• Rychlé vyřízení objednávky
    • Kvalitní zboží, které jinde není, za přijatelnou cenu

Rychlé vyřízení objednávky.

OK

• Zboží deklarované jako skladem nebylo skladem
    • Dlouhá doba dodání
    • Daňový doklad je třeba si vyžádat

Objednal jsem zboží, které bylo skladem. Za dva dny mi volal dodavatel, že jedna položka skladem není, přestože na webu vypadá jako skladem. Domluvili jsme se tedy na jiné položce. Dodání probíhá z Polska a trvá dlouho - 9 dnů od objednávky. Daňový doklad jsem nedostal automaticky, musel jsem si o něj napsat. Špatný servis, nejsem spokojen.

• normální ceny
    • pomalá expedice
    • žádné info o odeslání

Je potřeba počítat s dodací lhůtou 5+ dnů i když je uvedeno skladem. Ve skutečnosti je skladem u externího dodavatele v Polsku. Eshop neposílá žádné info že zboží bylo odesláno.

• velmi dobré ceny
    • kvalitní zboží
    • delší doba doručení

moje druhá objednávka, obchod má velmi dobré ceny a kvalitní zboží, ale je nutné trochu déle čekat na doručení

• Eshop je přehledný a dobře se v něm orientuje
    • Zboží, které jinde nenajdete
    • Velmi dobré ceny na některé výrobky
    • Žádná komunikace o stavu odeslání, datu doručení atd.
    • Majitel začal komunikovat az když chtěl upravit negativní komentář
    • Zboží skladem odesláno až po týdnu, stále nedorazilo
    • Zavádějící popisy zboží na obrázku i v popisu uvedeny 2ks, dostanete ale jeden.

Nákup opakovat nebudu, po objednání automatický email sliboval doručení do 3-5 pracovních dnů. Pak už žádná komunikace. Po týdnu jsem udělil negativní komentář, až poté začal majitel intenzivně komunikovat a zásilku odeslal. Primárně mu ale šlo o hodnocení zde, než o vysvětlení zpoždění, či omluvu.
    Zboží dorazilo, kvalita je v pořádku, počet některých položek je poloviční, je to proto, že v popisu i na obrázku jsou uvedeny 2 kusy v balení. Po zaplacení 12 položek ale obdržíte jen 6ks. Za mě to je zavádějící a nákup opakovat nebudu.

Reakce obchodu truhlashop

dobrý den,

v objednávce je uvedeno, že doprava trvá 3 až 5 pracovní dní, omlouvám se delší dodací lhůtu. U pantů máte uvedenou cenu za kus, nejedná se o cenu za balení, což předpokládám jste takto pochopil. Nikde neuvádím cenu za balení, ale vždy za 1 kus zboží.

Dobrý poměr cena/výkon, přiměřeně rychlé dodání zboží