Přišla jiná barva bot. Zboží sem nevracela.

Dobrý den Gabi,

velmi se omlouváme za nepříjemnost, která Vám v souvislosti s vaším nedávným nákupem vznikla. Je nám líto, že Vám přišla jiná barva bot než očekávaná.

Je pro nás důležité, abyste byla s našimi produkty a službami plně spokojena, a proto bychom rádi vyřešili tuto situaci. Je nám však líto, že jste se na nás ohledně této záležitosti neobrátila.

Rádi bychom nabídli nápravu. Pošleme Vám správnou barvu bot se slevou a dárkem.

Jestliže máte jakékoliv další dotazy či připomínky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás a rádi vám pomůžeme.

Děkujeme za pochopení
    tradetex.cz

• nerozeznají černou barvu od bílé

obchod odeslal jinou barvu kalhot než byla objednána, tím nastal další problém s vyřizováním reklamace, po odeslání zboží zpět k výměně se z obchodu už nikdo neozval, zda zboží vymění, nebo vrátí peníze, je to již týden co jsem zboží vrátila a nic se neděje

Reakce obchodu Tradetex

děkujeme Vám za zpětnou vazbu a upřímně nám je líto, že došlo k nedorozumění a problémům s Vaší objednávkou. Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti, které způsobila chyba v dodání barvy kalhot.

Rádi bychom Vás ujistili, že jsme Vaši stížnost vzali velmi vážně a ihned jsme se snažili najít nejlepší řešení. Vyhověli jsme požadavku na výměnu barvy a velikosti a poslali Vám kód pro zpětné zaslání. Měli jsme s vámi v průběhu tohoto procesu komunikaci a snažili jsme se co nejrychleji vyřešit situaci.

Je nám líto, že jste měla pocit, že jsme nedostatečně komunikovali, přestože jsme Vás informovali a snažili se vám co nejvíce usnadni proces reklamace. Nové zboží Vám bylo již zasláno, proto věříme, že je vše v pořádku.

Pokud máte nějaké další otázky nebo obavy, prosím, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a rádi bychom Vás přesvědčili, že si ceníme Váši přízně a důvěry v naše služby.

Děkujeme za pochopení
    tradetex.cz

• Neseděla velikost, a to bylo vybíráno dle firemních velikostních tabulek. Zboží jsem hned následující den poštou vrátila, stále nemám peníze zpět.

Reakce obchodu Tradetex

děkujeme vám za vaší recenzi a hodnocení. U vámi zakoupené obuvi máme k dispozici rozměry produktu (všechny velikosti jsou změřené), proto nás mrzí, že vám zboží nesedlo. Zboží, které nám chcete vrátit k nám ještě nestačilo dorazit, hned jak ho převezmeme vás budeme informovat a peníze zašleme na uvedený účet v co nejkratším možném čase.

Přejeme hezký den

• Moznost vyzvednuti

Objednala jsem tricko, kalhoty, nesedi, material tricka pruhledny, kalhoty nesedi ac je na mensi postavu je prilis dlouha.

Reakce obchodu Tradetex

děkujeme za vaší recenzi. U kalhot je uvedena výšková skupina a specifikováno pro jakou výšku jsou vhodné. Pokud nevyhovuje ani jedna ze tří výškových skupin, pak jsme schopni ušít kalhoty i na míru. V případě, že vám zboží nevyhovuje můžeme vám ho vyměnit, nebo vrátit peníze.

tradetex.cz

• Dlouhá dodací doba.Objednáno 31.11.2022 a 7.12.2022 ještě ani email, že by bylo zboží odesláno.

Reakce obchodu Tradetex

děkujeme za Vaší recenzi. U velikosti zboží, kterou jste si objednala, byla uvedena informace, že není skladem. Proto byla delší dodací doba. Ihned po naskladnění jsme Vás informovali, že je zboží připraveno k vyzvednutí.

Přejeme hezký zbytek dne,
    tradetex.cz

Neodpovídají uvedené velikosti. Budu vracet, zaplatím tedy dvě poštovné zbytečně.

Reakce obchodu Tradetex

děkujeme za Vaše hodnocení. Produkt, který jste si zakoupila je jeden z nejprodávanějších a nebývá s výběrem velikostí problém, proto nás mrzí, že Vám velikost neseděla. Nabízíme možnost výměny velikosti. Zaslání nové velikosti je zdarma – poštovné již neúčtujeme. Můžete tedy využít tuto možnost.

tradetex.cz

Objednáno 11.4.2021 a doteď zboží nemám....jsem nespokojena...

Reakce obchodu Tradetex

děkujeme za Vaše hodnocení. Došlo k vyprodání zboží. O stavu objednávky a novém termínu dodání jsme Vás informovali. Zboží bylo již ušito a expedováno k Vám.

