Objednávka ještě nedorazila

Stále čakám na dodanie tovaru lebo peniaze som poslal na účet aj posielali maily že je na ceste tovar …..tak stále verím že sú seriózny a nie podvodníci

Reakce obchodu UAX s.r.o.

Dobrý den, děkujeme vám za objednávku. V pátek se připsali peníze na učet za vaší objednávku a zboží jsme odeslali v ten samý den (v pátek) k vám na Slovensko. Služba PPL pro Slovensko garantuje, že v průběhu 3 pracovních dní bude objednávka u vás. Děkujeme vám za důvěru.

Přišla mi mikina s jiným střihem.

Vážený zákazníku,
    děkujeme vám za vaší zpětnou vazbu. Vzhledem k tomu, že takové situace u nás nenastávají, prosíme o kontaktování našeho zákaznického servisu na [email protected] nebo na mobil +420 731 574 676. Rádi s vámi tento problém vyřešíme. Omlouváme se za nepříjemnosti.

• Byla mi zaslána špatná barva trička, celý proces výměny je pro mě velmi zatěžující a zdlouhavý.

Nerozumím velikostem triček, objednal jsem si velikost M, tričko je stejné, možná i větší (u krku rozhodně) než velikost L stejného typu trička, které jsem si zakoupil před časem.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Na našem eshopu máme bohatou nabídku různých typů triček různých střihů. Proto u každého produktu máme uvedenou tabulku rozměrů, kde je daný produkt změřen ve třech rozměrech. Na délku, na šířku obvodu hrudníku a délku rukávu. Pravděpodobně jste si objednal triko typu SLIM FIT, které je uplejší v porovnání s tričkem SKRAT, který je volnějšího střihu. Pokud vám tričko nesedí, rádi vám ho vyměníme za střih, který vám bude vyhovovat.

Na to že jsem zaplatila za dopravu více než za rozšky tak nejsem spokojena ze je to 14 dni a ještě je nemám . Vím ze je asi problem s přepravní formou a ne Uax .

Při výběru dopravy a platby v eshopu mně to vybralo úplně jiné hodnoty než jsem chtěl, zkoušel jsem 2x vždy byla zvolena jiná platba i doprava, nevěřil jsem vlastním očím. Původně jsem chtěl objednávku úplně zrušit, ale nakonec jsem to zkousl, abych nezabředl ještě do větších komplikací. Každopádně to beru jako docela nepříjemnost. Něco si navolím a ve finále je to úplně něco jiného.

• O žádných nevím, zboží nemám
    • Nespolehlivost
    • Dlouhé dodací lhůty
    • Web bez diakritiky v roce 2019?

Zboží s dodací lhůtou 8 dnů po třech týdnech od objednávky stále nemám, dnes prý poslali :-(

• vzhledem k tomu, ze produkty na eshopu neodpovidaji skutecnosti, tak nevim
    • produkty na eshopu neodpovidaji realnemu zbozi

Objednal jsem si kalhoty, na eshopu nabizene s bilym obsitim (na obrazku i v textu) a dorazily s obsitim zelenym. Takze pokud budete neco objednavat od UAX nemusi vam zbozi prijit tak jak ho vidite na eshopu.

• ZBOŽÍ BYLO ZAPLACENO NA ÚČET OBCHODU DRUHÝ DEN PO OBJEDNÁVCE, PŘESTO DO CCA 14 DNŮ VŮBEC NEDORAZILO, ANI MNE NIKDO NEKONTAKTOVAL KDE JE PROBLÉM.
    • ZBOŽÍ JE U VÝROCE DRAŽŠÍ NEŽ U PRODEJCŮ, KTEŘÍ JE POUZE PŘEPRODÁVAJÍ, DODACÍ LHŮTA JE NEPOUŽITELNÁ - ZBOŽÍ DOSUD NEDORAZILO. NAVÍC JE ZÁKAZNÍK NUCEN PLATIT PŘEDEM, TAKŽE TAKŘÍKAJÍC "TAHÁ ZA KRATŠÍ PROVAZ"

NÁKUP NA STÁNKÁCH UAX POPRVÉ A NOPSLED!

Děkujeme za Vaší reakci.

Prodejci nemají takovou nabídku potisků a vetšinou prodávají pouze několik Ks s již natištěnými potisky. Na http://www.uax.cz/ máte možnost kombinovat barvy, potisky i velikosti v plném rozsahu.

