• Komunikace ok
    • Doručení ok

• Rychlost, v neděli večer objednáno, v úterý ráno dovezeno cca 300 km domů.

nic

• rychlost dodání

• Komunikace obchodu se zákazníkem.

Při objednání a koupi sadu zimních kol u nového automobilu se vyskytl problém s homologací disků na což mě před odesláním firma TYRESTAR upozornila a poradila s náhradou a dál co musím udělat .
    Smekám a dávám palec nahoru.

• dobrá cena

• Slušná cena

čekám na dodání zaplaceného zboží třetí týden

Reakce obchodu tyrestar.cz

Dobrý den, opravdu čekáte třetí týden? V době objednání jsme měli zavřený sklad - což jsem avizoval v emailu. Zboží se posílalo 5.9. a v pátek jste volal, že zboží nedoručili. Což jsem samozřejmě nemohl vědět. Volal jste v pátek odpoledne, přepravce jsem uháněl dnes a zítra Vám zboží doručí. Prosím abyste uváděl pravdivé informace. Přeji hezký den, Kamil Zahrádka

Vše super

• Pneu která byla psaná skladem neměli
    • Stáří pneu

Objednal jsem pneu které měli psané skladem, za pár dní mi přišel email, že pneu nemají a nabízeli náhradu jiné značky nebo stejné značky jiného indexu, vybral jsem tedy jiný index a dnes pneu dorazila. Škoda že také nezmiňují, že pneu je staré 5 let...

Reakce obchodu tyrestar.cz

Dobrý den, samozřejmě. Objednal jste si pneumatiku jeden kus, počítám abyste doplnil par nebo sadu. Pneumatiky se přestaly vyrábět před třemi lety a jsme jediný, kdo je má. S pozdravem, Kamil Zahrádka

• Spokojenost

+ Zboží došlo 4 dny od objednávky

objednáno na dobírku 7.6. zatím nic nepřišlo tel. neberou

• žádná
    • Kola i po tel.ujištění nejdou na mé auto,zjištěno až po nazutí. Na tel.obchod již nereaguje.

Nedoporučuji!!!!!!!!!!

Reakce obchodu tyrestar.cz

Dobrý den, plně chápu Vaše rozčarování. Ale není to úplně tak, jak píšete. Kdyby Vám od nás nepřišel email s žádostí o recenzi, tak ani nevím, že máte nějaký problém. Disky objednáváme na zakázku přímo u výrobce, na skladě tedy nastala nějaká chyba. Za což jsem se omluvil, stalo se mi to poprvé. Nyní s výrobcem řešíme výměnu, která proběhne u Vás a v nejbližším možném termínu. Vše k Vaší spokojenosti. Na telefon nereaguji, jelikož jsem po 10-ti letech na neschopence 14 dní. Vše řeším po emailu, chatu a to obratem. Přeji hezký den, Kamil Zahrádka

• Spolehlivost obchodu

• rychlost dodání, komunikace, cena

nic

Zboží mi přišlo i když bylo skladem až za 4 dny. Čekal jsem to už 24.03.2023 nebo 27.03.2023.

Reakce obchodu tyrestar.cz

Dobrý den, dodání pneumatik bylo označeno cca 72 hodin a nepočítá se do toho samozřejmě víkend. Doručení proběhlo v řádném termínu, zpoždění jeden den, pokud započítáme víkend. Snažíme se, co můžeme. S pozdravem, Kamil Zahrádka

Zboží bylo skladem, tak, jak bylo uvedeno v e-shopu, dodací lhůta byla
    splněna dle telefonické dohody přesně.

Spokojenost