• Velkou výhodou obchodu je cena, která je lepší než ve většině internetových obchodech, proto jsem si zde objednal zboží a můžu říci, že jsem byl spokojen.
    • Na žádné slabiny jsem během objednání zboží nepřišel.

Můj názor na obchod je kladný, nebyl žádný problém a to i přesto, že jsem objednával během prázdnin.
    Proto bych tento obchod doporučil ostatním.

• Přehlednost
    • Balení zboží

Určitě budu pokračovat s nákupem

super

Neznal jsem obchod, ale prekvapila me cena. Ja jsem obdrzel telefon a vse bylo OK.

Vse bylo v pohode

• cena, dostupnost (skrz uloženku)

Došlo k menšímu nedorozumění ale i z mé strany. Tudíž vázla komunikace, ale vše jsme zdárně vyřešili. Velká trpělivost :)

• nejlepší cena
    • vázla trochu komunikace

Já si nemohu na nic stěžovat, byla dobrá komunikace, byly mi zaslány emailem informace o zboží. Volal mi pán, který řekl, že je zboží expedováno. Do pátku jsem zboží měla k vyzvednutí na Uložence. Zboží došlo v pořádku. Mobilní telefon mám již skoro měsíc, a vše je OK.
    Já osobně nemám žádnou negativní věc, kterou bych mohla vytknout.

• Nevím.
    • Na inernetu nabízí zboží,které nemá.

Ojednala jsem telefon.Žádné potvrzení objednávky nepřišlo.Asi podvou týdnech čekání
    jsem měla z Trendymobilu telefonát,že telefony už nejsou.Tak jsem to celé zrušila.

• Informace o skladových zásobách není aktuální - přestože u výrobku byla informace o dostupnosti 3ks, skladem výrobek nebyl. Dodání bylo přislíbeno za 4 prac. dny, poté prodlouženo o další 2 dny. Poté o dalším zpoždění obchod neinformoval, dozvěděla jsem se až po vlastním telefonátu. Přislíben další termín a poté přišel e-mail o dlouhodobé nedostupnosti produktu.

Obchod má výhodné ceny. Komunikace ze strany obchodu je nedostačující. Vzhledem k tomu, že jsem výrobek potřebovala do určitého data a došlo třikrát k posunutí termínu, nebyla jsem spokojena.

• nevím
    • špatná komunikace,
    • neflexibilní

špatná zkušenost

• nízké ceny.
    • Pro mě je daleko kamenný obchod

• Bezkonkurenční cena (kupoval jsem zboží za akční cenu)
    • trochu zmatený maily

Zboží jsem objednal ve čtvrtek (obchod psal dostupnost 3 dny), v pondělí mi přišel mail, zboží odesláno (na Uloženku) a faktura v přijaté záloze (platil jsem dobírkou) Až ve středu bylo přijato v Uložence. Dok mi přišel trochu použitý (nikde to nebylo uvedeno), ale za tu cenu jsem to neřešil (konkurence měla cenu dvojnásobnou).

Obchod dobrý, dodací lhůta se zbytečně prodloužila tím, že v systému neviděli příchozí platbu, museli prověřovat.
    Komunikace dobrá, ale protože jsem objednával zboží ve výprodeji, které měli v nabídce, ale už nebylo v prodeji, bylo nutno řešit. Domluvili jsme se, že si budeme volat, místo telefonátu mi však psali email, který jsem kontroloval až o den později... Malé věci, ale celé to bylo takové uondané. Místo očekávaných 3-4 pracovních dní jsem zásilku nakonec obdržel za 8 pracovních dní.

• jednoduchá komunikace

Zbozi objednano,pak uz se nikdo neozval a zbozi zatim nedorazilo.Objednavam jinde.

Bohužel zatím nemám co hodnotit. Zboží jsem objednal dne 26.5. V pondělí 1.6. jsem obdržel telefonické avízo, že zboží obdržím pravděpodobně ve středu 3.6.
    Do dnešního dne (6.6.) jsem však zásilku neobdržel. Pokoušel jsem se na stav objednávky informovat ve čtvrtek 4.6., avšak na telefon firmy nebyl dostupný.
    Případnou zásilku v příštím týdnu nebudu schopen převzít z důvodu nepřítomnosti na dodací adrese.

Objednal jsem si příslušenství a dorazilo rychle a v pohodě.

• Sehnal jsem již typ telefonu který většina obchodů už neprodává

Potreboval jsem telefon a prodejce mi dobre poradil. Prisel mi do firmy rychle. Budu Vas jeste kontaktovat :-)