Balíček, který vyloženě vykouzlí úsměv měsíčku na hnoji na spousty hodin :) - a samotné legíny naprosto předčili veškerý očekávání ♥

Krásný den Jani,

Od začátku až do konce myslíme individuálně na každého zákazníka ❤️ Jste úžasní a děkujeme za vás.

Rychlost, skvělá kvalita, krásné balení, milé jednání

• Rychlost doručení
    • Krásné balení + dáreček a sleva navíc
    • Kvalitní provedení výrobků
    • Velikost sedí přesně podle tabulky
    • Ekologie

Velká spokojenost, doručeno rychle a je velmi kvalitní

Krásný den,

děkujeme za čas věnovaný hodnocení zboží a vašeho nákupu :-) Přejeme spousty pohodových chvil s produktem od TvaLaska. ❤️

• Ekologické balení

Krásné zabalené se zdrobnělým oslovením příjemce. Moc milé

Reakce obchodu TvaLaska

Krásný den Kami,děkujeme vám za tato milá slova :-) Spokojený zákazník je naši motivací a se skvělými zákazníky se TvaLaska tvoří (skoro :-) ) sama.

• hezky zabalené
    • milá pozornost v balíčku
    • rychlé doručení

Krásný den Jani,

• Baleno s láskou ;-)

vse super

Krásný den,

Skvělá komunikace s prodejcem. Balíček došel do druhého dne. Cestovní podložka na jógu je kvalitní a krásně vypadá. Jsem naprosto spokojená.

Krásný den,
    Od začátku až do konce myslíme individuálně na každého zákazníka ❤️ děkujeme za vás.

má první objednávka , krásně zabalená a včas dodána

Krásný den Marti,

Úžasné a kvalitní legíny :) Milá komunikace, rychlé dodání a krásně zabalené zboží i s malou pozorností. Rozhodně zde nenakupuji naposledy.

Hezký den Jitko,

každý den se pilně věnujeme vašim objednávkám a dáváme do každé zásilky kus svého srdce :-)
    Přejeme vám spousty pohodových chvil s produkty TvaLaska a budeme se těšit na Váš další nákup. ❤️

• Ochota, vstřícnost, rychlé jednání.

Hezký den Vám přejeme,

děkujeme za vaši kladnou recenzi. Vážíme si toho :-)

Skvělý přístup. Rychlé odbavení. Produkt mě nadchnul.

Hezký den Ingo,

Přejeme vám spousty pohodových chvil s produkty TvaLaska.

Skvělé, krásné, rychlé, funkční, jsem z toho v láskobranní:)

Krásný den,
    děkujeme za milou recenzi, jsme z toho v Láskobranní s Vámi a předeme spoustu pohodových chvilek s produkty od TváLáska.

Rychlý nákup, pečlivé balení. Krásný výrobek.

Hezký den Jitko,

Přejeme vám spousty pohodových chvil s produkty TvaLaska.

Skvělé, kvalitní produkty, rychlé vyřízení, dobrá komunikace - přátelský obchod

Krásný den,

každý zákazník je naši motivací a vždy se nám tato píle vrací v podobě spokojeného zákazníka. Těší nás, že tím jste také vy :-)
    Děkujeme za váš čas věnovaný této recenzi.

Všechno krásně funguje, vše přijde překrásně zabaleno, absolutní snaha vyjít ve všem vstříc, kvalita absolutní, děkuju

• Dobrá komunikace
    • Zboží vypadá kvalitně
    • Yoga matka je výrazně těžší nez jsem čekala

Yoga matka s motivem malého prince je opravdu krásná a dělá mi radost

Krásný den Lucko,

velmi dobra skusenost, velmi prijemni ludia
    vrelo doporucujem

Hezký den Vám přejeme,

děkujeme za vaši kladnou recenzi. Vážíme si toho :-)

• Krásné a originální zboží, navíc velmi hezky zabaleno. Radost dostat takovou zásilku.

Krásný den,

jsme rádi, že se vám zboží i celá naše práce líbí :-) Vážíme si každého zákazníka a snažíme se to dát najevo již od počátku.
    Děkujeme ještě jednou za váš nákup.

Neuvěřitelně nadherna podložka ! Velice příjemná a kvalitní ! Best of the best ❤️

Krásný den Marino,

jsme potěšeni vašim hodnocením :-) Děkujeme ❤️