+ rychlost vyřzení/doručení

Reakce obchodu Trendo.cz

Zboží skladem u nás rozpoznáte podle dostupnosti v zeleném rámečku. Zelené = skutečně leží v regálech a u vás může být následující pracovní den. Za recenzi děkujeme, TRENDO, Pavel Heřman

Zboží skladen, nejlepší cena.

Děkujeme za hodnocení. Za TRENDO, Pavel Heřman

• Vstřícnost, výborná a rychlá komunikace,ochota.

Výborná komunikace s obchodem,rychlost doručení,super zabalené zboží. Když se stane a mně se stalo,že se zboží poškodilo dopravou,velmi rychle vyměněno za nové zboží
    aniž bych se musela o něco starat.

Reakce obchodu Trendo.cz

Děkujeme za pochvalu. Při přebírání zboží je důležité zkontrolovat balení. Protržené, promočené, zkrabacené nebo jinak zdeformované krabice převzít sice můžete, ale VŽDY S VÝHRADOU. Velmi to usnadní proces reklamačního řízení. Za TRENDO, Pavel Heřman

• rychlost, cena, osobní odběr

Reakce obchodu Trendo.cz

Osobní odběr zboží je možný na prodejně v Pardubicích a také u našich obchodních partnerů Franke a Blanco v Praze. Děkujeme za pochvalnou recenzi :-). Za TRENDO, Pavel Heřman

Super domluva,rychlá doprava.

Děkujeme za recenzi a pochvalu naší komunikace. Za TRENDO, Pavel Heřman

Rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Trendo.cz

Děkujeme za pochvalu. Těší nás, že zásilka dorazila rychle a v pořádku. Za TRENDO, Pavel Heřman

• Rychlé jednání.

Reakce obchodu Trendo.cz

Všechny zelené (skladově dostupné položky můžeme doručit do 24 hodin). Pro ověření si neváhejte zavolat. Za TRENDO, Pavel Heřman

Rychlé a jasné jednání.

Děkujeme za plnou recenzi a přidané hodnocení. Za TRENDO, PAvel Heřman

• příznivá cena, rychlost dodání, zboží skladem, kvalitně zabaleno

Děkujeme za příznivé hodnocení :-). Za TRENDO, Pavel Heřman

Rychlé vyřízení + vstřícnost

Reakce obchodu Trendo.cz

Víme, že rychlost expedice je pro Vás důležitá. Zboží skladem můžete mít již druhý den. Za TRENDO, Pavel Heřman.

Skvělá komunikace,velmi rychlé dodání

Reakce obchodu Trendo.cz

Děkujeme za ocenění naší práce. Na seriózním jednání se zákazníkem si zakládáme. Ať už řešíte přednákupní konzultaci nebo problém s dodávkou, na nás se můžete spolehnout. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• Dobrá komunikace
    • Slušné ceny

Děkujeme za hodnocení našeho e-shopu. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

Velká spokojenost.

Reakce obchodu Trendo.cz

Vaše spokojenost je pro nás největší odměnou. Děkujeme :-). Za TRENDO, Pavel Heřman

Nebát se vrtat otvory do granitového dřezu na přání zákazníka.
    Když to zvládne takový blbec jako já, tak to dáte příště i vy.
    Postačí používat zdravý rozum a zjistíte, že na tom nic není.
    Pěkný den.

Reakce obchodu Trendo.cz

Obavy z vrtání otvorů mít opravdu nemusíte. Stačí použít jednorázový diamantový vrták, který v naší nabídce zamozřejmě najdete. Kdo vrtat nechce, může to nechat na nás, postaráme se :-). Za recenzi děkujeme. TRENDO, Pavel Heřman

Reakce obchodu Trendo.cz

Díky rychlosti patříme k nejlepším e-shopům v ČR. Jsme profíci bez brzd a za každou pochvalu s pokorou děkujeme. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

Velmi rychlé doručení zboží.

Reakce obchodu Trendo.cz

Děkujeme za další pochvalu našich speditérských dovedností. Dík samozřejmě patří také našim smluvním logistickým partnerům, bez jejichž služeb bychom nemohli takto skvěle fungovat. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• Rychlé dodání.

Reakce obchodu Trendo.cz

Objednávky skladových položek vyřizujeme bez zbytečného prodlení. Na co taky čekat, že!? Při objednání si hlídejte "ZELENOU" dostupnost a zboží se k Vám může dostat za méně, jak 24 hodin. Za TRENDO, Pavel Heřman

Reakce obchodu Trendo.cz

Děkujeme za pochvalu naší rychlosti, píše se o tom velmi často :-). Za TRENDO, Pavel Heřman

• Neskutečně rychlé dodání zboží za méně než 24 hodin

Reakce obchodu Trendo.cz

U "zelených" položek je blesková dodávka obsahem balení :-). Děkujeme za pochvalu, TRENDO

Rychlost,transparentnost,komunikace,spolehlivost

Reakce obchodu Trendo.cz

Transparentnost, takové hodnocení ješně nikdo na našich recenzích nepoužil. Ale proč ne. Obchod s námi je takový. Stačí pozorně vnímat naši nabídku a vše potřebné se dozvíte bez potřeby "zvednout sluchátko". Za TRENDO, Pavel Heřman