• Velmi rychla dodavka zbozi
    • Skvela komunikace

Krásný den Marki,

vážíme si vašeho času věnovaného recenzi. Těší nás vaše spokojenost :-) Děkujeme

• velká spokojenost

krásně zabaleno ,prostě skvělé

Krásný den Hanko,

děkujeme za hodnocení. Těší nás vaše spokojenost a věříme, že obdržený balíček dokáže okouzlit již před samotným rozbalením :-)

• Naprostá spokojenost.

Krásný den,

těší nás vaše spokojenost a děkujeme za recenzi :-)

• Veľmi rýchle doručenie
    • Veľmi príjemná, ústretová komunikácia
    • Krásne a kvalitné produkty
    • Eco-friendly

Najpríjemnejší nákup na internete. Veci prišli veľmi (naozaj veľmi) rýchlo, v balení nebol ani kúsok plastu, a počas toho bežala veľmi milá komunikácia so zákaznikom. Z doručených vecí priam vyžaruje láska, sú krásne a jedinečné.
    Kvalita odpovedá cene - má to one-of-the-kind dizajn a použitý materiál je radosť pre všetky zmysly. Neľutujem a nebudem ľutovať.
    Pre tých, ktorí si dávajú rovnakú otázku ako ja pred nákupom: 4 mm hrúbka je na moje prekvapenie postačujúca, aj keď ste nároční a pri sedení vám robia problém kostičky. Je mäkká tak akurát.

Krásný den Horalko,

velice si vážíme vašeho času a projevených slov v této recenzi, kterou věnujete TvaLaska.
    Je pro nás radostí dělat vše pro spokojenost zákazníků. Nikdo nechce dlouho čekat na jistě pracně vybrané zboží :-) a o to více si ceníme vaší volby pro náš e-shop. Mnoho pozdravů z Beskyd Horalko :-)

• Moc se mi libi, co delate, myslenka, hloubka a srdicko v tom! Absolutne Vas podporuji :))
    • Nadherny vyrobek, moc me potesilo, z jak prijemneho materialu jsou leginy a podprsenka na cviceni. Naprosta krasa!

Krásný den,

děkujeme vám za milé hodnocení a velice nás těší ocenění naší práce, kterou opravdu tvoříme z hloubi duše pro zákazníky, jakým jste i vy :-) Děkujeme za vás! Vážíme si toho.

• Krásně zabaleno
    • Moc milá domluva
    • Rychlé doručení
    • Krásně padnoucí a příjemné oblečení
    • Ohleduplné k přírodě
    • Roztomilý dáreček ♥️

Všem velice doporučuji! Velice ráda jsem podpořila lidi, co do své práce dávají srdce a dělají to, protože je to baví a s ohledem na naši planetu! Oblečení krásně sedlo a je moc pohodlné a krásně v něm vynikne postava:)) Děkuju !♥️☺️

Krásný den Maruško,

jsme velmi potěšeni vaši milou zpětnou vazbou v podobě této recenze. Těší nás vaše spokojenost a i to, že vás potěšil malý dáreček od nás :-) Tato práce je pro nás odměnou, když máme zákazníky, jako jste vy. Přejeme vám příjemné chvíle s produkty od TvaLaska.

• Ochota
    • Vstřícnost
    • Poradí s čímkoli
    • Rychlost doručení
    • Praktické a ekologické balení

Jsem nesmírně spokojený!!!!!!

Krásný den Michale,

velmi si vážíme vaši spokojenosti a moc milé recenze, které jste věnoval čas. Děkujeme Vám :-)

• Kvalitní produkty

Krásný den Mášo,

děkujeme za recenzi a těší nás vaše spokojenost s našim zbožím :-)

• rychlost dodani
    • Krasne baleni
    • Prijemny material, ale..
    • Pro me az moc pevny material, na jogu nevyhovujici, vracim

Dodani rychle, hezky zabaleno, strih pekny, barva taky.. ale pro me az moc pevny, na jogu nevyhovujici, material. Vraceno.

Krásný den,

děkujeme za váš čas věnovaný recenzi a zhodnocení vašeho nákupu, i když jsme se vám bohužel netrefili ´do noty´ s tuhostí materiálu. Přesto je i tato recenze pro nás užitečnou zpětnou vazbou. Děkujeme.

• Rychlé doručení
    • Milá komunikace se zákazníkem
    • Perfektní zabalení
    • Kvalitní a zároveň designově unikátní zboží

Přeji vám krásný den,

děkujeme za vaši recenzi. Každý spokojený zákazník je pro nás odměnou :-)

Krásně a pečlivě zabaleno + bonus dáreček uvnitř

Krásný den Lolo,

děkujeme za vaše kladné hodnocení :-)

Kvalitni, v souladu s prirodou

Reakce obchodu TvaLaska

Děkujeme za váš čas věnovaný hodnocení našeho zboží - vždy je zpětná vazba pro nás přínosem :-)

Rýchle doručenie, kvalitné zboží. Ďakujem :)

Krásný den,

děkujeme za vaši recenzi. Těší nás vaše spokojenost :-)

• Rychlé, příjemné jednání

Krásný den Blanko,

děkujeme za vaše kladně hodnocení a čas tomu věnovaný :-)

• Super kvalita
    • Rychle dodani
    • Doporucuji
    • Zadne

Milá Vendy,

děkujeme za váš čas věnovaný této recenzi :-) Těší nás vaše spokojenost.

• milá komunikace
    • Kvalitní produkty

Krásný den Kristýno,

těší nás kladné hodnocení vaši zkušenosti s nákupem u TvaLaska :-) Děkujeme!

Objednala jsem si leginy a top, komunikace skvělá, jednoduchá. Vše přišlo v pořádku, krásně sedlo a mohu jen doporučit.

Krásný den Danielo,

děkujeme za recenzi. Jsme potěšeni a velmi rádi, že se vám naše zboží líbí. Přejeme ať dělá set od TvaLaska příjemné chvíle a krásnější dny :-)

• Nenakupovala jsem tu poprvé a myslim, že určitě né naposledy. Karimatka loni udělala velikou radost dceři a letos ji pod stromečkem najde moje sestraVelmi se mi tu líbí osobní přístup k zákazníkovi, v téhle uspěchané době je to obdivuhodné... ❤️.. Je tu cítit, že i podnikat se dá s láskou a že tu dělají rádi radost druhým ... Moc děkuju Petra

Krásný den Petro,

děkujeme za tak milou recenzi. Velice nás těší, když vám (našim zákazníkům) můžeme udělat nákup ještě příjemnějším a ke všemu nás to tolik baví :-) Jsme rádi, když se k nám vracíte. Děkujeme!

• skvělá a rychlá komunikace
    • ochota a přístup
    • kvalitní provedení a materiál

Krásný den Zuzko,

jsme potěšení vaší recenzí. Děkujeme za ni! Každá zpětná vazba nás posouvá kupředu :-)

• Super komunikace
    • Ochota
    • Vstřícnost
    • Rychlá odpověď

Naprostá spokojenost

Krásný den Iris,

děkujeme za vaši recenzi. Jsme rádi, že jste naší spokojenou zákaznicí :-)