Vyrábíme Just in time (vyrábíme produkty až po vytvoření objednávky). U každého produktu je přesně definováno kdy bude vyroben a potištěn. Může se stát že tričko je vyrobeno do 5 dní, ale v objednávce je jiný produkt, který má výrobu např. 10 dní v takovém případě je zaslána objednávka až po 10 dni. Vždy máte možnost se informovat o stavu vaší objednávky na tel. 731 574 676, email: [email protected], případně ve svém uživatelském účtu, kde vidíte přímo stavy u jednotlivých produktů(šijeme, tiskneme, expedujeme)

Máte možnost vybrat si z nabídky plateb Dobírka, Hotově v prodejně(Bernartice nad Odrou, Ostrava LASO), Bankovním převodem, Platební kartou a také pomocí PayPal

zboží jsem nedostala v termínu (resp.dosud), nedostavila se omluva, ale absurdní dotazník na spokojenost s nákupem

• nekvalitní zboží

ticho po pěšině a nekomunikuje

• - kvalita zboží
    • - vysoké ceny
    • - dlouhá dodací doba

Drahé, ale kvalitní zboží.

Bohužel dlouhá dodací lhůta. Nakupoval jsem cca. 3x. Vždy bylo uvedeno dodání do 10 dnů, ale vždy po 10 dnech přišel mejl, že se omlouvají, že zboží ještě nemají. Chápu, že se jedná o ruční výrobu, Ale proč neudají aktuální termín dodání, třeba 20 nebo 30 dnů?

• objednavka priamo u vyrobcu
    • nie je mozne si tovar skontrolovat

tricka boli objednane v jednej velkosti - XL - lisili sa nielen sirkou 1cm na kazdej strane ale aj dlzkou- ca 2cm. U panskeho tricka nesedla farba,ktoru sme si objednali, grey ink bola v podstate modra a tym padom nebol napis citatelny - v porovnani s obrazkom ktory vyrobca umiestnil na webe, kde vtipny napis citatelny je.

Reakce obchodu UAX s.r.o.

Děkujeme za reakci. Pokud Vám velikost neseděla stačí zaslat zboží zpět a my Vám ji rádi vyměníme. Barevnost produktu na webu bohužel nelze zobrazit na 100% je závislá i na nastavení barev Vašeho monitoru a dalších aspektech, které neovlivníme. Také barvení látek má +-5% v odstínu. Jen připomínám že není problém velikosti vyměnit, případně vracíme peníze zpět. Jsme na trhu již 15 let a snažíme se co nejvíce zákazníkovi vyjít vstříc.

• vtip
    • po deseti dnech jsme zboží stejně neobdržel... Na můj dotaz kde mám zboží jsem dostal odpověď že je na prodejně (výdejním místě). Jel jsem tedy na prodejnu a bylo my řečeno že tam zboží (zásilka) stále není.... Jezdím jako blázen 20 km tam a zpět a stále nic nemám.

komunikace špatná a lživá.
    Nedoporučuji!!!

• Zajímavé zboží, vtipné nápady.
    • Dlouhá dodací lhůta,dostala jsem sice informaci, že dojde ke zpoždění expedice objednávky,ale zda je naděje, že trička, která jsem chtěla jako vánoční dárky dostanu včas netuším. Dále obchod slibuje při nákupu nad 1500 Kč slevu 3% na další nákup, žádnou slevu jsem neobdržela, ve věrnostním programu mám uvedeno klubová sleva 0%.

Vzhledem k tomu,že obchod požaduje hodnocení dříve než cokoliv dodal, nemůže být hodnocení jiné, než negativní.

• Originalni tricka
    • - dlouha dodaci doba, zatim nic nemam
    • - vyssi ceny

Ceska originalni vyroba, ale dlouha doba dodani. Meli by zmenit dodaci lhuty u nakupovaneho zbozi aby s tim clovek pocital.

• vtipná trička
    • dodací lhůta a komunikace, až na dotaz sděleno, že nestíhají vyrábět a nabírají nové pracovníky, do vánoc moc času není ...

• Kvalitni material
    • Spatna komunikace - sdeleni, ze nestihaji vyrabet a teprve nyni resi, kdo bude vyrabet, je 2 tydny pred vanocemi ponekud neduveryhodne.

Ostatni v poradku.