Cena,serioznost,rychlost.

Pájo, děkujeme za pochvalu :-). Za TRENDO, Pája Heřman

Rychlé dodání,dobře zabaleno.

Reakce obchodu Trendo.cz

Děkujeme za pochvalu pro naše techniky. Stále se zlepšující balení je hlavně jejich zásluha. Za TRENDO, Pavel Heřman

Super rychlé dodání včetně dárku

Reakce obchodu Trendo.cz

Děkujeme za kladné hodnocení. Rychlost je daná naší velkou skladovou zásobou. Když vidíte skladem, je to skutečně skladem. Proto jsou prodlevy v realizaci objednávek minimální. Ještě jednou díky. Za TRENDO, Pavel Heřman

• Výborná komunikace, rychlost dodání, dobré ceny

Naprostá spokojenost

Děkujeme za pochvalu :-). Za tým TRENDO, Roman Krátura

• Široký sortiment,přijatelné ceny,rychlá komunikace

Reakce obchodu Trendo.cz

Děkujeme za pochvalu. Jsme rádi, že se obchod vydařil a recenze byla opět plná :-). Za tým TRENDO, Pavel Heřman

Jeden den objednáno, tentýž den vyskladněno a druhý den doručeno. Paráda. Co víc si můžete přát

Reakce obchodu Trendo.cz

Jsme pružní, jsme rychlí, jsme TRENDO. Za pochvalu děkujeme. Pavel H.

• dobrá komunikace
    • skvělá telefonická podpora
    • ochota
    • široký sortiment

samá pozitiva, překvapivá rychlost

Reakce obchodu Trendo.cz

Na našem "centrálním" e-shopu www.trendo.cz najdete náš kompletní sortiment pro kuchyně. K širokému sortimenu si přidejte širokou skladovou zásobu a skvělý obchod je na spadnutí :-). Poradenství poskytujeme telefonicky, e-mailem nebo osobně na naší vzorkovně v Pardubicích. Za tým TRENDO děkuje Pavel Heřman.

• rýchlé dodaní

za mně super firma

Reakce obchodu Trendo.cz

Děkujeme za pochvalu. Daří se nám poskytovat perfektní servis a naši zákazníci se na této vlně vezou s námi. Zboží v "ZELENÝCH" dostupnostech máme skladem a tak u Vás může být už následující pracovní den. Veškeré potřebné info najdete na našem e-shopu přímo u zboží nebo v poradně. Další podporu můžete dostat telefonicky nebo e-mailem. S nákupem u nás neváhejte, patříme skutečně k nejlepší :-). Za TRENDO, Pavel Heřman

Komunikaci a výborná... zboží vzorně zabaleno

Reakce obchodu Trendo.cz

Děkujeme za pochvalu naší komunikace. Taková pochvala vždy potěší :-). Za TRENDO, Pavel Heřman

Jsem spokojena jak s obchodem diky velmi rychlemu dodani i presto , ze jsem zbozi sama nejprve vybrala spatne a bylo mi zaslano ihned zbozi spravne. Odpadkovy kos blanco botton doporucuji rychla instalace a kvalitni vyrobek.

Reakce obchodu Trendo.cz

Za Vaši spokojenost jsme rádi. Děkujeme za recenzi a těšíme se na další spolupráci. Za TRENDO, Pavel Heřman

Rychlost rozhoduje. Děkujeme za pochvalu. TRENDO, Pavel Heřman

Loajálnost rychlost

Reakce obchodu Trendo.cz

Hodnocení "Loajálnost" mě trošku zaskočilo. Chvíli jsem přemýšlel, co k tomu napsat. Ale možná Šárečka hodnotí naši loajálnost k dobrým mravům, k poskytování kvalitních služeb a zboží. Možná ... Děkujeme. Za TRENDO, Pavel Heřman

Vše perfektní!

Reakce obchodu Trendo.cz

Perfektní je lepší, než jednička s hvězdičkou :). Děkujeme. TRENDO, Pavel Heřman

• osobní přístup

osobní,vstříný přístup

Děkujeme za pochvalu našeho jednání se zákazníkem :-). TRENDO, Pavel Heřman

• Dobré ceny

Spokojenost

Reakce obchodu Trendo.cz

Děkujeme za plnou recenzi. Vaše spokojenost je pro nás největší odměnou :-). Za TRENDO, Pavel Heřman

Zboží bylo doručeno velmi rychle.

Reakce obchodu Trendo.cz

Děkujeme za pochvalu realizace objednávky. Sešla se skladová zásoba s Vaším požadavkem a pak je plnění velmi snadné a rychlé. Za TRENDO, Pavel Heřman

• Zboží dorazilo brzy a v pořádku.Obchod doporučuji.

Děkujeme za pochvalu :-) Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• skvělá komunikace obchodu od objednávky po doručení...
    • pestrý sortiment

Děkujeme za čas, který jste věnoval kladnému hodnocení. Za TRENDO, Pavel Heřman

Vše OK

Reakce obchodu Trendo.cz

Děkujeme za doporučení našeho e-shopu. Vaše spokojenost nás těší. Za TRENDO, Pavel Heřman

• Vše v pořádku doporučuji

Reakce obchodu Trendo.cz

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení a doporučení našeho obchodu. Za TRENDO, Pavel Heřman