• Rychlé jednání
    • Vstřícný přístup

žádné problémy s doručením, zboží perfektně zabaleno a ochráněno tak proti poškození, zakoupená hračka je skvělá, netradiční, zabaví dítě s rodičem :-)

• Nemůžu napsat hodnocení když mi ani nebyla doručena odpověď na můj email ani zboží

Hodnotím na jedničku přístup majitelů obchodu, jejich přehled v oblasti hraček. Webové stránky jsou přehledné. Děkuji tímto i za pomoc s výběrem hračky pro dceru.

Jsem velice zklamaná z tohoto obchodu. 29.9. jsem objednala po předchozí dohodě. Paní byla velice milá a ochotná. Poskytla mi slevu. Balík mi došel až po mé urgenci a jedna ze dvou hraček byla jiná. Posílala jsem zpět s žádostí o výměnu nebo vrácení peněz. Je 14.12. a svou objednanou a zaplacenou hračku stále nemám! Ani peníze zpět.

Dobrý den paní Grasserová,
    mrzí mě, že Vaše hodnocení našeho obchodu vidíte takto. Upřímně a lidsky je mi to take líto. Původní objednávka byla uskutečněna tak, že jsme si fotografiemi vyměňovali, co chcete objednat - byla to sada dřevěných vajíček. Nevšimla jsem si, že ty vajíčka chcete i s miskou a to byl důvod, proč Vám dorazilo jiné zboží, komunikovali jsme spolu a byla jsem s Vámi domluvená že Vám pošlu ty správná vajíčka s miskou. Současně jste ode mě věděla, že zboží náš dodavatel nemá skladem, a že dodání bude až na knap před Vánoci. Vajíčka pro Vaše dorazily od dodavatele až včera okolo 17 hodiny, což Vám můžu doložit. V pondělí odchází vajíčka k Vám. Říkala jste, že chcete zboží nebo peníze, a protože jsem Vám řekla, že vajíčka do Vánoc budou, vybrala jste si počkat na zboží. Tak pak moc dobře nerozumím, proč zmiňujete, že nemáte zpět ani peníze.... Snažila jsem se pro Vás udělat maximum, víc jsem udělat opravdu nemohla.

• Zboží ani po měsíci nedorazilo i přes moji snahu volat do obchodu a urgovat.
    • Majitelka obchodu nevolá zpět ani nekomunikuje.

Rozhodně nedoporučuji na nákup.Jedine štěstí, že zboží nebylo předem zaplaceno.

Reakce obchodu Hračkářství TYNIKO

Dobrý den, celý problém byl v tom, že dodavatel BINO zrušil předvánoční objednávku a posunul ji na leden. O tomto jsem informovala zákazníky, ale teď při kontrole jsem zjistila, že jsem chybně napsala Vaši mailovou adresu. Jinak ano, zmeškaných hovorů mám desítky a občas není teď před Vánocemi v mých silách volat na všechna čísla zpět, protože svůj obchod provozuji se svoji jednoletou dcerou, která mě částo dokáže skvěle odvést pozornost od zákazníka. Takže v tomto případě je chyba na naší straně, za což se Vám omlouváme a pokud máte zájem, tak jako omluvu prosím přijměte slevu 5 % na celý nakup. Děkuji.

• Krásné zboží, dostupná lokace, vynikající domluva

Nádherný sortiment kvalitního zboží, jak na eshopu, tak i v kamenné prodejně. Vyborná komunikace, dostupné místo. Vždy jsem byla s nákupem velmi spokojená.

Děkujeme moc

Dobry den.s hrackarstvim Tyniko jsem velice spokojena.Zbozi jsem si objednala pres internet behem kratke doby bylo na prodejne k vyzvednuti.Velmi prijemna a komunikativni pani v obchode.Doporucuji.

Děkujeme moc :-)

Obchod nekomunikuje. Žádala jsem v objednávce o informaci ohledně "zboží na dotaz", jestli budou schopni doručit nebo ne a nikdo se neozval.

Reakce obchodu Hračkářství TYNIKO

Dobrý den paní Žižlavská, informaci o dostupnosti zboží jste ode mě přece dostala, zboží jsem pro Vás u našeho dodavatele objednala a zboží už určitě máte i doma, protože Vám zboží 8.12. bylo odesláno. Nespletla jste si mě? :-)

• Super komunikace
    • Dobře zabaleno

Doporučuji, již několikátý obchod.

Děkujeme moc

Bohužel mnou zaplacené zboží po téměř měsíci dosud nedorazilo bez jakéhokoli udání důvodu. Na volání, email nikdo nereaguje.

Reakce obchodu Hračkářství TYNIKO

Dobrý den, zboží bylo na objednávku, dodavatel sliboval dodání a pořád oddaloval, komunikovali jsme přece o tom s vámi přes náš facebookový profil... Peníze máte dávno zpět. Přeji pěkný den.

• po deseti dnech nepřišla žádná informace zda objednané zboží vůbec dorazí

Reakce obchodu Hračkářství TYNIKO

Dobrý den paní Švehlová, zboží bylo na objednávku, byli jsme domluveni telefonicky, že zboží bude do Vánoc, tak jsem měla slíbeno i od svého dodavatele. Pak mě dodavatel informoval, že zboží bude az 15.1., o čemž jsem Vás informovala.

Mrtvý brouk

Reakce obchodu Hračkářství TYNIKO

Dobrý den pane Sázavský, zboží bylo na objednávku, objednal jste 2.10., já obratem objednala u svého dodavatele a Vám bylo zboží odesláno 11.10. Podle mě docela slušná rychlost u zboží na objednávku. Objednávku jste si navíc na Uložence ani nevyzvedl....

• cena výrobku

• nabizeli zbozi ktere jinde neni k dostani (zrejme skladove zasoby ci vystavene zbozi v prodejne) _ velmi me to potesilo

Děkujeme

• Po 14 dnech zboží stále nebylo doručeno.
    • Nereagují na telefon ani na mail

• Velmi příjemná obsluha
    • Perfektní výběr

Děkujeme, těší nás

• osobní milá komunikace
    • rychlé odeslání

Děkujeme Vám moc :-)

Prestoze zbozi nebylo skladem, telefonovali obratem, zda to nevadi, ze bude pozdeji. Jini se timto ani nezabyvaji a dodaji az to naskladni. V pripade, ze to potrebujete jako darek, je to dobre vedet

Zcela bez problémů. Rychle dodáno.