17.8. jsem objednal dvě shodná elektrokola v úhrnné hodnotě téměř 138 tisíc Kč. Jeden kus měl být skladem. Druhý den jsem volal do prodejny, zboží není, dají mi vědět. Další pracovní den se v prodejně zastavil můj kolega, odpověď - zboží není (ani ten jeden kus), dají mi vědět. Minulý týden jsem opět kontaktoval prodejce. Odpověď - kola nejsou u žádného dodavatele. Navrhli mi, že mi učiní nabídku na jiná kola. Souhlasil jsem. Situace je taková, že žádnou nabídku jsem dosud neobdržel, nikdo mě za celou dobu nekontaktoval a u objednaných kol je na jejich stránkách uvedeno "Skladem u dodavatele". Neumím si představit, jak tento obchod bude řešit např. reklamaci, když neumí vyřešit prodej výrobku. Velmi mě udivuje, že nechtějí mé peníze.

• Výhoda je komunikace s obchodem....jsou milí,ale to mi výrobek neopraví ;-)

Bohužel výrobek je nekvalitně vyroben a s některými bateriemi nemusi plně spolupracovat jak má, bohužel vada výrobce,ale i tak si myslim že by měl obchod o tomto informovat před nákupem,bylo mi nabídnuto vrátit zboží zpět,ale stálo me to i poštovné a též bych pak musela shánět jinde a tak jsem se rozhodla nechat si obal na baterii upravit u známé Krejčové,coz se pak ale prodraží, tudíž buďte obezřetní a driv nez nakoupíte, doporučuji se ptát i na detaily at nedopadne te jako ja.

Reakce obchodu Topkolo.cz

vaše špatná zkušenost nás velmi mrzí, stejně jako to, že kvůli problému s výrobkem nedoporučujete náš obchod. Bohužel kvalitu konkrétních výrobků nemáme možnost přímo garantovat. Zboží samozřejmě pravidelně kontrolujeme, ale není v našich silách ohlídat vše, co nám od výrobců přijde. Jediné co můžeme jako obchod udělat, je nabídnout vám výměnu zboží nebo vrácení peněz, což bylo z naší strany dodrženo. Budeme rádi, když u nás zase v budoucnu nakoupíte a přesvědčíte se sama, že jste pravděpodobně jen náhodou natrefila na kus, který vám nevyhovoval. Děkujeme!

• Zboží nedorazilo a obchod ani nijak nereaguje - help desk ani na několik dotazů žádná reakce

Vadilo mi, že bylo jen výdejní okénko. Ale to si není chyba obchodu.

Reakce obchodu Topkolo.cz

Dobrý den Miroslave! Mrzí nás vaše hodnocení a to, že nás nedoporučujete jen kvůli výdejnímu okénku, které musíme mít z důvodu nařízení vlády. Věříme, že i tak u nás budete dále nakupovat a nabíjecí stanice vám bude dobře sloužit. Topkolo

• zboží označené skladem ve skutečnosti skladem není
  • nabídka skládacího kola na internetových stránkách je prastará, dnes se uvedené kolo údajně nevyrábí; nechápu proto, proč jej stále nabízí

Do dnešního dne se zakázka "vyřizuje". O stavu vyřízení jsem obdržel pouze 1 x e-mail, tuším, že dne 20.02.2018. Od té doby nic. S takovým postupem obchodu jsme se zatím nesetkal.
    Pokud se nepletu, mělo být objednané zboží sladem.
    Pár dní ještě počkám a pak objednávku zruším.

• ne