Uvedené zboží v e-schopu bylo označené jako skladové. Zboží ale není již dostupné.

• velmi kvalitně zabaleno
    • doklad, potvrzený záručák a návod ve složce
    • dobré ceny
    • míto na eshopu uvedené dopravy PPL, co jezdí až k domu téměř denně zboží přislo dopravou Toptrans, která díky velkému náklaďáku nejezdí do zástavby a musel jsem pro to necelý km na hlavní silnici, což mě ani nevadí, řidič jinak milý a ochotný, ale někomu by to vadit mohlo.
    • v eshopu minimum vodoinstalačního materiálu

Domácí vodárna Kopro JY750 došla s křivě namontovanou armaturou, estetika mě nazajímá, ale takto tlakový spínač úplně překrývá zátku(otvor) pro zavodnění a tím nejde pro zavodnění použít. Armatura je v závitu zalepena, že s tím nelze v domácích podmínkách hnout, k lepidlu ještě tekoucímu kolem jsem se přilepil. Nutno tedy zavodňovat přes výtlačný otvor, což znamená v případě potřeby vždy demontovat výtlačné potrubí. Je to sice potřeba tak 3x za 10 let ale stejně je to nešikovné a vlastně ani není v souladu s návodem. Zkrátka vodárna je jednoznačně fušersky sestavená. Co mě však naštvalo je přístup obchodu triton, na jednu stranu dobře, že komunikuje, ale místo aby nabídli třeba opravu v rámci záruky (stačilo by jen armaturu povolit, pootočit a přetěsnit, s adekvátním vybavením otázka 5ti min), tak jsem se dočkal odpovědi, že tyto vodárny jsou výborně zpracované a na takový "problém" jako já si ještě nikdo nestěžoval a ať mi prý vodárna dlouho slouží.

• dodali mi jiné zboží než jsem objednal i když použitelné
    • na email nereagují

• Nulová komunikace a dlouhá doba dodání. Člověk nabyde dojmu, že nic nepřijde, Hrůza..... Už jsme chtěli objednávku zrušit a objednat jinde.... Nakonec k našemu překvapení zboží dorazilo....

Reakce obchodu Triton-Drabek

k tomu Vašemu překvapení, hrůze a dlouhé čekací době.
    Na úvodní stránce triton-drabek.cz je uvedeno:

Vážení zákazníci od 30.07.2018 do 03.08.2018 je prodejna uzavřena
    z důvodu dovolené.
    Objednávky uskutečněné v tomto termínu budou postupně vyřizovány od 06.08.2018
    Děkujeme za pochopení

Tomáš Drábek

• Nesouhlasila hmotnost

• Neaktualizovaný sklad zásob
    • Bylo mi nabídnuto jiné za stejnou cenu avšak výrazně méně kvalitní

Jeden z mnoha malých eshopů, které nemá smysl navštěvovat. Raději nakoupím u známého eshopu i za třeba trochu dráže, ale vím, že jsem schopen u nich reklamovat apod.