jeden z výrobků vůbec nefunguje a ten druhý mizerně

Objednal jsem jednu drobnost a jeste nez byla odeslana, uz jsem mel dva maily s nevyzadanou reklamou, kterou jsem v eshopu zaklikaval, ze nechci. Celkove 9 emailu kvuli jedne male krabicce.

Při objednání bylo uvedeno, že je zboží skladem a stále nic...

Reakce obchodu TopLux.cz

Dobrý den, při objednání jste si zadal osobní odběr s platbou převodem. Zboží skladem bylo a je a čeká tu na Vás. Kdyby jste si zadal platbu "hotově/kartou na prodejně", nemuseli jsme čekat na úhradu, ale i přes to jste si pro zboží mohl přijít a změnit způsob platby na místě. Příjemný den, za tým TOPLUX, Petr

Dodali mi jiné zboží než jsem objednal a dále v dálkovém ovladači k LED byl sice ten plastový proužek k vytažení aby se nevybíjela baterie, ale baterie uvnitř nebyla - evidentně tam měla být, ale nebyla.
    Obchod nereaguje. Rozhodně nemohu doporučit.

Reakce obchodu TopLux.cz

Dobrý den, neevidujeme u Vás žádný hovor, ani mail. Jediný ovladač, ve Vaší objednávce, byl v originálně balené sadě, přímo od výrobce Immax, krerá byla uzavřena již z výroby. Pokud by jste se nám ozval, baterii bychom Vám rádi doposlali, nebo zboží vydobropisovali. Nemusel jste nám psát, kvůli baterii za 10kč, negativní hodnocení na všechny platformy. Vycházíme vstřích všem zákazníkům, kteří o to mají zájem. Příjemný den, za tým TOPLUX, Petr

• Dopravce zboží dosud nedoručil
  • Přišlo mi úplně něco jiného, a stále čekám až se mi někdo ozve kvůli výměně zboží. A stále nic.....

• Velký sortiment a snad i lákavé ceny

Dosti svérazná obsluha. V obchodě chybí drobné na vrácení nákupu za téměř poloviny tisícovky.
    V objednávce není uvedena otevírací doba obchodu a po telefonickém dotazu je mi sděleno, že si tuto informaci mám možnost vyhledat na GOOGLE !?!

• Nemám zprávu o stavu objednávky. Světla měla být na skladě .Jsou uhrazeny od 22.3. D.Pešková, obec Šléglov

neochota,asi to pány v prodejně Praha moc nebaví

Zakoupila jsem 2 lampičky Ecolite MATYS 7W jako dárek pod stromeček. Jedna z nich byla vadná. Domluvila jsem výměnu na termín po 2 týdnech, protože bylo po Vánocích a chápala jsem, že v době svátků a po svátcích nemusí hned vše být k dispozici. V den výměny jsem ráno volala do prodejny, zda zboží opravdu již mají, protože musím k nim přes celou Prahu a jedna cesta mi trvá hodinu. Bylo mi potvrzeno, že ano. Domluvili jsme se na odpoledne téhož dne. Přijela jsem ve 3 odpoledne a bylo mi řečeno, že je škoda, že jsem nepřijela dříve, že tyto lampičky před chvílí prodali. Jelikož jsem nechtěla celou anabázi opakovat, souhlasila jsem s tím, že vezmu jako náhradu lampičku vystavenou (prý 2-3 měsíce), zaprášenou a používanou potencionálními zákazníky a budu doufat, že jich nebylo mnoho. Bylo to mé rozhodnutí, ale hořká příchuť z tohoto obchodu ve mně zůstala.

• Je s podivem že LED trubice 2500lm svítí stejně jako1600lm, někde je chyba.

Světla objednaná nepřišela. Místo nich přišly jiná .

Bohužel mi přišlo zářivkové světlo s naraženým rohem. Balení bylo v pořádku.

Reakce obchodu TopLux.cz

bohužel se tyto patálie při přepravě zboží občas stávají. Snažíme se zákazníkům poskytovat nadstandardní servis. Můžete využít možnost bezplatné výměny poškozeného svítidla kurýrem, za nové. Stačí nám zavolat nebo napsat mail. Výměna poté proběhne hned následující den na Vámi preferevané adrese. Příjemný den.

Za tým TOPLUX, Petr

zakoupená součástka neplní to co by mněla

Obchod odmítl reklamaci, a GLS přijme reklamaci jen od odesílatele. Rozhodně nedoporučuji zde nakupovat!

Dřív než zboží dorazil dotazník.

• Vracení peněz proběhlo bezodkladně.

Po zaplacení objednávky , která byla avizovaná jako skladem s bezodkladnou expedici jsem po několika dnech urgoval informaci o doručení . Obchod reagoval informaci, ze zboží poptava u dodavatele s nejistým termínem doručení . Velmi neseriózní informace při objednávání přes e-shop, nedoporučuji.

Zboží přišlo 2x špatně čekám na 3 pokus

• bez upozornění jiný prodlužovák než jsem si objednal

• Dobrý a funkční produkt, který jsem jinde nesehnal.
    • Pomalé vychystání objednávky. Zboží které je skladem, musí být maximálně druhý den připraveno k vyzvednutí, lépe ještě tentýž den, jak je železným zvykem u konkurenta na T.
    • Nefunkční platební terminál na karty.
    • Objednávka nebyla připravena k odběru, až po mém příjezdu ji začala obsluha vychystávat.
    • Komunikace, psal jsem, telefonoval, zcela bez odezvy.