• Vyzvednou mi kolo, provedou servis, a dovezou zpět.
    • Personál rozumí své práci
    • Příjemné prostředí a komunikace

• Velká ochota personálu
  • Zboží nedorazilo a obchod ani nijak nereaguje - help desk ani na několik dotazů žádná reakce

• profesionální přístup, ochota, vstřícnost

Určitě doporučuji všem nákup v tomto obchodě.

Zboží je super. Byl trochu problém s PPL, příště vyzvednu osobně. Obchod je fajn.

Vadilo mi, že bylo jen výdejní okénko. Ale to si není chyba obchodu.

Reakce obchodu Topkolo.cz

Dobrý den Miroslave! Mrzí nás vaše hodnocení a to, že nás nedoporučujete jen kvůli výdejnímu okénku, které musíme mít z důvodu nařízení vlády. Věříme, že i tak u nás budete dále nakupovat a nabíjecí stanice vám bude dobře sloužit. Topkolo

• Zboží bylo skladem
    • Ochotný personál

Objednala jsem zrychlení elektrokola jako dárek. Na prodejně mi poradili co zakoupit a následně i manželovi namontovali. Je maximálně spokojený.

• Velký výběr
    • Mohla jsem si kolo po dohodě vyzkoušet
    • Rychlá doprava

Vše bylo v pořádku. Kolojsem si vybrala na eshopu, jsou doma vyzkoušela a koupila. Určitě doporučuji. Přístup pána, který přijel byl na jedničku.

• spokojenost

Reakce obchodu Topkolo.cz

Dobrý den, děkujeme za vaše doporučení. Jsme rádi, že jste byl spokojený a budeme se těšit na další návštěvu.

• Rychlá domluva
    • Výběr z více typu baterii
    • Parkoviště

Dobře poradili přes telefon a e-mail. Zaslali na výběr více možností. Měl jsem hodně dotazů a na vše reagovali i přes mail během několika minut.

Reakce obchodu Topkolo.cz

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste byl spokojený a budeme se těšit na další návštěvu. Ať vám větší baterie dobře slouží!

• Možnost vyzkoušet si více kol
    • Poradili s výběrem optimálního modelu
    • Doporučili mi šikovné doplňky

Všechno bylo v pořádku. Nákup proběhl tak jak by měl. Už se těším až kolo projedu.

• Přehledný e-shop
    • Zboží přišlo druhý den
    • Fajn cena

Objednávala jsem balíček na čištění elektrokola pro přítele. Nákup přes e-shop byl rychlý

Reakce obchodu Topkolo.cz

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste byla spokojená a budeme se těšit na další návštěvu.

• Prijemny personal
    • Poradili se zapojenim

Nakup probehl v poradku, zbozi bylo pripraveno uz v den objednani k vyzvednuzi. Neni co vytknout.

• velký výběr sortimentu
    • příjemní prodejci

U nákupu jsem si zvolil jejich expresní dopravu. Kolo jsem měl doma ještě v den objednání - perfektní.

• přehledný eshop
    • rozsáhlý sortiment
    • příjemní prodejci

Cca dva roky zpět sem si koupil elektrokolo, které do teď bezvadně funguje. Servisy a nákupy doplňků jsou v tomto obchodě zcela bez problémů.

Naprosto perfektní.

• Dostupná prodejna s parkování
    • Ochotný personál

Vše proběhlo v pořádku, vysvětlili ovládání elektrokola, ještě jsem dokoupil nějaké doplňky a druhý den už si šel na kole zajezdit.

• Obrovský výběr kol, příjemná obsluha co maximálně splní všechna přání, výborná káva

Neváhejte a navštivte, vždy si vyberete!

• Vše proběhlo naprosto korektně.Dobrá komunikace včetně úplného vysvětlení otázek.

Vřele doporučuji.

• Výborná komunikace po telefonu, opravdu ochota
    • Dobrá cena a skvělý výber
    • Prehladný web
    • Trochu opoždené potvrzení objednávky po mailu, ale po zeptání se ustretové promptné vyřízení

Skvelý obchod, ocenujem ustretovu telefonicku komunikáciu bez vyžiadania!