Obednano 10dni a nic‍♂️ani obraz ani zvuk

Dlouhá dodací lhůta bez upozornění prodejce.

• Dlouhá dodací lhůta.
    • Z balíku koukali ven nožičky heveru
    • Špatně zabaleno

Zboží skladem zaplaceno v sobotu online . Odesláno až ve středu . Obal poškozen lezli ven nožičky heveru. Jediné štěstí že klika heveru je na opačné straně balíku jinak by vypadla ven.

8 den a zásilku stále nemám...

Po týdnu nic.

• výrobek je nefunkční. Je to zmetek. Odstupuji od kupní smlouvy.

Špatná komunikace a celkové jednání.

Zboží mělo být skladem,ale týden jsme marně čekal až se obchod ozve nakonec jsem se musel zeptat sám.

Do dneška nepotvrdili objednávku a nezaslali příslušné platební údaje (!)

Příslušné zboží ale mám už doma od solidnějšího obchodníka.

• Po stornování objednávky řádně vrátili peníze.
    • Objednané zboží ve skutečnosti nebylo na skladě, nabízená náhražka byla kvalitou podstatně horší, celé to na mě dělalo dojem záměrné manipulace - nalákám na kvalitní zboží za dobrou cenu, a pak za tu stejnou cenu podstrčím nějaký šunt.
    • Komunikace směsicí češtiny, slovenštiny, a kdoví čeho dalšího, možná polštiny nebo ukrajinštiny, a to nejen v mluveném, ale i v psaném textu - celé to působí extrémně neprofesionálně.

Objednavku jsem zrusil, protoze ani 7 dni od objedani se obchodu nepodarilo zbozi odeslat.

na telefonim cisle nikdo nereaguje, tak nevim jak dal.

• Ke zboží není přiložen český návod - pouze v polštině. Mám štěstí, že to nebyla čísština

slečna ochotná
    prodávají předražené polské kotoučové pily

Drzost poslat žádost o hodnocení obchodu bez dodání zboží!!!

Nedá se platit kartou, zboží nedorazilo. Sami od sebe nekomunikují, kdybych se neptala kdy zboží dorazí tak se sami neozvou. Navíc slíbili, že to v tomto týdnu pošlou a zatím ani zpráva nic. Budí to dojem, že se jedná o podvod.

Dlouhá doba dodání, zboží objednáno před 10 dny a stále nedorazilo.

došlý e-mail (7 dní po zaplacení objednávky) na ohodnocení obchodu a zatím bez žádné informace o dodání zboží ???, co dodat.

Po dokončení objednávky, mi okamžitě přišel email, že zboží není a musím si vybrat jiné.

• Přišlo pouze potvrzení objednávky a od té doby se nic neděje. Na telefonní číslo uvedené na stránkách se nelze dovolat, je stále nedostupné a na e-mail nikdo nereaguje!!!

Reakce obchodu TVOJE OBCHODY

Děkujeme za hodnoceni
    Objenaka nebyla zapalcena,z tohoto důvodu nemohla byt odeslana , po vyzvě jste objenavku zaplatil a zboži jsme ihned odeslali .
    Jednak na prosbu stahnuti hodnoceni jste již nereagoval .
    telefony obsluhujeme od 8-13 hod a email spadl do spamu o čemž jsme vas informovali .