• Po deseti dnech od potvrzené objednávky stále zboží nepředali dopravci. Zboží přitom bylo skladem.

Reakce obchodu Top4Fitness.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu.
    Velmi nás mrzí Vaše negativní zkušenost. Bohužel došlo ke zdržení dodávky zboží z našeho externího skladu, a tím došlo k prodlení odeslání i Vaší objednávky.
    Omlouváme za vzniklé komplikace. Doufáme, že Vámi vybrané zboží nakonec splnilo Vaše očekávání a budeme moc rádi, když nás navštívíte i v budoucnu. Věříme, že budeme rychlejší.

Janka, Top4Fitness.cz

• Slevy
    • Přišel mi jiný produkt než jsem si objednal. Vrácení je sice zdarma, ale musíte počítat s delší dobou vrácení. Ještě mi nepřišla uhrazená částka, která měla přijít nejpozději do včerejška, ale dodneška mi nic nepřišlo a zákaznická podpora zatím bez odpovědi. Poprosil jsem o slevový kód na další objednávku jako kompenzaci za chybně odeslané zboží, bohužel na to mi nebylo zodpovězeno.

děkujeme Vám za recenzi.
    Ještě jednou se omlouváme za vzniklou situaci. Jsme rádi, že vše nakonec proběhlo v pořádku a snad Vám sleva udělala radost.
    Budeme moc rádi, když nás navštívíte i v budoucnu. Věříme, že se tato situace již opakovat nebude.

Jana, Top4Fitness

neaktuální stav na stránkách, objednané zboží nebylo na skladě

Reakce obchodu Top4Fitness.cz

děkujeme za recenzi, u vaší objednávky vidím, že Vám byla doručena a přišla v termínu.

Lenka tým Top4Fitness

Objednala jsem zboží, přišlo jiné. Následná složitá komunikace. Napřed si mám zboží nechat, že vrátí peníze. Pak zase musím vrátit... Již mám obavy, že když objednám znovu, stane se to stejné. Člověk má radost, těší se a pak rozčarování, zlost, nervy, zbytečná ztráta času navíc. A přitom stačí, aby dotyčná osoba byla pečlivá a dávala pozor co balí, aby k podobným prohřeškům nedocházelo. Za mě nespokojenost!

děkujeme za recenzi.
    Mrzí nás situace, která nastala emailovou komunikací jsme se snažili všechno napravit.
    Snad příští objednávka bude již bez problémů.

Anička, tým Top4Fitness

Stav vyřízenosti objednávky je po 6-ti dnech “pohyb mezi sklady”, takže netuším, kdy zboží dorazí…

děkujeme za recenzi.
    Některé zboží se nachází na našem externím skladu, proto byla doba doručení prodloužena.

Anička, tým Top4Fitness

No po této zkušenosti nemůžu nic hodnotit zatim nic nedorazilo

Reakce obchodu Top4Fitness.cz

děkujeme za recenzi, zboží se nachází na více skladech a z tohoto důvodu při každé položce uvádíme předpokládané datum doručení.
    Mrzí nás vaše negativní zkušenost, věříme, že příště budeme rychlejší.

Lenka, tým Top4Fitness

Zboží vůbec neodpovídalo reklamě. Především barva naprosto odlišná, o velikosti by se dalo také pochybovat. Z boží musím vrátit, bohužel, měl to být pěkný dárek.

děkujeme za recenzi.
    Velice nás mrzí Vaše zkušenost.
    Věříme, že příští nákup bude lepší.

Lenka, tým Top4Fitness

• zboží zatím bez důvodu nedoručeno

děkujeme za zpět vazbu.

Zboží se nachází na externím skladu, z tohoto důvodu uvádíme vždy u objednávky předpokládané datum doručení.
    Věříme, že příští objednávka bude rychleji doručená.

strašně dlouhé čekání

• Internetový
    • První nákup

Zboží zatím nedorazilo,nevím proč.

• Prodejce uhrazenou objednávku po x dnech čekání zrušil bez jakékoliv předchozí informace z důvodu "nedostupnosti zboží".

čakám na tovar už desiaty deň, pričom mi včera napísali že to možno bude trvať ešte trochu dlhšie ... snáď to ale dopadne dobre... pozitívne je že o tom aspoň informujú

• Číslo bot neodpovídá, nejde vyměnit.

Na zboží nebyla poskytnuta sleva jako bylo stanoveno, z eshopu mi nikdo nereagoval na email. Celou objednávku posílám zpět.

Mají na eshopu věci psané skladem, přitom je skladem nemají, když jsem je na to upozornila dostala jsem slevu 100 kč

Reakce obchodu Top4Fitness.cz

Dobrý den, skladem máme vše co nabízíme na webu, ale u některého zboží je delší doba dodání, protože ho přeposíláme z jiného skladu na místo odkud expedujeme. Skladová dostupnost se mění podle toho kde je zboží a na kterém skladě. Slevu jsme vám dali jako omluvu. Příště si lépe přečtete dobu dodání, kterou posíláme i potvrzení objednávky. Pevně věřím, že nám zachováte přízeň. Děkuji

• Zboží nemají skladem jak je na stránkách uvedeno,takže doba doručení 3pracovnich dnů nereálná.velmi špatná komunikace.

Reakce obchodu Top4Fitness.cz

omlouváme se vám za delší dobu dodání, která byla způsobena přesunem z našeho skladu. Dopravu neustále zrychlujeme a zlepšujeme. Pevně věřím, že příště nám dáte šanci dokázat, že to umíme rychleji.
    Děkuji

• Spatne dodani zbozi

Zbozi objednani mezi svatkama.dodani do zasilkovny..7.1. a zbozi stale nikde udajne problem v zasilkovne kde objednavka “stoji” a ceka na rozvoz,2x jsem volala a nikdo mi nic neslibil

Reakce obchodu Top4Fitness.cz

Dobrý den, moc se vám omlouváme, ale vaše objednávka byla vytvořena 27/12 ve 21:50 a my jsme vaši objednávku předali do přepravy jak nejrychleji jsme uměli hned dne 28/12 v 05:38. Udělala jste si objednávku na výdejní místo zásilkovny, která měla své provozní hodiny upravené tak, že měla zavřeno. Při pozdějším pokusu zásilkovny o závoz na tuto vámi vybranou prodejnu již nebyly přítomni a proto objednávka dorazí na výdejnu až dnes odpoledne. Příště vám doporučuji zvolit kurýrní službu, která vám to doveze rychleji. Pevně věřím, že nám zachováte přízeň. S pozdravem Tomáš Humaj

• mají problém zaslat více kusů zboží :((((
    • zaslali zboží na špatnou adresu

Boty přišly špinavé,ale asi proto ta sleva.