Na nudně chybí stahovací šňůrka. Bylo by dobré kontrolovat, co odesíláte. Vzhledem k tomu, že boží bylo doručeno nekompletní/poškozené, mi nepříjde fér odesílat vratku na vlastní náklady.

Objednávku zrušil obchod z důvodů, ze zboží není na skladu. To bych pochopila, ale tohle stejné se stalo dalším dvěma kamarádkám.
    Udělejte si na skladu pořádek. U všech objednávek šlo o plavky, které jsme potřebovaly na dovolenou.

• zajímavé zboží
    • pomalá dodávka zboží, jestli vůbec dorazí

• Obchod nabízel velikost bot 39, dorazila mi velikost 37. Sama jsem si dojela do obchodu Na Poříčí pro správnou velikost, boty byly v obchodě o dost dražší. Nyní musím špatnou velikost na vlastní náklady zaslat zpět.

Obchod nabízí velikost, kterou nemá na skladě.

Druhá objednávka a opět zboží s čipem...

Zboží dorazilo špinavé. Obal roztrhání .

• Podpora neodpovídá klientům

Skladové zásoby uváděné na e-shopu neodpovídají skutečnému stavu skladu, po objednání hrozí že Vám část nedodají a Vy musíte nakupovat zase jinde a platit znovu poštovné, i když jste si vybrali právě tento e-shop z důvodu že mají vše co jste potřebovali!!!

• Zboží dodáno jen částečně

nemožnost si vyzkoušet objednané zboží, nepříjemný prodavač

3x jsem objednal zboží, které bylo skladem, za 24h mi vždy přišla z obchodu zpráva o stornu objednávka bez udání důvodu. Takže jsem strávil týden objednáváním znovu a nic. Nikdo se mě nepokoušel kontaktovat, až jsem musel 2x volat a neví, proč to bylo dostupné a ve skladu ne. Absolutně není propojen sklad s intenternetem, žádná inventura nic. Hrozná zkušenost!!!

Zbozi doslo rychle. Pokud ale chcete vyuzit darkovy voucher na urcitou castku a objednate si zbozi napriklad za 5000,- a voucher mate na 2000,- , zadne zbozi vratit nesmite. Kdyz napriklad vratite zbozi za 2000,- nevrati vam penize zpatky ale opet pouze voucher. Pokud vam tedy zbozi nepadne, darkoveho voucheru se nezbavite a musite objednavat do nekonecna anebo darkovy voucher hodit do kose a prijit tak o danou hodnotu. Proto obchod nedoporucuji, protoze i za darkovy voucher bylo zaplaceno - neni to pouze slevovy kupon.

• Dostupnost

Brýle jsou na vyhození,poslat odřené brýle,špinavé a vybledlé to chce odvahu.Posilam zpět a chci peníze.

• rychle odeslani
    • nemoznost vymenit zdarma produkt i kdyz velikost boty neodpovida EU velikostem
    • chteji zaplatit 60 Kc za Zasilkovnu, a pak 129 Kc za vymenu, i kdyz velikost neodpovida objednanemu zbozi
    • bylo mi odpovezeno ze nemohu reklamovat velikost zbozi
    • musim resit zdlouhave pres COI, jakym zpusobem doslo k zamitnuti reklamace
    • vsem doporucuju zde NENAKUPOVAT

Moje velikost je 44 max 44.5 u vsech bot. Zabky jsem si objednal 45 EU. Jsou mi male, kratke. Bud je spatne uchycen stred vedle palce, nebo jde o spatne cislovani. Sam prodejce mi napsal, ze se velikost u kazde znacky lisi, ale jako duvod k reklamaci to nevidi, i kdyz jsem si zakoupil 45 EU, ktera je mi mala a k nicemu. Tady uz urcite nenakoupim, vsem znamym doporucim se vyhnout.

Odpoved prodejce: je nám líto, ale tímto způsobem se zásilkovnou nespolupracujeme, nemáme tedy k dispozici vratkový kód.
    ​Ve Vašem případě není možné proplacení nákladů na dopravu, nejedná se o reklamaci - poškozené zboží, ale nevhodnou velikost, která se u každé značky liší.

• Rychlé doručení, bezproblémová komunikace
    • Zboží pomačkané a zatuchlé

V tomto obchodě jsem nakupovala už po druhé a v prvním případě vše super. Ale podruhé do dnešního dne díky jejich chybě nemám ani peníze ani bundu .když jsem se ptala se emailem před dvěma dny tak mi nikdo neodpověděl. Poslali mi úplně jinou bundu a ještě menší velikosti a tak jsem zvolila jinou nudné do protihodnoty a bohužel nemám nic .

• V e-shopu nabízené zboží neměli, objednávku zrušili.

• Nějaké zboží zabalené nějaké ne
    • Ani jedna nálepka

Pokud něco prodávám tak balené

• Nějak mě nic moc nenapadá.
    • Namísto hodinek vám pošlou maketu do výlohy. WTF???