• Dlouhá čekací doba

• Tohle zbozi jsem si nekoupil.
    • Dotaznik prisel na bezecke boty
    • Ja si ale koupil helmy a kalhoty
    • Mate tam v tom neporadek.

Reakce obchodu TOPSKI.cz

Dobrý den, prosím Vás o OBJEKTIVNÍ HODNOCENÍ obchodu, protože dotazník co vám přišel, je ze strany HEUREKY, ne od nás.. Takže nepořádek je na strane HEUREKY.

Prosím o přehodnocení vaší recenze, děkuji

TopSki sport

Na internetovych strankach, je uplne jina fotografie, nez nabizene zbozi. Komunikace pomala, vraceni penez jeste neprobehlo.

Zbozi mi prislo poskodene. Domluva bola o vymene kus za kus. Uz je to vyse 10 dni a nove zbozi stale nedoslo. Obchod prestal komunikovat. na tel cislo sa nedovolate. Keby som vedela ze tzv vymena bude takato zdlhava tak by som vyuzila narok odstupenia od zmluvy.

Dostupnost zboží uváděna prodejcem 1-3 pracovní dny, platba vyžadována předem. Již měsíc se nic neděje!!! Po telefonátu na firmu mi bylo s ledovým klidem sděleno že se jim posunuly termíny dodání, na eshopu stále Info dostupnost 1-3 dny!!

• Platba předem.
  • Psali ze mají skladem, až jsem objednal, tak najednou nebylo

Nemožnost platit při převzetí zásilky.

• nedodržený termín dodání

• V nabídce obchodu je možnost platby dobírkou, tu Vám ale systém vůbec nenabídne !!! Jediná možnost je úhrada předem, která Vám do objednávky sama naskočí. Zboží nebylo skladem = bylo k 30.1.2022 údajně naskladněné, čekal jsem s úhradou až se objeví, že opravdu naskladnili. Jenže obchod zaslal e-mail, že pokud neuhradím peníze předem stornuje objednávku. Mezitím jsem u výrobce zjistil, že letos už u nich na skladě požadovaný typ a délku běžek mít nebudou, a proto že to byl dárek provedl jsem úhradu. Do teď běžky nepřišli, obchod doplnil na e-shop informaci, že běžky v požadované délce nemají a peníze zpět také nemám. Tož zvažte nákup sami.

• Široký sortiment zboží
    • Sídlí na Slovensku
    • Neochota

Koupil jsem si běžky i s vázáním. To ale nebylo nainstalované na lyžích. Z popisku na webu to nebylo jednoznačné, což bych asi přežil. Problematicky bych ale hodnotil to, že e-shop poslal vázáni bez jakéhokoli manuálu na instalaci a když jsem jej po zákaznickém servisu požadoval, bylo mi řečeno, že jej nemají a dále nezájem... Vzhledem k tomu, že komunikují přímo s dodavatelem, nemyslím si, že by jim dělalo problém návod pro zákazníky sehnat. Vázání jsem nakonec nainstaloval úspěšně i bez návodu, nicméně mne to zbytečně zabralo 2-3x více času.

zboží ani po dvou měsících nedorazilo

Naprosto tristní komunikace. Zboží platíte v plné výši i když není skladem.
    Žádné informace o zpoždění dodávky i když jde o několik týdnů.
    Velké zklamání

Objednala jsem 16.11. běžky jako dárek k vánocům, ihned zaplatila a dodnes nedorazily. Takže zkažené vánoce.....

Neřeší reklamaci

Zboží jsem objednal, jediná možná platba byla předem. Do zaplacení obchod komunikoval, od té doby nekomunikuje.

zbozi chteli zaplatit dopredu, bez moznosti vyberu a az pote mi sdelili na muj dotaz, ze nezarucuji dodani do vanoc. Obednano v listopadu.

• telefonická omluva, peníze vráceny
    • chyba v nabídce, takový rozměr zboží vůbec obchod nedodává

zboží objednáno, zaplaceno, nedoručeno, nikdo se neozývá, asi jsem přišel o peníze...

Zboží objednána a uhrazeno a ticho po pěšině. Již tři týdny bez jakékoliv zprávy...