• Prislo neco uplne neco jineho nez bylo objednano a jeste poskozeno!

Objednal jsem si zboží, které bylo skladem. Zadal jsem platbu převodem.
    Zboží jsem celkem nutně potřeboval a spoléhal na to, že e-shop, pokud má zboží skladem, tak bude vcelku obratný, jako spousta jiných.
    Za celých 14 dní jsem se nedočkal ani potvrzení objednávky, vůbec nic, žádná komunikace, nezájem ze strany obchodu.
    Až potom přišla drze faktura s tím ať to zaplatím, bez jediného slova vysvětlení. O omluvu nestojím. Ale, když vám odjíždí chlapi na montáž do zahraničí, kde zboží potřebují a vy pořád jen čekáte kdy přijde aspoň ta faktura s datumem dodání aj. a pořád se nic neděje, tak to není u mně seriózní jednání.
    Kdybych měl takhle fungovat, tak si nevydělám ani na suchý chleba. A moje zákazníky nezajímá, jestli jsou dovolené, nebo ne. Musím se starat, i když jsem na dovolené.
    Já si zavolal u nás do kamenného obchodu a zboží, které skladem neměli mě do druhého dne sehnali. Jiní profici.
    Tento obchod nedoporučuji ani náhodou.
    Půl hvězdy za to, že se obtěžovali aspoň tu fakturu poslat.

Reakce obchodu topeni-koupelny

Dobrý den děkujeme za recenzi, byť jste neuvedl pravdivá fakta. Objednal jste si zboží s platbou převodem před dodáním zboží. V tomto případě čekáme na odeslání se zbožím až když je uhrazena částka na náš účet.Žádná platba bohužel od Vás nedorazila. Doporučujeme Vám při objednání zboží číst za jakých podmínek jste si zboží objednal. Můžete objednávat zboží s platbou při převzetí zboží ,které je ihned odesláno. Tímto se příště vyvarujete potíží, které si způsobujete sám, ať už zboží objednáte u nás či v jiném eshopu.

Přejeme Vám hezký den.

team topeni-koupelny.cz

Trvalo 3 dny než byli schopni dodat fakturu a pak trvalo dalších 6 dní než zjistili , že peníze mají dávno na účtu . A to až poté , co mi volala paní ze skladu , kdy zaplatím , že už má připravené zboží k odeslání . Takže hlavní problém je s nějvětší pravděpodobností v tom , že mají naprosto neschopnou účetní .

• Teď už nevím.
    • Na objednávku nebyla mimo potvrzení z automatu žádná reakce.

Objednávku potvrdili, ale zatím nedodali a ani nám nedali vědět.

• zboží došlo
    • zboží- zásilka byla hozena přes dvoumetrová vrata , zásilku jsem de facto nepřevzal, neboť jsem převzetí nepodepsal

Obchod přislíbil, že částka za dopravu bude vrácena , ale do dnešního dne tak neučinil.Zásilka byla hozena přes vrata na betonovou dlažbu.Na stížnost se obchod již neozval.

Vážený pane,
    udivuje nás, jak je možné, že uvádíte takto lživé informace.
    Z naší strany bylo spněno vše jak bylo objednáno.To , že se doručující služba zachovala tak jak popisujete bylo řešeno. S Vámi 3x. Tento problém byl řešen i s přepravní službou, která toto s Vámi řešila. Bylo s nimi dohodnuto, že v rámci vzájemných obchodních vztahů přepravní služba vrátí přepravné a Vám bude následně zasláno. Jedná se o 130 Kč. Jelikož ještě nebyla částka k naší firmě dobropisována, nelze vystavit dobropis vůči Vám. Je velmi jednoduché pod rouškou anonimyty uvést nepravdivé informace.

• vše již je uvedeno
    • VŮBEC ŽÁDNÁ KOMUNIKACE OBCHODU.

tento obchod jsem použil poprvé a naposled

• Výhody-příznivá cena.
    • Hlavně administrativa.Nejdříve mi nebyla zaslána faktura na zaplacení zboží,čímž se všecno prodloužilo a nakonec při dodání zboží na mě bylo vymáháno další dopravné i když jedno už bylo zaplaceno ve faktuře.

V tomto podniku bych prozatím nedoporučoval nakupovat,dokud si nedají do pořádku vnitřní záležitosti a to hlavně ve fakturačním a dopravním střediskem.

