Už několikrát jsem se pokoušel vyzvednout balík ve WE DO BOXu, kde mi byla zásilka uložena. Avšak ten stále nefunguje, takže se k balíku nedokážu dostat.

• Široká nabídka koření
    • Trochu dražší
    • Poslali mi jiné než objednané zboží

Dělal jsem větší objednávku, ale dělal jsem ji hlavně kvůli pražené solené cizrně. Bohužel dorazila bez vysvětlení NEsolená, navíc ne zrovna moc dobrá (tvrdší než co obvykle kupujeme). Takže to už radši nebudu riskovat.

Reakce obchodu Triaelia.cz

Škoda, že naše pražená cizrna nesplnila Vaše očekávání. Každý má jiné chutě a jiné preference a co člověk to jiný názor. I přesto, že se omyly stávají, všichni jsme jen lidé, tak k záměně výrobku nedošlo, jelikož stále dovážíme jen cizrnu praženou a nesolenou. Jiná v naší nabídce není.

• Rychlá doprava
    • Každou chvíli e-mail o stavu o objednávky
    • Balení zboží
    • Stejné zboží jsme několikrát zakoupili přímo na Krétě, jelikož je to náš oblíbený ostrov a bohužel, tyto krémy bohužel VŮBEC nevoní stejně..

Malý set kosmetiky ve větší krabici by byl v pořádku, ale opravdu by nás nenapadlo, že když celou krabicí hrká polystyrenová výplň, že zboží bude přímo na vrchu krabice. (Protože každý rozřízne izolepu a bohužel prořízne i produkt.)
    A opravdu nás pobavila zbytečná igelitka na spod krabice. :-)

• bylo zasláno jiné zboží bez vysvětlení, bez informování a bez dokladu

Reakce obchodu Triaelia.cz

Chyby a omyly jsou přirozenou součástí každé lidské činnosti, a pokud nejsou časté, není to nic, za co bychom se měli stydět, protože kdo nic nedělá nic nezkazí. Podstatné je, jak se každý jednotlivec ke své chybě postaví. My jsme v triaelia.cz bohužel nedostali ani příležitost svou neúmyslnou chybu napravit, jelikož se o ní dozvídáme až po 11 dnech a to po přečtení této Vaší negativní recenze.
    Napravit omyl, o kterém ani v tuto chvíli ani nic nevíme, není bohužel v našich silách.
    Daňový doklad je vždy zasílán zákazníkovi v rámci emailové komunikace a byl součástí druhého emailu ze tří, které zákazníkům zasíláme v průběhu zpracovávání objednávky a bylo tomu tak i ve Vašem případě v pondělí 24.7.2017 v 09:37 hodin.
    tým triaelia.cz

• Nabízí přírodní krémy, které přírodní vůbec nejsou.
    • Zmínka o všech chemikáliích chybí! A že jí je tam dost.
    • Přírodní látky jsou uvedeny dokonale.

Reakce obchodu Triaelia.cz

Dovolujeme si reagovat na Vaši recenzi, která nás velmi, ale opravdu velmi, překvapila.
    Ani u jednoho z výrobků na opalování, který jste si zakoupila, není uvedeno 100% přírodní.
    Vaše reklamace byla vyřízena okamžitě po obdržení vráceného zboží, včetně poukázání částky na Váš bankovní účet.
    Objektivitu Vašeho hodnocení ponecháváme bez komentáře.
    I přes Vaše arogantní chování, a pohrdání prací ostatních, Vám přejeme mnoho osobních úspěchů.
    tým triaelia.cz

• nedodali mi faktúru, takže neviem, koľko som platila za jednotlivé položky a za dopravu

Dobrý den paní Tatiano,
    ceny za objednané zboží a za dopravu jste obdržela nejen v potvrzení objednávky, ale i na faktuře k Vaší objednávce, která je vždy součástí emailu s předmětem "Změna stavu objednávky v eShopu triaelia", který jsme Vám zaslali ve st. 2.3.2016 8:41
    K Vaší recenzi uvádíme následující:
    Objednáno: út. 1.3.2016 22:26
    Veřejně dostupné podrobnosti na stránkách přepravce:
    2. 3. 2016 08:31 Přijata elektronická data k zásilce. Čekáme na její fyzické předání.
    2. 3. 2016 14:22 Zásilka byla převzata k přepravě a je doručována na cílové místo.
    3. 3. 2016 15:23 Zásilka byla přijata na cílovém výdejním místě Nitra, Mlynská ulica č. 4
    10. 3. 2016 12:59 Zásilka byla vydána. (Doručena)

Z naší strany je toto kompletní vyjádření k Vaší recenzi. Každý si o pravdivosti Vaší recenze může udělat svůj názor sám.
    Přejeme Vám hezký den