• Kvalitni znacky
    • Doprava zdarma

nafukovaci panny jsou opravdu velmi realisticke, samotneho me to prekvapilo... eshop ma v nabidce zbozi od overenych znacek takze kvalita je ta nejlepsi mozna

• široká nabídka
    • kvalitní materiály
    • diskrétní balení

Po dlouhém zvažování jsem nakoupil zde a bylo to dobré rozhodnutí, nemám co vytknout. Zboží přišlo rychle a v diskrétním balení

• Autentičnost panny
    • detailní a dobrý popis výrobku na stránce
    • doručení také v přijatelném čase
    • Mohly by být trochu moderněji pojaté stránky obchodu

Obchod hodnotím kladně, panna je velmi autentická, cena opravdu odpovídá velké kvalitě. Byly mi na panně udělány i drobné úpravy na míru, což ale považuji za tu cenu skoro za samozřejmost. Celkově jsem velmi spokojen.

• Perfektní domluva, často zanedbatelná komunikace tady fungovala
    • Panna perfektně vypada vizualne
    • Obchod fungoval i v krizovem stavu

Jsem velmi spokojená. Panny jsem objednávala na výstavu do zahraničí a pak na další přeprodej partnerům. Design pann je unikátní a jsou opravdu nejlepší na trhu, velmi tezke v Evropě získat právě takové...

• poměr cena /kvalita
    • komunikace

perfektní nákup, jsem rád že české obchody svojí kvalitou a rychlostí doručení dohnaly zahraniční konkurenci

• Výborný nákup
    • Zboží doručeno velmi rychle
    • Na panně není jediná vada, to co bylo v popisu - tak platí

Malinko horší zpracování webových stránek

• Největší vyber
    • Dobrý online nakup
    • Vše dorazilo, jak bylo slibeno

Obchod mohu doporučit. Jedná se o online prodejnu s pannami. Vše proběhlo tak, jak mělo. Panna uz přišla a mohu jednoznačně ohodnotit plným počtem hvězdiček.

• Perfektní je jejich nabídka, možnost zapůjčení panny domů, jelikož se jedná o dost velkou investici
    • Panny jsou neskutečně reálné a opravdu splní ucel:)
    • Doruceni výborne, kurýr dorazil presne

Panna jsem měl nejdříve doma na zkoušku. Topsexdolls byl první obchod na který sem narazil a jejich přístup, zejména právě díky zapujcce se mi moc líbil.

• Doprava zdarma při nákupu panny
    • Rychle zodpovezené otázky
    • Kvalitní panny a slušný výběr

Musím říct, že jsem udělal díky koupi panny dobrou zkušenost s tímto shopem. Během objednávání a následného doručení nenastal jediny problém.

• Obrovsky vyber dolls
    • Kvalita good
    • Paruky a veskere výbava na dolls
    • Doporučuji!

Fantasticky shopping. Nejlepsi kvalita v ČR.

• Panny opravdu vypadají reálne a mají spoustu vychytavek
    • Cenově vycházejí velmi dobře c porovnání s ostatní konkurenci
    • Rychle dodani

Za mě lehce chaotické www stránky.

• Obchod má už svoji reputaci, dělala jsem čtyři objednávky, vždy vše v poradku
    • Mají v tomto segmentu velmi dobrou dodací lhůtu
    • Panny jsou absolutně v nejvyšší kvalitě, mohu potvrdit s ohledem na spolupráci i s jinými firmami
    • Možná užší výběr doplňků

Jsem velmi spokojená s tím jak topsexdolls fungují. Nezaznamenala jsem jedinou vadu s ohledem na to, že to nebyl můj první nákup. Pochvala. Panny jsou opravdu v nejvyšší kvalitě.

• Panny jsou opravdu neskutečně propracované
    • Sympatické vystupování obchodu na tel.cisle-Příjemny přístup
    • Kvalitní detaily

Jednoznačná spokojenost s tímto obchodem. Určitě mohu topsexdolls doporučit dále.

• Neskutečně propracovaná panna
    • Možnost dodělávek na míru
    • Komunikace za jedna
    • Doručení, rychle a v pohodě

Velká spokojenost s tím, jak panna ve skutečnosti vypadá. Využil jsem také nabídku zapůjčky před koupí. Solidní jednání také pro mne osobně velmi důležité.

• Perfektní kvalita vyrobku
    • Dobrá dodací lhuta
    • Materiál satu
    • Mohl by bt větší sortiment

Kupoval jsem šaty pro pannu. Opravdu realistické, ostatně jako panna. Uvítal bych jenom větší výběr na stránkách případně v kamenném obchodě.

• Opravdu vyborna cena saticek
    • Fungovali i v nouzovem stavi jako eshop
    • Jednoduche orientovani na www strankach

Cely nakup probehl v poradku. Saticky presne sedi na moji pannu. Navic prubeh doruceni nebyl vubec ovlivnen pandemii.

• Maji eshop i kamennou pobocku
    • Ochotne poradili pres telefon
    • Rychla dodaci lhuta

Poprve jsem kvuli uspore casu objednaval pres internet a vse dorazilo velmi brzy. Jinak mohu doporucit i kamennou prodejnu. Personal je extremne napomocny pri vyberu.

• Účinnost odstraňovače skvrn
    • Balení vydrží dlouhou dobu, stačí malé množství
    • Rychlé a přehledné stránky

Internetový obchod s pannami a jejich doplňky. Líbí se mi, že všechny produkty, které jsem v minulosti v obchodu koupil měly opravdu nejvyšší kvalitu.

• Dobré vlastnosti objednaných krajkových šatů
    • Cena/kvalita
    • rychlost doručení - tak jak uvedeno
    • webovky mi přijdou trošku slabší

Objednával jsem krajkové šaty a kvalitou provedení jsem byl mile potěšen - cena byla naprosto ok. Dodací čas výborný, jediné, co mi přišlo malinko nepřehledné byly webovky, ale to je věc názoru, Hodnotím 5 z 5.

• Dobrý produkt
    • Přehledná webová prezentace
    • eshop fungoval i při pandemii

S nákupem i finálním produktem jsem velmi spokojena. Doručení rychlé, jejich stránky přehledné. Firmu mohu doporučit.