• Šaty vůbec nevypadají jako podle obrázku

• spatne oznacena velikost
    • snad je bude nosit vnucka co ma 10 let

Reakce obchodu Trendy oblečení

velmi se omlouváme za špatně uvedený popis u produktu, rozměry naměřené byly správné, jen jsme zapomněli přepsat doporučenou velikost.
    Jako omluvu Vám do emailu zasíláme slevu na další nákup.

Děkujeme za pochopení s pozdravem Trendy oblečení

• Zboží přišlo včas do tří prac. dnů.
    • Paní, která podávala informace po telefonu ohledně reklamace, byla příjemná.

Námi vybrané zboží neodpovídalo nabídce podle fotografie.

Reakce obchodu Trendy oblečení

velmi se omlouváme za tuto situaci, snažíme se nafocení rozdílného zboží, které neodpovídá fotografii od dodavatele. Bohužel u tohoto modelu jsme to ještě nestihli vložit na web. V nejbližších dnech tuto skutečnost napravíme. V popise bylo uvedeno, že šaty mají kratší spodničku.

Děkujeme za pochopení

Krásný den. Trendy oblečení

od objednávky již uplynulo 11 dní a zboží zatím nedorazilo

Reakce obchodu Trendy oblečení

objednávku jste vytvořila v neděli, jelikož se jedná samozřejmě o pracovní dny, ani my, ani kurýři nepracují o víkendech a svátcích. Objednávku jsme odeslali 9 pracovní den. Jelikož byly v tomto termínu u svátky, tak se odeslání mírně opozdilo, většinou odesíláme již 7 pracovní den.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásné dny.

• objednavka byla jina a dorazila take jina aniz by se zeptali jestli si to prejem
  • Byla jsem zklamaná kvalitou materiálu i provedením šatů. Z tohoto důvodu budu zboží vracet.

• no
    • evryfink

shit

• Zboží neodpovídalo obrázku na webu

Nedoporučuji

• Zboží je oproti stránkám kde vypadá velmi elegantně, spíš teplákovina. Využiji, ale nejsem příliš spokojena.
  • Podle uzasne fotky krasneho bileho tilka s potiskem prislo hnusne zasedle tilko.

Šaty přišly s díramo ve švech

Při osobním převzetí (přebírala jsem v HK) mi večer volala paní, že to na místo nestihla dopravit, ale od druhého dne zboží bude připraveno k vyzvednutí, proběhl víkend, pondělí, v úterý mi na místě bylo sděleno, že to pán má dneska přivézt, ať tak půl hodinky vyčkám, po půl hodince mi bylo oznámeno, že pán sice dorazil, ale balíček sebou vůbec neměl. Takže osobní převzetí vyšlo už na třetí pokus. Zboží navíc nebylo ani zabaleno, jen zasunuté do sáčku.

Kdo nechce být zklamaný ať z obchodu neobjednává. Jsem velice zklamaná, zboží bylo v otřesném stavu.

• Šaty vypadají úplně jinak, než na fotce. Jsou v nabídce jako plesové šaty, přitom, když dorazily, na ples jsou rozhodně nepoužitelné. Jsou průhledné a celkový vzhled je úplně jiný.

• nádherné fotky na rozdíl od reality zboží

Kromě toho že na fotce vypadaly šaty nádherně a v reálu byli jiné,bych byla s obchodem velmi spokojená.

• Zboží mělo dorazit do 48 hodin od objednávky, ale vůbec nedorazilo. Nikdo nevolal ani nijak nekomunikoval ohledně toho, že se zboží spozdí.

• Na obrázku na internetových stránkách je jiné zboží, než jaké vám pošlou.

Poslali mi jiné zboží, než bylo na obrázku. Obyčejný vietnamský šunt... Už si tam nic nekoupím a ostatním nedoporučuji..

• Nedodal inzerované zboží.

Nedoporučuji, neplaťte předem.

Reakce obchodu Trendy oblečení

Vaše hodnocení nás opravdu velmi mrzí, jelikož si ho nezasloužíme. Objednávku jste udělala 12.11. a 13.11. bylo zboží odesláno. Od té doby je u Vás na poště a čeká na Vaše vyzvednutí !!!

Byly odeslány tři emaily: Schrnutí objednávky, potvrzení objednávky, a email o odeslání objednávky s číslem balíčku.

Paní nereagovala na žádný email, ani si nevolala či nepsala email, zda jsme její objednávku zpracovali.

Magda Fišerová, majitel eshopu

• velikost neodpovídala

Reakce obchodu Trendy oblečení

je mi líto, že Vám legíny neseděly, ale velikost je přesně změřená a popsaná v detailu produktu

XL(2XL):
    Pas : 86-110cm
    Boky: 100-124cm
    Celková délka: cca 91-93cm

Opravdu je důležité si přečíst všechny informace o produktu, a případně se přeměřit. Jelikož velikost přesně odpovídá naměřeným mírám.

Přeji Vám krásný den. Magda Fišerová

• zatajuje základní informace o produktu

V tomto obchodě už nikdy nic nekoupím, nejsou uváděny základní informace

Reakce obchodu Trendy oblečení

Dobrý den, jestli toto je zatajování základních údajů?
    Výprodej, pouze velikost 52

Beytnur svatební vesta - stříbrná, jemný prošitý vzor

set obsahuje: vesta, regata, kravata a kapesníček

značka: Beytnur

knoflíčky: 4

materiál: vnější tkanina je vyrobena z polyesteru (mikrovlákna) a zadní část z čisté viskózy

Kravata je 150cm dlouhá a cca 8,5 široká (v nejširším místě)

Plastron - ozdobná delší vázanka na zapínání

Kapesníček stejného designu, rozměr 24x24

Vesta má vzadu pásek na upravení velikosti v pase.

Svatební sety jsou ve dvou velikostech klasická a prodloužená ( má cca 2 cm delší zadní část)

Pro určení velikosti využijte tabulku uvedenou níže.Pokud si nejste jistí velikostí rádi Vám pomůžete na telefonu či emailem. Případná výměna velikosti není problém.

Plus 3 detailní obrázky!!!

Tak se paní velice omlouváme!