• Nic nedošlo a nikdo nás neinformoval,a telefon neexistuje. Takže neutratíme
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Dlouhá dodací lhůta, sypké krmení bylo roztržené a zalepené izolační páskou.

Čekám už druhy týden na své objednávky

• Klamné informace u zboží
    • klamné informace
    • boží jsem vrátil peníze mi vrátili ale poštovné mi nevrátili

• Nepravdivá reklama,špatná komunikace se zákazníkem.

• Zboží bylo expedováno až po 5 dnech, když jsem na něj udělal v obchodě urgenci.

Asi raději osobní převzetí nebo vyzkoušet např. Alzu, mám s tímto obchodem dobré zkušenosti.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Jste překupníci! Na webu píšete vše skladem a potom vám trvá tři pracovní dny než předáte balíček přepravci. Není to moje první zkušenost s vámi!

• Ačkoliv bylo zbožím skladem, oproti konkurenci poměrně dlouhá doba doručení.
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Stále po deseti dnech objednávka nedorucena platba byla uhrazena predem

Trvá to moc dlouho než přijde objednané zboží zhoršili se

Jeden z největších obchodů, v nabídce produkt,skladem 5ks ,objednal sem a po týdnu mi voláte, ze ho nemáte. Parada:-)

• Hrozný nákup , vše měli mít skladem a najednou 4 položky neměli vůbec . Zakoupil jsem 2 x stejný prut a jeden byl ve špatné libráži takže čekám na výměnu ale samozřejmě prut už nemají . Nákup byl uskutečněný 3.1.2021 a dodnes prut nemám (28.1.2021). Zbylé 4 položky už mi byli poslány asi po týdnu .Za jednu položku mi vrátili peníze , ale samozřejmě opět až po optání kde peníze jsou . V tomto obchodě již nikdy já už nenakoupím a nedoporučuji ani nakupovat.

Stašlivě špatný obchod na internetu vše skladem ale to není pravda bohužel.

Reakce obchodu TROPIC FISHING

Dobrý den, mrzí nás, že jste nebyl s nákupem spokojený, přestože jsme se snažili v inventurním období na počátku roku udělat maximum pro rychlou expedici objednávky. Chybu v dodání prutu jsme spolu řešili telefonicky. Výrobce v Anglii dal do obalu jinou libráž, která se v ČR ani neprodává, což jsme při odeslání nezachytili.
    Vzhledem k tomu, že to byly poslední dva kusy, nabídli jsme vrácení peněz za kus nebo za oba a nebo výměnu za správný model ihned jak přijde nové zboží do ČR v průběhu konce ledna. Tuto možnost jste si vybral.
    Jak jsme vás včera informovali emailem, zboží z Anglie dorazilo autorizovanému dovozci tuto středu (27.1.) a k nám dorazí v pátek. Obratem budeme prut odesílat a nesprávný si přepravní společnost odveze.
    Team TROPIC FISHING

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• když reklamujete nemate žadnu šanci

• Zboží nebylo dodáno v plné objednávce.
    • Nespolehlivost v objednaném zboží.

Zboží které jsem si objednal dle letáčku mi bylo doručené jenom polovina.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.