravem Marta Marková

• Dlouhá doba dodání

Reakce obchodu Uchytky.info

Velmi nás mrzí dlouhá doba dodání. Zboží bylo odesláno včas bohužel vina je na České poště, která zásilku doručila pozdě.