• Těhotenské oblečení, dle obrázků pěkné, univerzální velikosti. velký výběr. Ceny adekvátní.
    • Velmi dlouhá dodací lhůta. Objednáno a zaplaceno v pátek dne 19.8. a dodnes (30.8.) zboží zatím nemám. Potvrzení o přijetí platby ze strany obchodu mi přišlo po více jak týdnu.

Zatím nemohu soudit - zboží zatím nemám. Dlouhá dodací lhůta v porovnání s jinými obchody.

• Krásne věci za dobrou cenu
    • Dodací lhůta

Moc se mi líbí sortiment za dobré ceny, ale nelíbí se mi dodací lhůta. Měli napsáno u produktu skladem 2 ks a v mailu jsem se dověděla ze to musí objednat a až k nim to dorazí tak teprve to pošlou mně. Počítat s dodáním Cca 14 dni.

• Žádné výhody nevidím. Standardní nabídka
    • Dodací lhůta nebyla dodržena, obchod neposkytuje dostatečnou zpětnou vazbu. Zákazník se musí ptát kde se zboží toulá. Nejsem ani spokojena s objednaným zbožím. Oblečení na obrázku neodpovídá skutečnosti. Pokud si objednám těhotenskou tuniku, předpokládám, že bude delší než standartní tričko a hlavně bude počítat s těhotenským bříškem.

Nejsem spokojena s obchodem (komunikací), informacemi na webu (jsou nepřesné a není možné podle nich objednávat zboží) ani se samotným zbožím. Jsem zklamaná.

• čekam miminko a líbili se mi nebesa
    • čekací lhuta dlouha 14 dní je prostě dlouho jinde co jsem koukala tak čekací lhuta 2 3 dny

pokud nekomu nevadí čekací lhuta 14 dnu což me ano

• Info prez fc
    • Neinformuje o prubehu zakazky.

Pokud by davali vedet jak daleko jsou se zakazkou byla bych zpokojena. Je to 14 dni a nemam info ze by jiz dorazilo zbozi na skad a pripravovala se ma obednavka.

• velký sortiment
    • dodací lhůta
    • kominikace mailem

13.1. jsem zaplatila a 21.1. napsali, že odesílají-po mé upomínce... ovšem ani 23.1. zboží nedorazilo... takže tuším, že nemohlo být 2 dny předem odesláno :-/

Zboží jsem objednala 26.9., dorazilo 8.10., ale jiná velikost, než jsem si objednala, informovala jsem tedy majitelku obchodu, přiznala, že je chyba na jejich straně a sjednají nápravu. Poté mě informovala její kolegyně, že na skladě zboží v uvedené velikosti nemají, dohodly jsme se tedy, že mi uvedené zboží doobjednají u výrobce. Čekala jsem další 2 týdny, neozvali se mi, tak jsem je urgovala. Odepsala mi opět ta kolegyně, že zboží dorazilo a odesílají, následovaly další 2 týdny, kdy jsem je musela neustále kontaktovat, zboží se nějak zaseklo v přepravní službě. Nakonec mi zboží dorazilo 13.11.- tedy zhruba 7 týdnů od objednání, sice s polštářkem (jako omluvou), ale světe div se úplně jiné, než jsem si objednala (ale aspoň už moje velikost ;-)). No v tomto obchodě už si tedy nic neobjednám!!!

• Levné výrobky
    • Především dopravu
    • Kvalita zboží - fotografie působí lépe

Naprosto nespokojená - očekávala jsem, že zboží příjde později, ale když příjde ráno v 9:30 sms, že Vám kurír doručí zásilku mezi 8-11h a potom je arogantní, protože jste nečekala, že zrovna dnes zásilka příjde...je někde problém...Zboží balil nejspíš nějaký brigádník...měli jsme více kusů a vše bylo přelepené jako jedna hromada izolepou - úplně to kazí celkový dojem...Byla jsem dost pobouřená!

• Nízké ceny
    • Dodací lhůta - ačkoliv bylo u zboží uvedeno, že je skladem, skladem nebylo a bylo odesláno až za 3 týdny po objednání.
    • Forma dopravy - společnost Intime - na termínu dodání jsme se dohadovali čtyřikrát, já poprvé nemohla zboží převzít, ten den jsem odjela do porodnice. Poté mi třikrát slíbili, že přijedou, ale nedorazili. Napočtvrté přijeli bez ohlášení, ale byla jsem doma, takže zhruba pět týdnů po objednání jsem zboží převzala.

Doporučuji u prodejce nenakupovat, pokud zboží potřebujete v dohledné době. Já si měsíc před porodem objednala set oblečení do porodnice, dorazil až po mém návratu z porodnice, takže trochu nesplnil účel.

Bohuzel zbozi nemelo kvalitu podle popisku.

• Upozornění od prodejce, že zboží nemá.
    • Z celé objednávky nebyla polovina objednaného zboží. Čekám tři týdny a stejně zboží nebylo naskladněno.

Drahá doprava za to, že mi přijde pouze polovina zboží. Nabídnou jinou variantu, kterou nakonec napíší, že stejně nemají. První a poslední nákup.

• Není poznat zda je nebo není zboží na skladě. Prodejce jsem musela upomínat o zásilku, poté mi po 2 dnech odpověděli, že zboží není na skladě a že přijde nejdříve za týden! Takové jednání mi přijde velmi neseriózní. V jiných e-shopech je zvykem, že dají ihned vědět, zda zboží je nebo není a případně se s Vámi domluví na postupu.