Reakce obchodu topeni-koupelny

děkujeme za vaši recenzi. Rádi bychom uvedli některé skutečnosti. Na fakturu nemusí v našem obchodu zákazník čekat, neboť při uzavření objednávky se Vám nabízí možnost vytisknout zálohovou fakturu, na základě které můžete uskutečnit platbu, což jste neučinil. Zboží bylo pro Vás připraveno ale čekalo se na platbu. Co se týká duplicitní dopravy, nebylo nic po Vás vymáháno, zásilku jste nemusel přebírat. Dopravce požadoval zaplatit přepravné protože měl v systému chybně nastaveno , že jste plátcem dopravy. Toto bylo s dopravce vyřešeno a Vám s omluvou /byť se nejednalo o chybu u nás/ zaslána platba za dopravu na účet.

• Dobrá cena
    • Hlavní zápor v nabídce platby a přepravy mají možnost platby dobírkou a doprava poštou
    • ovšem ve skutečnosti říkají, že poštou neposílají a mají uvedeno i v obchodních podmínkách! Dokonce službu i vyčíslenou v Kč nechápu! Mám vytištěnou celou objednávku i obchodní podmínky!

Můj názor na obchod je pozitivní, paní na telefonu příjemná, ochotná v mém případě předala pana vedoucího a tak jsem dořešila můj problém s panem vedoucím a došlo k dohodě, že rušíme objednávku po vzájemné dohodě! Já moc příjemná nebyla čekala jsem na zásilku celý den a nic mi nedošlo! Tedy objednala jsem si kouřovody 120 dne 29.6.16
    připouštím byly svátky 9.7.16 potvrzeno odeslání a dnes 12.7.16 stále nemám, ale mám od 10.7.16 tento dotazník na hodnocení! Kdo má vlastní dopravu lze nakoupit osobně a nic není problém Já vyřeším jinak a za víc peněz! Žena si musí poradit sama! Mrzí mi to, ale to je život!

• bacha na ně nekomunikují

Byl mi poslán kotel bez příslušenství.Už měsíc netopím v domě.Kotel mi je na nic,když nemám příruby,těsnění,termostat atd.Už čekám týden na dodání chybějících dílů a do ted nic nedorazilo.Mají na to prý měsíc!!!To asi v baráku umrzneme.To ale nikoho nezajímá!NEDOPORUČUJI!

Obchod odeslal úplně jiný typ radiátorů než jsem si objednal - bez toho aby mi dali dopředu vědět.
    Tyto jiné radiátory byly navíc levnější než mnou objednané.
    Po telefonickém rozhovoru, jsem se dozvěděl, že v obchodě o záměně ví a považují to pravděpodobně za normální stav - poslat něco jiného než je v objednávce.
    Jiné adiátory jsem si nakonec ponechal, ale můj přeplatek mi do této doby zpět nepřišel.

Obchod rozhodně nedoporučuji!

• Infolinka

Objednal jsem prechodku 130/150 a proste je spatne vyrobena nejde nasadit

• Neúnosně dlouhá doručovací doba u zboží, které bylo avizováno jako skladem.
    • Nedostatečná komunikace, na urgenční mail nepřišla zádná odpověď.
    • Nepřijatelné jednání zásilkové služby - balík byl položen na podlaze před bytem v jiném patře, aniž by kdokoliv zazvonil!

V dnešní dravé konkurenci nepřeberného množství obchodů s tímto sortimentem nemám důvod se do tohoto obchodu znovu vracet.

• Komunikace. Nereagují na emaily, nezvedají telefony.

Přes internet zde nedoporučuji nenakupovat, jelikož pokud něco z vaší objednávky nebude, nikdo vám to nesdělí. Možná po dlouhé době na váš několikátý telefonický dotaz. Na emaily se tento obchod neobtěžuje odpovídat. A neplaťte předem, předejdete problémům. s tím, že když už se telefonicky dohodnete na nekompletní dodávce zboží, nepočítejte, že peníze vám budou vráceny hned. Mně peníze zpět zatím nedorazily a myslím si, že tři dny je dost dlouhá doba na převod. Samozřejmostí je poté nezvedat telefon uvedený pro reklamace zakázek. Tahle firma možná dobře funguje jako kamenný obchod, v mém případě však špatně jako internetový obchod.

• široký sortiment
    • chci zboží vrátit z důvodů nevhodného rozměru, ale na mail neodpověděli

• Velký sortiment zboží
    • Většina zboží není skladem a u neobrátkového sortimentu delší dodací lhůty

Nakoupil jsem, protože zde zboží bylo skladem. Zboží uhrazeno platbou z účtu předem. Dodací termín cca 10 dní, zboží přišlo uvnitř nepoškozené krabice rozbité. Podal jsem reklamaci tentýž den, po třech týdnech mi přišla informace o zamítnutí reklamace. Výsledek = zaplacený produkt, který je rozbitý a není plně funkční. Obchod NEDOPORUČUJI !!!!

