Zboží jsem řádně uhradila a do dnešního dne se nikdo ani neozval. Na telefon ani email nereagují,nedoporučuji!!!NIKDY VICE,BUĎTE OPATRNÍ A VŽDY HLEDEJTE RECENZE!!!
    Je smutné,že zdánlivě rodinný obchod pro děti má takové chování a neslušné jednání!!!!

• Vůbec nekomunikuje, jen potvrdí objednávku a požádá o platbu

Je mi líto, že jsem si nepřečetla recenze z roku 2020 na obchod Tyniko dříve. Snažila jsem se několik dnů se dovolat na mobilní číslo, které má obchod uvedené na webových stránkách, každý den jsem psala e mail a vůbec žádná zpětná reakce. Objednávku jsem po víc jak týdnu stornovala a doufám, že mi vrátí peníze. Obávám se, že se jedná o podvodné jednání a budu nucená to řešit s úřady.

• Zaplacené objednané zboží nedorazilo, nekomunikují. Rozhodně nedoporučuji!!!

Překvapilo mě, že chcete hodnotit něco, co není vůbec vyřízeno. Na telefon nikdo nereaguje, tak nevím, co se s objednávkou děje. Je možné s ní počítat nebo ne?

• Zbozi jsem objednala a zaplatila predem. Obchod pouze poslal potvrzeni objednavky a platby. Od te doby vubec nekomunikuje. Nereaguje na telefon ani email. Rozhodne NEDOPORUCUJI!!

Platil jsem předem. Zboží nebylo doručeno. Neodpovídají na email, nezvedají telefon...

• zboží nedorazilo, žádné upozornění obchodu, již nemám zájem
  • Vypadá to sice, že je otevřeno, ale nikdo neobsluhuje.

• žádná
    • nedoporučuji

Nevím jak je to s obchudkem, ale e-shop rozhodně nedoporučuji. Vždy sleduji recenze, ale teď jsem v zápalu nadšení zapomněla a také pěkně naletěla. Zakoupila jsem zboží, které stálo přes 2 tisíce korun. Přišel jen email, že děkují za objednávku a že se vyřizuje. Následující den jsem provedla převod prostředku a nic. Několik dní se nic nedělo, žadný mail, nic. Tak jsem tam napsala, nikdo si to nepřečetl, volala jsem, nikdo se neozýval. Až po několikátém volání a psaní sms se mi paní ozvala, že je nemocná a nějak to vyřešíme, ok pochopím, ale zase se nic nědělo. Tak jsem volala a psala dal, až konečně paní napsala že mi objednávku tedy stornuje a vrátí peníze, naštěstí se tak stalo. Ale už nikdy více nenakoupím, bohužel.

• Od objednání oplynulo 11dni a stále nic. A ani telefon mi nikdo nezveda abych se zeptala jak to vypadá s objednávkou. Teď přes vánocemi to opravdu není dobré jednání.

• ušetříte,zboží totiž nedorazí
    • mlčí jako ryba,nezvedají telefony.

s tímto obchodem je to ztráta času ,raději nakupujte u jinde

Zbozi nebylo doruceno, nikdo na objednavku nereagoval ani nebral telefon

Tento obchod nedoporučuji... po 2 urgencích objednávky, kde mě bylo zděleno, že se nějak ozvou!!!! žádné vysvětlení či zboží nedorazilo

V březnu jsem si objednávala tři věci za 555 Kč, doteď nic nedorazilo. Teď čtu ostatní recenze a už se ani ničemu nedivím. Chápu, ze paní asi nestíhá, ze má malou dceru a blabla, ale tak nemá podnikat, když to očividně nezvládá. Budu urgovat telefonáty, i když jde jen o “blbou” pětistovku.

Po provedení objednávky mi přišlo potvrzení s tím, že se objednávka vyřizuje. Za 13 dní mi nebyly schopni objednávku vyřídit, či mi dát alespoň vědět, kde je problém.

Nejhorší stránka... Objednávala jsem tam před třemi týdny 3 hry a stále nic nedorazilo.. volala jsem paní několikrát a vůbec to nebrala... I má známá tam něco objednávala před měsícem a také to nemá... Takže zásadně nedoporučuji!

• Objednávka vytvořena 28.4.2019, dnes je 9.5.2019 a stále nic nepřišlo. Obchod absolutně nekomunikuje

• absolutne nespolehlivy obchod, totalni nespokojenost, nekomunikuji mailem ani telefonem, objednavku poslali na jinou adresu, takze jsme o zbozi pred Vanoci prisli......pak se jim nedalo dovolat....

Nedoporucuji!!! Nespolehliva komunikace, nezajem o zakaznika

• Žádná komunikace!
    • Žádné automacké informace o zakázce!
    • Obdrželi jsme jiné zboží!
    • Reklamace se nevyřizují!!

Katastrofální komunikace = majitelka nereaguje, nebere telefony, na maily neodpovídá! Museli jsem se upomínat, aby obchod vůbec zareagoval na naši objednávku! Po nejméně 10-ti telefonátech (samozřejmě je nikdo nebral) a jednom nepříjemném mailu konečně paní, zavolala a jako omluvu nám slíbila jednu drobnou hračku navíc, kterou opravdu se zbožím poslala. Ta hlavní hračka, kterou jsme pro syna objednali, nám však byla ztaslána jiná! Musím uznat, že jsem to odsouhlasila, ale jenom proto, že jsem byla ráda, že někdo vůbec reaguje a o své peníze "snad" nepřijdeme - platili jsme bohužel předem... Jeden kus z objednávky nám ale nebyl zaslán vůbec! To jsme samozřejmě reklamovali (5.4. a odpověď urgovali 16.4.), ale na podanou rekalmaci nám doposud nikdo neodpověděl, hračku nám doposud dodatečně nikdo neposlal! Naštěstí to nebyla hračka za tisíce...
    V tomto internetovém obchodě jsme nakupovali poprvé a naposledy!!!
    Rozhodně nedoporučuji!!

• odběrní místo přímo u bydliště
    • dodání za tři týdny místo jednoho udávaného

Panenky do domečku nebyly drahé a jsou jiné než prodává např. Bambule atd. - vnučka je teprve dostane.
    Pokud je v e-shopu uvedeno : zboží do týdne, je třeba počítat s více týdny na dodávku.