Zbozi i kdyz je na sklade trva odeslat tyden. Doprava bohuzel jenom gls.
    Ale zadost obchodu o hodnoceni posilaj i kdyz vedi ze zbozi nemuze byt jeste dorucene.

zboží bylo nevhodně zabaleno - v bublinkové obálce a pravděpodobně z tohoto důvodu byl jeden píst poškozen.

objednal jsem zbozi 15.1.24 a pak cely tyden zadne informace ohledne objednavky. musel jsem jim napsat dotaz kdy bude zbozi objednano, dostal jsem info v sobotu 20.1 ze zasilka bude odeslana az prisly tyden. :):):):)

ve stejny cas objednal jsem neco pres allegro.cz 2 objednavky dosly driv s Polska niz tahle mala objednavka s Cesky Republiki

• Zboží doposud nedorazilo.

Těžko mohu něco hodnotit, zboží stále nedorazilo.

Po 9 dnech ani zboží ani informace

• obchod sám změnil způsob dopravy a zboží přišloznačně poškozené.

• Zboží objednáno před 12 dny (10 pracovních dní). Stále nedoručeno.
    • Slabá komunikace prodejce.

Poslali jiné zboží než bylo objednáno.

Zboží nedorazilo, 10 dní od objednávky.

Reakce obchodu truhlashop

objednal jste zboží i když jste věděl, že ho nebudete přebírat. Zásilka byla podána 17.3. do zásilkovny.

• Poškozené části
    • Dlouhý termín dodání

• Delší doba dodání

Reakce obchodu truhlashop

Nerozumím vašemu komentáři v podmínkách máte uvedeno, že doba dodání je 4-6 pracovních dní, zboží vám dorazilo za 5 dní.

• Nedostatečné množství v zákazníkem vybraném zboží - věšáků s neviditelným uchycením, objednávka zrušena
    • U náhradního zboží - i přes ujištění obchodu neodpovídá povrchová viditelná úprava hlavy vrutů vybrané povrchové úpravě dodaných věšáků

Smutek nad jednáním prodejce

Dobrý den pan Wagnere,

je mi líto, že nákup u vás vyvolal smutek, nicméně
    a) technicky není možné, aby se ukazovalo konkrétní dostupné množství, takové věci se stávají a stávat budou
    b) nerozumím Vaší druhé výtce, jako alternativu požadovaného typu věšáku, jsem Vám navrhnul chrom, vy jste však potřeboval chrom mat a nakonec jste si vybral v této barvě úplně jiný věšák.

• nízké ceny
    • vadné zboží
    • Dodací lhůta

Ze 3 jednotek je jedna zcela nefunkční. Ve výsledku jsou 2 kusy s doručením dražší, než kdybych nakupoval na místě v prodejně bez čekání.

Dlouhá čekací doba, zboží z Polska

dobrý den,

doba doručení je 4 - 6 pracovních dní, v případě zásilkovny se může prodloužit, tato informace je podána jak na titulní straně tak v informačním mailu.

• Zboží deklarované jako skladem nebylo skladem
    • Dlouhá doba dodání
    • Daňový doklad je třeba si vyžádat

Objednal jsem zboží, které bylo skladem. Za dva dny mi volal dodavatel, že jedna položka skladem není, přestože na webu vypadá jako skladem. Domluvili jsme se tedy na jiné položce. Dodání probíhá z Polska a trvá dlouho - 9 dnů od objednávky. Daňový doklad jsem nedostal automaticky, musel jsem si o něj napsat. Špatný servis, nejsem spokojen.

• Eshop je přehledný a dobře se v něm orientuje
    • Zboží, které jinde nenajdete
    • Velmi dobré ceny na některé výrobky
    • Žádná komunikace o stavu odeslání, datu doručení atd.
    • Majitel začal komunikovat az když chtěl upravit negativní komentář
    • Zboží skladem odesláno až po týdnu, stále nedorazilo
    • Zavádějící popisy zboží na obrázku i v popisu uvedeny 2ks, dostanete ale jeden.

Nákup opakovat nebudu, po objednání automatický email sliboval doručení do 3-5 pracovních dnů. Pak už žádná komunikace. Po týdnu jsem udělil negativní komentář, až poté začal majitel intenzivně komunikovat a zásilku odeslal. Primárně mu ale šlo o hodnocení zde, než o vysvětlení zpoždění, či omluvu.
    Zboží dorazilo, kvalita je v pořádku, počet některých položek je poloviční, je to proto, že v popisu i na obrázku jsou uvedeny 2 kusy v balení. Po zaplacení 12 položek ale obdržíte jen 6ks. Za mě to je zavádějící a nákup opakovat nebudu.

dobrý den,

v objednávce je uvedeno, že doprava trvá 3 až 5 pracovní dní, omlouvám se delší dodací lhůtu. U pantů máte uvedenou cenu za kus, nejedná se o cenu za balení, což předpokládám jste takto pochopil. Nikde neuvádím cenu za balení, ale vždy za 1 kus zboží.