• Žádná výhoda

V obchodě garantované doručení do 3-5 dnů. Pátý den po mých dvou emailech teprve odesláno. Doručeno 8.den !!! Nakonec po rozbalení každá bota jiná. Objednáno 39. Doručena jedna bota 39. a druhá 40. Známky onošení. Asi vystavené kusy jen zabalili. Katastrofa. Žádná omluva. Nikdy už víc tento obchod !!!

Reakce obchodu Tradetex

vzniklá situace nás opravdu moc mrzí. Jde o technickou chybu ze strany dodavatele. Situaci obratem vyřešíme vrácením peněz za produkt, se kterým jste nebyla spokojena a zdarma zasláním nového produktu jako omluvu.

tradetex.cz

Objednávka před 9 dny zaplacená, ještě nedorazila, z obchodu se neozvali.

Reakce obchodu Tradetex

děkujeme za Vaše hodnocení. Objednávka byla předána dopravci. O tom, že balíček nedorazil se dozvídáme až nyní. Celou situaci jsme vyřešili posláním nového balíčku.

Čekám na vyřízení objednávky již 10 dní. :-(

Reakce obchodu Tradetex

děkujeme za Vaše hodnocení. O prodloužení termínu výroby a dodání produktu jsme Vás informovali. Ještě jednou se omlouváme za komplikace.

Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den
    tradetex.cz

nemám žádnou zprávu o tom, kdy bude zboží odesláno

Reakce obchodu Tradetex

Vaší objednávku jsme prověřili a zboží bylo již odesláno. Zprávu o převzetí byste měla obdržet od našeho přepravce. Pokud se tak nestalo, pak nás prosím kontaktuje a celou situaci obratem vyřídíme.

S přáním hezkého dne
    tradetex.cz

• nikdy si od této fi již žádné zboží NEOBJEDNÁM, zboží které bylo označeno že je skladem, skladem nebylo, a když mi měli vrátit peníze,tak to bylo na nože,děkuji za mě rozhodně NEEEEEEE, pozor:klamavá reklama

Reakce obchodu Tradetex

děkujeme Vám za vaše hodnocení. Je nám moc líto, že váš nákup nedopadl podle vašich představ. Snažili jsme se Vám vysvětlit, že nejsme schopni vrátit Vám peníze do 24 hodin, jak jste požadovala. Peníze vám byly vráceny do 3 pracovních dnů od zrušení. Že došlo k výpadku zboží u našeho dodavatele a nejednalo se o zboží označené jako skladem, jsme Vás také informovali. Celou situaci jsme se snažili vyřešit v co nejkratší době.

Děkujeme za pochopení a přejme Vám pěkný den

• široký sortiment
    • vyšší ceny

Na zákaznickou linku jsem se několikrát nedovolala a na email mi nikdo neodpověděl. I tak jsem zboží objednala, dorazilo a je v pořádku. Ale příště objednám jinde i kvůli vyšší ceně zboží.

Reakce obchodu Tradetex

děkujeme za vaši recenzi a objednávku. Situaci jsme prověřili. Email k nám nedorazil – je možné, že došlo k nějaké chybě. Během pracovní doby se snažíme vyřídit veškeré telefonáty, proto je nám líto, že jste se nedovolala. Věříme, že se to nebude opakovat. Zaměřujeme se na kvalitu, snažíme se vyrábět a dodávat ověřené kvalitní zboží, proto věříme, že pokud jde o poměr cena/kvalita, tak patříme mezi nejdostupnější na trhu.

Hezký zbytek dne
    tradetex.cz

Nikdy se mi nestalo že jsem objednal vel 64 a poslali mi 58 !!!

Reakce obchodu Tradetex

žádnou reklamaci ani informaci jsme od Vás neobdrželi. Pokud došlo k chybě, tak se moc omlouváme. Velikosti Vám vyměníme – samozřejmě na naše náklady. Případně vrátíme peníze. Stačí nás informovat – obratem vyřídíme.

Hezký zbytek dne
    tradetex.cz

- zatím nestíhají dodávat zboží

Reakce obchodu Tradetex

děkujeme za Vaše hodnocení. O zboží byl příliš velký zájem a rychle se vyprodalo i u dodavatele. Je nám líto, že nedorazilo v požadovaném termínu.

S přáním hezkého dne
    tradetex.cz

Číslo oděvu neodpovídalo!!! Jinak s rychlostí dodání jsem spokojená, ale objednané kalhoty neobléknu, jelikož jsou malé velikosti. Sbohem!

Reakce obchodu Tradetex

děkujeme za Vaše hodnocení. Mrzí nás, že Vám vybraná velikosti neseděla. Zboží můžete samozřejmě vrátit. Nabízíme také možnost zboží zdarma vyměnit za jinou velikost.

S pozdravem a přáním hezkého dne