• Jako jediný nabízí výrobek s požadovanými vlastnostmi.
    • Zboží nelze vyzvednout osobně na adrese
    • Heydukova- Libeň´,
    • to zejména znamená výdaj 155 Kč

Tento obchod bych určitě doporučil pro

- jeho serióznost
    - spolehlivost
    - rychlost vyřízení objednávky

• Přehledná nabídka zboží
    • Skvělá komunikace
    • Rychlé odeslání i dodání zboží
    • Ušetřený čas, který by se strávil zdlouhavým vybíráním a objížděním obchodů
    • Drahé poštovné, zatím jsem se s tak drahým poštovným ještě nesetkala a to nakupuji přes internet opravdu často...

Obchod nabízel zboží, které jsem potřebovala, za opravdu dobrou cenu. Cena se bohužel navýšila na poštovném a balném, což mě trochu mrzelo.
    Jinak jsem s obchodem po všech stránkách spokojená, výborná komunikace a domluva s prodejcem.
    Obchod bych doporučila

Reakce obchodu Top Top Shop

Cena poštovného je odvislá od smlouvy s dopravcem (v tomto případě PPL). Alza nabízí sice u shodného produktu nižší cenu za dopravu ale výrazně vyšší cenu za produkt. Firmy které se zde na Heurece zobrazí na prvních 5 místech sice uvádějí výrazně nižší cenu dopravy ale následně na stránkách těchto obchodů zjistíte, že cena za dopravu uvedená na Heurece je o 30 až 50 korun vyšší.

• velmi špatná komunikace

nedoporučuji, prodávající přistupuje s velkou arogancí

Lékárna Na Poliklinice s.r.o.,
    Janatová Marie,
    Jarní 53,
    Železný Brod,
    PSČ: 46822

Firma nehradí závazky v předepsaném termínu - zboží objednáno s platbou předem. Požadovat po firmě platbu není arogance, naopak nehrazení závazků včas je darebáctví. A nebo jde o krachující lékarnu, pak se neplacení dá pochopit.

bez problémů

• Cena produktů byla nižší než u konkurence, nabídka naopak vyšší, poštovné v odpovídající ceně.
    • zatím o žádných nevím

Tento obchod mohu doporučit. Zboží je za dobré ceny a přitom kvalita doručení i komunikace na vysoké úrovni. Zboží označené skladem bylo opravdu skladem. Zboží bylo doručeno ihned druhý den, což byla možná náhoda, ale rozhodně to beru jako pozitivní doporučení.

• špatná dodací adresa
    • absence českého návodu

Reakce obchodu Top Top Shop

Adresu doručení si mohl zákazník změnit když byl kontaktován přepravcem. To neučinil. Nakupoval jako podnikatel a v tomto případě není povinnost poskytnout návod v Českém jazyce. Jednalo se o externí Harddisk a k takovému zařízení se návod ani nedodáva.

• spolehlivě funguje

• cena dopravy

• dostupnost toho co jsem požadoval v dané cenové relaci

• rychlost vyřízení objednávky
    • komunikace (špatně vyplněná objednávka - perfektně vykomunikováno ze strany obchodbu)
    • z pohledu mého prvního nákupu - nic

Spokojenost, zboží dorazilo v pořádku, chybička kterou jsem udělal při objednávce vyřízena bleskově. Nemám nejmenší problém.

• levný
    • došlo mi jiné zboží

Reakce obchodu Top Top Shop

Bohuzel, v krabici spravne oznacene, dodal vyrobce zbozi jine. Zakaznikovi bude vracena cela platba. V cem vsak zakaznik spatruje nedostatecnou komunikaci, ohodonocenou tremi hvezdickami, tezko posoudit. Reklamoval vyrobek, reklamace byla uznana, penize budou vraceny. Na vsechny e-maily bylo zakaznikovi odpovezeno.

• Vynikající rychlost zpracování objednávky a pružná komunikace. V 16:00 jsem objednal a další den bylo zboží doručeno. Velmi dobrá celková cena s (i bez) ohledem na služby kolem.
    • Mohl by být přehlednější.

• Spolehlivost
    • Výborná komunikace
    • Nemá

Rozhodně doporučuji , do tohoto obchodu se určitě vrátím.

• Cena a rychlost

• Dobrá cena
    • Vysoká cena za poštovné

Reakce obchodu Top Top Shop

Cena poštovného činila 84,- Kč. Nechť posoudí ostatní zda byla vysoká.

• neskutečně dlouhá doba dodání zboží, tj. 7 dní

měl jsem dříve dobrou zkušenost
    tentokrát v kombinaci s Heurékou nevyhovující

Reakce obchodu Top Top Shop

Platba byla přijata 13.6.2012 - byla zvolena doprava HeurekaPoint (Ulozenka.cz) a platbou předem. V podmínkách uvedených přímo na stránkách e-shopu bylo uvedeno: "Připravení zásilky - Nejpozději během druhého pracovního dne ode dne podání (tedy cca 4 pracovní den po uhrazení objednávky) připravíme Vaši zásilku na kterékoliv pobočce." 19.6.2012 byla zásilka na pobočce Uloženky připravena k odběru. Tedy opravdu 4 pracovní den po přijetí platby. Kdyby nebylo vše zákazníkovi známo předem - informace dostupná na PRVNÍ KLIKNUTÍ na ÚVODNÍ STRÁNCE E-SHOPU, byla by tato recenze snad smysluplná. ALE VZHLEDEM K TOMU, ŽE ZÁKAZNÍK SÁM A INFORMOVÁN PŘEDEM ZVOLIl DOPRAVU KTERÁ TRVALA PŘESNĚ TAK DLOUHO JAK BYLO AVIZOVÁNO, POSTRÁDÁ RECENZ S M Y S L.

Vzhledem k tomu, že jsem si zde objednávala poprvé,ověřila jsem si veškeré údaje o společnosti. Zboží vybíral můj 12-letý syn, stránky přehledné, mnoho informací o zboží. Díky nejnižší ceně jsem objednala a v pořádku zboží převzala. Mohu doporučit.

• zatim nic

bezproblemovy nakup

doporučuji ostatním

• Má zboží první. Na tento produkt jsem čekal.
    • O žádných nevím.

Je to dobrý a spolehlivý obchod. Nemám co vytknout.