Reakce obchodu topeni-koupelny

děkujeme za vaši recenzi, byť musíme některá tvrzení opravit. Zboží Vám bylo doručeno 28.4. 2015. Zásilka byla od přepravní služby převzata bez výhrad bez poznámky o poškození boží do přepravního listu. Po zaslání reklamace /poškození krytu svorkovnice/ bylo toto ihned řešeno s přepravní službou . O všech krocích a komunikaci s přepravcem jste byl informován. Na vyřízení reklamace je lhůta 30 dnů, která je stanovena zákonem. I když se snažíme reklamaci vyřídit co nejdříve, jsme bohužel vázáni vyjádřením zásilkové služby. Z naší strany bylo zboží předáno k přepravě v bezvadném a nepoškozeném stavu. Vzhledem k tomu, že se jedná o zanedbatelnou škodu /poškozené platové víčko/, zašleme Vám kryt zdarma bez ohledu na to, že jsme Vám žádnou škodu nezpůsobili.

Připojujeme vyjádření zásilkové služby:

na základě reklamace zásilky č. XXXXXXX, kterou jsme od Vás obdrželi dne 12.5.2015, jsme provedli reklamační šetření.

V průběhu přepravy realizované naší firmou jsme na zásilce nezaznamenali jakékoliv její poškození nebo okolnosti tomu nasvědčující. Uvedenou zásilku jsme do přepravy převzali dne 27.4.2015 a předali 28.4.2015. Po provedení vizuální kontroly zásilky, převzal příjemce zásilku v nepoškozeném stavu a tuto skutečnost písemně potvrdil řidiči do dokladu o doručení zásilky.

V případě, že by zásilka byla takto zjevně poškozena již v době doručení, měl příjemce o tomto zjištění nejpozději při převzetí zásilky informovat dopravce a zásilku přijmout pouze za podmínky písemného škodního záznamu a to formou Zápisu o škodě nebo přípisem do doručujícího listu dopravce. Bez tohoto zápisu nebo v případě, že dopravce odmítl tento zápis vyhotovit, není příjemce povinen zásilku převzít. Samostatný zápis o škodě nebo přípis o škodě do potvrzení o předání zásilky je podkladem pro následné uplatnění práv poškozené strany.

• Asi cena
    • Obrázky a popis jsou u všech radiátorů stejné,takže jsem objednal špatný,po telefoní dohodě 11.5.2015 opravena objednávka,dodnes (18.5.2015)bohužel radiátor nedošel.

Asi bych příště zvolil jiný obchod.

• Kvalitní boiler s tepelným čerpadlem za dobrou cenu. Vynikající je sledování dodavky speditérstvím Geis po internetu.
    • Klamavá reklama na internetu týkající se záruční doby, návod na instalaci a použití pouze v portugalštině, italštině a angličtině, ačkoliv dle zákona by měly být v češtině. Dodané zaruční listy jsou k jinému zboží než bylo dodáno. Nejistá záruční doba.

Se zbožím jsem spokojen, ale vůbec ne s dodanou dokumentací a zárukou. Na internetu firma nabízí záruku 5 let (http://www.topeni-koupelny.cz/bojlery-a-ohrivace-vody/bojler-s-tepelnym-cerpadlem-nuos-110), byl dodán ale jen záruční list pro boilery ARISTON platný pouze pro Španělsko, záruční list v italštině platný pro Italii, oba se záruční dobou 2 let, a záruční list v Češtině na plynové kotle Ariston se zárukou pouze 3 roky. Na faktuře již vůbec o záruční době není zmínka. Považuji to za vodění zákazníků za nos anebo důsledek lajdáctví.

Reakce obchodu topeni-koupelny

děkujeme za Vaši reakci. Vámi zaslané připomínky považujeme za velmi vážné a budeme je neprodleně řešit s firmou Ariston. Výrobky firmy Ariston expedujeme tak, jak nám byli výrobcem zaslány. Tyto výrobky nerozbalujeme a nepdoplňujeme dokumentaci k výrobkům.Ta je zasílána již výrobcem. Co se týká záruční doby, deklarujeme záruční dobu tak, jak ji nastavuje výrobce , je-li delší než povinná 2-letá záruka. Vaši připomínku zašleme neprodleně firmě Ariston s tím aby Vám zaslal správný záruční list.

Team topeni-koupelny.cz

• ačkoliv jsem zboží objednával protože bylo deklarováno jako skladem, stále ještě nedorazilo. Při telefonické urgenci mi bylo sděleno, že zboží již vypravují a stále nic....