• nekvalitní zboží

• nedostatečný montážní návod

Reakce obchodu Torriacars

děkujeme. Prosím můžete se s námi spojit a probrat návod jak jej zlepšit? Na množství prodejů a naše video návody k návodu psanému si zatím nikdo nestěžoval. Rádi jej vylepšíme. Děkuji

• Dlouhá doba dodání
    • Žádné informace o zpoždění objednávky

Objednáváme zde pravidelně, ale dodací lhůta není nikdy dodržena. Obchod ani nijak neinformuje o zdržení oproti uvedené době.
    Dodání je nutné vždy urgovat a trvá ještě klidně několik dalších týdnů.

• zboží není v kvalitě jako bylo vyobrazeno

nikdy více zboží je jen laciná napodobenina nabízeného zboží na obrázku

Reakce obchodu Torriacars

Dobrý den, objednal jste si potah pro psa BEN. Potah je černý a je ušitý tak jak deklarujeme. Co na něm bylo jiné než na obrázku? Obrázek je focený u nás před firmou ve firemím vozidle.
    Děkuji za reakci.
    TorriaCars

žádné informace

• reklamoval jsem první dodávku pistoůe EXOL na infio a nedostal jsem vyjádření, druhá dodávka Profi pistol jsem zatím nevyužil

nevim hodnotit zatial mi nič neprišlo

• Velice špatná komunikace.
    • Difuzér nebyl funkční, zboží jsem odeslala zpět, čekám na vrácení peněz.

Nemám co hodnotit ani po týdnu zboží nedorazilo 29.9 objednáno předpokladanej termin doručení 30.9 a dnes je 6.10 .vše udajně skladem

• Pracovnici nemaj přehled o objednavkach

zboží mi nikdo nedoručil !!!

• Nekomunikují, zboží nedošlo

Žádná komunikace ze strany obchodu, zboží vůbec nedošlo

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Objednal jsem vrták 1000/25 ale dorazil vrták 260/25. Psal jsem na mejl, ze doslo k nejake zamene ci chybe v udaji na eshopu... Vrtak vracet ani vymenovat nechci ale aspon mohli napsat "sorry mame tam nejaky bordel". Ale zadna odezva. Pro to ale eshop nezatracuji a chapu ze doslo k nejake chybe....
  • zboží nemá český návod!!!

• Čekám již měsíc na zboží a nic

Reakce obchodu Torriacars

Dobrý den, omlouváme se. Dodavatel má problémy s dodávkou v této době. Informovali jsme Vás na email. Prosím o kontrolu.
    Děkujeme za pochopení. Team Torria

• nikdo mě neupozornil na to,že mi bude zboží dodáno (snad) za měsíc,vidím to jako podvod na zákazníka,to by mi přišlo dřív z Číny,zakázku zruším,za měsíc to již nepotřebuji
    • již nikdy více

špatná komunikace,bylo by asi od firmy slušné upozornit mě,že zboží nemají na skladě

Reakce obchodu Torriacars

Dobrý den, informaci jste bohužel měl hned při nákupu. Jak u produktu, tak i v košíku. I do mailu jsme Vám poslali předpokládaný datum dodání ihned po objednání. Děkujeme za recenzi

co mám ohodnotit, když jsem nic nedostal.
    Je zvykem dodat zboží a pak se ptát

Reakce obchodu Torriacars

Děkujeme za reakci. I když ji trochu nechápeme protože od Vás někdo výrobu potahu stornoval.
    Jinak Vám samozřejmě rádi zadáme výrobu potahů.

Nehodnotím přímo záporně, ale když si objednám výrobky co jsou skladem a obchod mi zašle informaci o termínu doručení, beru to jako závazné. Slušelo by se ozvat, že výrobek již není skladem a že se tím pádem mění i uvedený termín doručení, abych se nemusel dotazovat.