Od objednání po doručení uplynulo 7 dní a nakonec přišlo jiné zboží!!

• Na e-shopu uváděli, že je zboží skladem a přitom nebyli schopni objednávku vykrýt

• Zaplatila jsem si 3 l, dostala 2,5 l

Reakce obchodu TopAlkohol.cz

Dobrý den, velice nás mrzí vaše reakce.
    Mohla by jste prosím uvést název láhve, aby jsme mohli tento produkt zkontrolovat?
    Děkujeme
    Nashledanou
    topalkohol

• Dlouhá doba dodávky

• Poslali jiný druh Cinzana než bylo na fotce. Bílé a rosé je rozdíl. Takže asi špatná fotka na eshopu.
    • Zboží nebylo připraveno.

• To bylo věčné dohadování a dopisování mailem, naštěstí p.Rusová byla ochotná a hodně mi pomohla. Příchozí faktura byla zmatená, naštěstí zase mi to dotyčná osoba vysvětlila. Ale v mém věku už nesnáším tyhle zmatky, navíc to je dárek ke 40. narozeninám pro staršího syna.Mám i zaplaceno přes účet do Aqua bank. Přeji vám mnoho úspěchů v podnikání a hodně zákazníků. Mgr. Květa Holubová

• Platba předem

Reakce obchodu TopAlkohol.cz

velice nás to mrzí, ale volba platby je na každém zákazníkovi. Na výběr je například platba online, hotově pokud zasíláme dopravní společností tak i dobírkou.
    V tuto chvíli opravdu záleží, co si zákazník zvolí a vyhovuje mu.
    Věřím, že Vás nikdo nenutil, aby jste volil/a platbu převodem.
    Děkujeme za pochopení.

Topalkohol.cz

• Jednu hvězdičku za rychlé vyřízení objednávky

Nula hvězdiček za to, že ač jsem se v požadované lhůtě (s rezervou) dostavil na výdejní místo, bylo mi akorát sděleno, že zboží již vrátili do skladu.

Reakce obchodu TopAlkohol.cz

velice nás tato situace mrzí, ale Vaše objednávka byla navrácena v pořádku. Objednávka je na výdejním místě je po dobu 7 dnů a Vaše objednávka byla na výdejním místě 8 dnů.
    Bohužel z důvodu uvolnění místa pro další objednávky je v době Vánoc nutné objednávky vracet v přesně stanoveném termínu.
    Děkujeme za pochopení.

• Kontrola doručení

• informace o (otevírací hodiny) pobočce na web. stránkách neodpovídají skutečnosti
    • tel. číslo nikdo opakovaně nezvedal
    • objednávka zrušena, ozvali se až po 2 dnech.
    • pobočka fyzicky ani ve výsledku nenalezena

Reakce obchodu TopAlkohol.cz

velice se Vám omlouváme, že jste při vyzvednutí objednávky měl potíže, nicméně veškeré informace, které máme na našich webových stránkách www.topalkohol.cz o prodejně, jsou aktuální a pravdivé.
    Na našich stránkách naleznete i foto prodejny a přesnou adresu.
    V případě, že si kolega odskočil, ponechává na dveřích jeho telefonní číslo pro případ, že někdo na prodejnu dorazí.
    Ještě jednou se Vám omlouváme za komplikace.

Topalkohol.cz

Objednáno 23.06. cca v 16:20, podle "sledování zásilek" 25.06. 14:00 zásilka převzata na podací pobočce, dodnes (29.06.) žádná další zpráva

Reakce obchodu TopAlkohol.cz

velice se omlouváme, ale bohužel tento fakt nejsme schopni ovlivnit. Nicméně máte pravdu, že doručování je dlouhé.
    V tuto chvíli je Vaše objednávka doručována.

• Docela dobré ceny
    • Katastrofální dopravce... řidič. Neochotný, arogantní... zboží vyházel (a to doslova) na cestu, pozdravit a slušné chování je mu cizí. Už si nic neobjednám!!!

Zboží v pohodě. Doprava a doručení nejhorší, co jsem kdy zažil. Už nikdy!!!

Reakce obchodu TopAlkohol.cz

velice se omlouváme a velice nás tato situace mrzí. Samozřejmě budeme kontaktovat dopravní společnost WEDO, která Vám zásilku doručila. Jelikož se nejedná o našeho řidiče, tak vice než zaslat stížnost s upozorněním, nemůžeme udělat.
    Ještě jednou přijměte naši omluvu, za společnost WEDO.

Topalkohol.cz

Při dopravě špatně těsnícím uzávěrěm unikla část obsahu do igelitového obalu který udržel kapalinu v krabici. Z venku tedy nebylo vidět žádné poškození. Uvnitř ale obsah rozmočil a poškodil nálepky lahve mimo ztráta obsahu. :-(

Nákup alkoholu bez problému. Nepotěšilo mě vyzvednutí v otevřené snobské hospodě na Starém Městě, pro kterou lockdown evidentně neplatí.

Bohužel jsem nedostal to co jsem potřeboval.

Reakce obchodu TopAlkohol.cz

velice nás tato situace mrzí, ale když Vám napíšeme email ohledně nadměrnosti zásilky a z tohoto důvodu ji nelze posílat přes dopravní společnost a nevejde se do jedné zásilky, tak se nám ozvete po dlouhé době (cca 1 týden), a když Vám odpovíme na Vaši odpověď, tak se nám zas neozýváte a najednou negativní recenze.
    Z tohoto důvodu byla Vaše objednávka 24.12.2020 stornována a Vy nedostal, co jste chtěl.
    Věřte, že nás to opravdu mrzí a jsme rádi, když můžeme vyhovět všem.
    Děkuji za pochopení a přeji Vám hezký rok 2021.

Topalkohol.cz

• Láhev přišla v pořádku, ale zarazil mě způsob balení, krabice obsahovala různé kusy tiskovin, obal z balení coca-coly atd. Předpokládala bych že u zboží vyšší cenové skupiny bude i odpovídající balení, už vůbec nepíši o vhodné krabici na láhev. Dostávám i křehkou keramiku, ale nikdy ne v tomto provedení balení.

• Zboží dorazilo až po urgenci. Ovšem místo 3 x 1/2 Tullamorek, dorazily 3 LITRY GRIOTKY. Děs. Takže znovu vše zabalit a poslat zpět.

Zboží dorazilo až po urgenci. Ovšem místo 3 x 1/2 Tullamorek, dorazoly 3 LITRY GRIOTKY. Děs. Takže znovu vše zabalit a poslat zpět.

Reakce obchodu TopAlkohol.cz

velice se Vám za tuto situaci omlouváme, bohužel se i tyto situace stávají.
    Je to nemilé pro Vás, ale i pro nás.
    Bohužel, rychlost doručování zásilek dopravními společnostmi, nejsme schopni ovlivnit.
    Ještě jednou se Vám omlouváme.

• Dražší než konkurence.

Nedodali zboží v termínu. Docela trapas, když jsme oslavenci místo objednané lahve dávali jen obrázek toho co měl dostat. Telefonicky se sice omluvili, ale to bylo všechno, žádný rychlý kurýr nebo něco takového ....

Reakce obchodu TopAlkohol.cz

velice se Vám za tuto situaci ještě jednou omlouváme. Je to velice ojedinělá a bohužel nepříjemná zkušenost.
    Ještě jednou přijměte naši omluvu.