• Milý a nápomocný personál
    • Zboží rychle připravené k vyzvednutí

• Dobrá dostupnost
    • Rychlé vyřízení
    • Ochotný personál
    • Velký výběr

S nákupem jsem byla spokojena, vše probíhalo v pořádku, není co vytknout.

• rychlé vyřízení objednávky
    • velký výběr elektrokol
    • profesionální personál

• velká prodejna
    • možnost vyzkoušení elektrokola
    • ochotný personál
    • dobrá dostupnost a parkoviště

Koupil jsem již druhé elektro kolo v této prodejně a jsem velice spokojen.
    Obě kola byla dokonale sestavena a seřízena. Skvělé jednání prodejců.
    Doporučuji. VS

• zboží označené skladem ve skutečnosti skladem není

• Velký výběr
    • Příjemný personál

S nákupem jsem byl spokojen. Doporučuji.

• nebylo možno zvolit jiného dopravce, prvně se ozval, když byl na adrese

nákup v pořádku, dodání má rezervy

• Super přístup
    • Dobře poradili

V Topkolo jsem nekupoval poprvé a byl jsem spokojený. Kolo jsem si před koupi mohl vyzkoušet a technici mi vysvětlili jak kolo udržovat.

• rychlá komunikace
    • profesionální přístup
    • zboží bylo na prodejně k vyzkoušení

Se službami jsem byl maximálně spokojen, elektrokolo jsem si mohl na prodejně před nákupem ještě vyzkoušet a vše mi bylo vysvětleno. Už se těším až se projedu.

• nabídka skládacího kola na internetových stránkách je prastará, dnes se uvedené kolo údajně nevyrábí; nechápu proto, proč jej stále nabízí

• nakupovala jsem poprvé

• velmi ochotný a znalý personál

prodavač mi dál zdarma klíč č. 18 a imbusové klíče

Do dnešního dne se zakázka "vyřizuje". O stavu vyřízení jsem obdržel pouze 1 x e-mail, tuším, že dne 20.02.2018. Od té doby nic. S takovým postupem obchodu jsme se zatím nesetkal.
    Pokud se nepletu, mělo být objednané zboží sladem.
    Pár dní ještě počkám a pak objednávku zruším.

V mém případě šlo o půjčení elektrokola na víkend. A víkend se opravdu vyvedl. Komunikace s prodavači výborná! Nechte si poradit. Pokud máte v plánu trasy nad 50km, určitě se Vám to vyplatí. Koupi e-kola v plánu zatím osobně nemám, ale jako zpestření a zkušenost paráda! 5*!

Reakce obchodu Topkolo.cz

Dobrý den, děkujeme a velice nás těší Vaše spokojenost. Budeme se těšit na případnou další spolupráci. S pozdravem team TopKolo

Velmi dobrá komunikace a ochota udělat něco navíc.

• ne

• Ihned volali, zda máme potřebné součástky k výrobku
    • Velmi rychlé zpracování objednávky
    • Rychlé jednání při dotazu na číslo zásilky, abychom měli přehled, kdy asi máme být doma, kvůli dodání
    • U každého obchodu i firmy oceňuji, když dokáže operativně, kolikrát jsem se setkala s tím, že byl problém něco vyhledat, zvednout sluchátko, nebo něco řešit hned a rozum mi nebral, proč nemohou můj problém řešit hned a vyřešit, proč je na to třeba 14dní. V tomto obchodě nebyl s komunikací a našimi otravnými otázkami :-) problém, vše rychle vyřešeno.
    • Navíc dobrá cena produktu
    • Neměli jsme po odeslání číslo zásilky, ale vše se telefonicky vyřešilo :-)

Dobrý obchod, dobré ceny, je zde možnost komunikovat a řešit, kdyby nastal nějaký problém a to VELMI oceňuji, působí to pak důvěryhodně za celou firmu, a ne jako nějací podvodníci (za mě třeba bonprix.cz-neslušní a nesolidní). Vždy se dívám na sídlo firmy a možnosti případné komunikace.